Головна / Новини / За три тижні капітальний ремонт вулиці Вадима Гетьмана планується завершити, - Дмитро Андрієвський

За три тижні капітальний ремонт вулиці Вадима Гетьмана планується завершити, - Дмитро Андрієвський


1

«За три тижні капітальний ремонт дороги по вулиці Вадима Гетьмана від шляхопроводу Караваєві Дачі до Шулявського шляхопроводу планується завершити. Цей автошлях у нашому районі має інтенсивний трафік, саме тому працівники «Київавтодору» докладають максимум зусиль, аби якомога швидше реконструювати дорогу. Наразі ділянку на парній стороні вулиці Гетьмана практично вже завершили, а з понеділка роботи розпочнуться на другому боці. Солом`янцям залишилося потерпіти зовсім трохи. І вже у вересні, коли дітей потрібно буде возити до школи та дитячих садочків – капітальний ремонт буде повністю завершений», - наголосив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка»  Дмитро Андрієвський.

2

За словами народного депутата, дорогу по вулиці Гетьмана проклали ще на початку 60-х років минулого століття і з того часу реконструювали лише один раз.

3

«Спільними зусиллями наша команда домоглася закладання у програму економічного і соціального розвитку столиці на 2016 значних коштів на розвиток Солом’янського району у тому числі на капітальний ремонт дороги по вулиці Вадима Гетьмана. На автошлях покладуть двошаровий сучасний асфальт, встановлять зливоприймачі та облаштують тротуари, замінять люки. Загалом, в цьому році, на капітальний ремонт міжквартальних проїздів, прибудинкових територій та автошляхів Солом’янського району з міського бюджету виділено 75 мільйонів гривень. Незабаром повинен розпочнеться капітальний ремонт шляхопроводу на розі проспекту Комарова і бульвару Івана Лепсе. Буде проведений капітальний ремонт вулиці Механізаторів від площі Солом’янської до вулиці Кудряшова. Крім того, у бюджет закладений капітальний ремонт багатьох міжквартальних проїздів та прибудинкових територій Солом’янки», - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online