Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав будівельників з професійним святом

Дмитро Андрієвський привітав будівельників з професійним святом


1

12 серпня Перший заступник Голови парламентського Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський привітав українських будівельників з професійним святом у Міжнародному виставковому і конгрес-центрі міста Києва «Український дім».

В урочистостях також взяли участь Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, Президент Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе, Президент Будівельної палати України Петро Шилюк, народні депутати, представники місцевої влади, Будівельної палати, Державної архітектурно-будівельної інспекції України та представники будівельних компаній.

2

«Розвиток будівельної галузі України сьогодні є одним з пріоритетних напрямків для держави. Зроблені висновки дають нам змогу дивитися на ситуацію у будівельній галузі зі стриманим оптимізмом, адже за офіційними даними, галузь за півроку показала майже 10-ти відсоткове зростання. Цьому сприяли в тому числі і законодавчі зміни, які були прийняті протягом останнього часу. Водночас, не слід забувати про те, що поліпшення відбулося на тлі значного падіння у минулі роки. Попереду у нас ще дуже багато роботи. Впровадження тих важливих реформ, які ми вже розпочали, потребує тісної співпраці органів влади, професійних об’єднань підприємств та громадянського суспільства», - наголосив у привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

3

«Запевняю вас, народні депутати розуміють проблеми і виклики, які стоять перед будівельною галуззю. Ми будемо робити все необхідне, щоб підтримати наших будівельників. На опрацюванні профільного Комітету стоять вкрай важливі питання для будівельної галузі – нова робота органів держархбудкотролю, врегулювання питань проблемного будівництва, пайової участі, гарантування прав інвесторів тощо. Впевнений, що протягом сесії ми будемо мати можливість проголосувати ті важливі законопроекти, які дадуть можливість для розвитку будівельної галузі. У цьому питанні також велику роль відіграють професійні організації, які об’єднують будівельників, адже жоден закон не приймається без їх консультацій. Спільними зусиллями, ми зможемо виконати поставлені перед будівельною галуззю масштабні завдання», - додав парламентар.

4

Як народний депутат, обраний від міста Києва, Дмитро Андрієвський звернувся до будівельників міста Києва та наголосив, що в поточному році більше 2 мільярдів гривень за рахунок Держаного і місцевого бюджетів спрямовано на розвиток інженерної, соціальної, транспортної інфраструктури міста.

«Це значні кошти, однак вони є лише дороговказом у напрямку розвитку будівельної галузі, адже без залучення іноземних інвестицій, вивести будівництво на високий, європейський рівень буде вкрай важко. Підвищення інвестиційної спроможності нашої держави буде також знаходитись в центрі уваги народних депутатів», - зауважив парламентар.

5

Також народний депутат зачитав вітальну адресу від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з приводу Дня будівельника, у якій були висловлені побажання українським будівельникам міцного здоров’я, невичерпної енергії, добробуту і нових звершень у їх шляхетній та необхідній праці.

З нагоди свята найкращим представникам будівельної галузі були вручені державні нагороди.

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко наголосив, що законопроекти, які зараз знаходяться на опрацюванні у парламенті є запорукою покращення будівельної галузі, їх успішне прийняття забезпечить процвітання будівельної галузі.

6

Міністр наголосив на необхідності співпраці та посиленні комунікації між представниками будівельної галузі та держави, зокрема, її законодавчої та виконавчої влади, адже унаслідок вдалого діалогу та прийняття відповідних рішень, буде забезпечено стрімкий розвиток будівельної сфери й, як результат, економічний розвиток держави, який завжди супроводжується будівельним бумом.

«Головним завданням Міністерства є формування якісної державної політики, зокрема, у сфері будівництва, яка буде давати розуміння щодо того, як правильно розподіляти ресурс, який знаходиться на місцевому рівні», - зауважив віце-прем’єр-міністр.

Також Геннадій Зубко зачитав вітальні адреси від Президента України Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

З нагоди свята для українських будівельників підготували урочистий концерт.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online