Головна / Новини / Не повинно бути касти повністю недоторканих людей, - Дмитро Андрієвський

Не повинно бути касти повністю недоторканих людей, - Дмитро Андрієвський


1

«Ще коли обирався у 2012 році, я виступав проти депутатської недоторканості у тому вигляді, в якому вона є. Не повинно бути касти повністю недоторканих людей. Недоторканість має стосуватися виключно політичної діяльності депутатів. Тому що позбавляти депутатів недоторканості повністю сьогодні неможливо, адже захищаючи інтереси своїх виборців, депутат дуже часто вступає в суперечки в тому числі з діючою владою, з виконавчою владою. Тобто він має бути захищеним, але виключно в межах своїх депутатських повноважень», - наголосив в інтерв`ю телеканалу «News One»  народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

2

Народний депутат наголосив, що завжди у парламенті голосував за зняття депутатської недоторканості.

«Що ж стосується конкретного голосування, завжди коли виносилося це питання, мій голос завжди був «за» – за зняття депутатської недоторканості. Це можна дуже просто перевірити на сайті Верховної Ради», - зазначив народний депутат.

3

Відповідаючи на запитання глядачів стосовно відповідальності народних депутатів, Дмитро Андрієвський зазначив, що підтвердженням роботи депутата є те, що на власні очі бачать громадяни.

«Я готовий відповідати виключно за себе. Працюю на окрузі, приймаю людей. Зараз у нашому Солом'янському районі йдуть масштабні роботи – реконструюються вулиці, будується нова школа, до речі, перша за 25 років. Впевнений, ті речі, які сьогодні вже можна на власні очі побачити – це є підтвердженням того, що політика українська цілком реальна», - зауважив Дмитро Андрієвський.

 

Детальніше дивіться:Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online