Головна / Новини / Головний союзник України це її Збройні сили, - Дмитро Андрієвський

Головний союзник України це її Збройні сили, - Дмитро Андрієвський


1

«Хочу акцентувати увагу на повністю адекватній реакції українського керівництва. Сьогодні була нарада силових відомств під головуванням Президента, дано доручення привести у підвищену бойову готовність наші Збройні сили, підрозділи Національної гвардії, прикордонної служби, інші силові підрозділи для того, щоб унеможливити подальші провокації. Також, звернулися до наших міжнародних партнерів, ми бачимо є реакція на рівні Організації Об'єднаних Націй. Впевнений, така підтримка і надалі буде, але звичайно, головний союзник України це її Збройні сили», - наголосив в інтерв`ю телеканалу «News One»  народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

2

Парламентар назвав безглуздою заяву ФСБ Російської Федерації про начебто дві спроби українських військових напасти на Крим та влаштувати там теракти, під час яких загинули російський військовий і боєць ФСБ та додав, що подібні заяви робляться виключно для залякування населення України. 

«Для Сполучених штатів, для наших європейських партнерів Крим – це територія України, яка зараз знаходиться під окупацією. Все, що відбувається на цій території – за все це несе відповідальність та сторона, яка окупує. На території Криму може статися все що завгодно. Давайте згадаємо, що як раз підготовка баз терористів була розташована саме у Криму. Тобто, там достатньо зброї, достатньо специфічно підготовлених людей. Ми зараз чуємо інформацію, що це був збройний конфлікт між підрозділами Збройних сил Росії та прикордонною федеральною службою ФСБ. Таких можливостей дуже багато. Будь-які безглузді заяви, які сьогодні лунають з боку МЗС Росії – сприймаються тільки на території Російської Федерації. На Україну це тисне під загрозою того, ніби то Росія насправді готова використати це, як привід до повноцінної збройної агресії. Це небезпечно і впливає на деякі категорії населення. Тому, чітка, спокійна, але в той же час жорстка позиція нашої української влади – це дуже важливий фактор, який стабілізує ситуацію», - зазначив Дмитро Андрієвський.

3

Також парламентар виключив можливість повномасштабного вторгнення військових Російської Федерації на територію України.

«Російська Федерація – її керівництво, усвідомлюють те, що сьогодні Збройні сили України це не ті Збройні сили, які були на початку 2014 року. Тому, ті втрати, які теоретично можуть виникнути у випадку повноцінного і повномасштабного вторгнення – прораховуються. Тому вірогідність така не велика, але тиск і постійне шантажування буде і надалі продовжуватися з боку Російської Федерації», - додав Дмитро Андрієвський.

4

Відповідаючи на запитання глядачів стосовно небажання офіційної влади Російської Федерації продовжити переговори з Нормандською четвіркою, народний депутат зазначив, що одна з стратегічних цілей президента Російської Федерації Володимира Путіна залишити Україну на самоті з терористичними угрупуваннями та перетворити Україну у Федеративну державу, яка буде не спроможна приймати самостійні зовнішньополітичні та внутрішньополітичні рішення.

5

«Не у планах Путіна вести відкритий, чесний діалог з Україною щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Сьогодні влада Російської Федерації робить все для того, щоб затягнути існуючи формати – Мінський, Нормандський. Мета Путіна – це залишити Україну сам на сам з терористичними угрупуваннями, максимально інтегрувати окремі регіони Донецької, Луганської областей шляхом проведення виборів під контролем незаконних збройних формувань і таким чином зробити з України недієспроможну державу, яка не зможе приймати рішення щодо зовнішньої та внутрішньої політики. Тому Путін і його Адміністрація робить все для того, щоб зламати ті міжнародні формати підтримки. Час для такої атаки обраний дуже вдалий тому що у Сполучених штатах активно йде виборча кампанія, будуть вибори. Достатньо багато кризових явищ у Європейських країнах. І Путін робить все для того, аби ці формати дискредитувати, дестабілізувати і зламати», - пояснив Дмитро Андрієвський.

 

Детальніше дивіться:

https://m.youtube.com/watch?list=PLK9RsUMF8sN7doXwqEiRmZ8cLBCOvPXPJ&params=OAFIAVgG&v=sEtSV0EAZs8&mode=NORMAL

https://m.youtube.com/watch?list=PLK9RsUMF8sN7doXwqEiRmZ8cLBCOvPXPJ&params=OAFIAVgH&v=Bh7gM27x39Y&mode=NORMAL

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online