Головна / Новини / У 2016 році на розвиток Солом`янського району спрямовано майже 400 мільйонів гривень, - заявив Дмитро Андрієвський під час особистого прийому громадян

У 2016 році на розвиток Солом`янського району спрямовано майже 400 мільйонів гривень, - заявив Дмитро Андрієвський під час особистого прийому громадян


1

8 серпня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою Солом`янської РДА Максимом Шкуро провели прийом громадян.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці вулиць Білецького, Курської, Михайла Донця, Героїв Севастополя, проспекту Відрадного та бульвару Івана Лепсе.

Під час депутатського прийому 25 малозабезпечених мешканці району отримали матеріальну допомогу за Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

2

Дмитро Андрієвський наголосив, що у 2016 році на розвиток Солом`янського району спрямовано більше 400-т мільйонів гривень та розповів про будівництво нових соціальних об`єктів.

«Ми не просто розповідаємо про якісь наміри, а робимо і показуємо на конкретних прикладах, що ми вже зробили за неповних півтора роки. У минулому році вперше за 15 років у нашому районі був побудований новий сучасний дитячий садочок на вулиці Гарматній. Ще два дитячих садочки по вулицям Ніщинського та Виборзької ми утеплили та зробили термосанацію. Солом`янський район завжди фінансувався за залишковим принципом і за роки незалежності не було побудовано жодної нової школи у нашому районі. Сьогодні ж будується нова школа на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської, вона розрахована на 720 учнів. Це буде один з найкращих проектів у галузі освіти», - зазначив Дмитро Андрієвський.

3

За словами парламментаря, на капітальний ремонт прибудинкових територій та автошляхів Солом’янського району з міського бюджету виділено 75 мільйонів гривень.

«Зараз розпочинаються масштабні роботи з облаштування прибудинкових територій. Впевнений, найближчим часом ви вже побачите такі роботи біля ваших будинків. Також, спільними зусиллями ми домоглися, аби у програмі економічного і соціального розвитку столиці був закладений капітальний ремонт дороги по вулиці Вадима Гетьмана від шляхопроводу Караваєві Дачі до Шулявського шляхопроводу. І вже сьогодні ці роботи виконуються», - додав Дмитро Андрієвський.

Народний депутат розповів про новий побудований гуртожиток для військовослужбовців за контрактом та членів їхніх сімей 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України.

4

«Дуже багато уваги ми приділяємо і нашим військовим. Як ми і обіцяли, за декілька місяців ми завершили комплексний капітальний ремонт будівлі, в якій навіть даху не було. Тепер військові мають комфортне житло. 48 військовослужбовців отримали належні умови для життя. І жодної копійки бюджетних коштів на це не було витрачено», - додав Дмитро Андрієвський.

Також, наприкінці року планується повністю завершити капітальний ремонт «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1» по вулиці Комарова, 3 на ремонтування якого виділено 6 мільйонів гривень.

Відповідаючи на запитання мешканців стосовно оформлення субсидій, народний депутат закликав мешканців звертатися за допомогою оформлення до юристів депутатської приймальні.

5

«Для тих юдей, у яких витрати на житлово-комунальні послуги складають 15 і більше відсотків, все решту компенсує держава. В цьому році депутати заклали 40 мільярдів гривень  на субсидії. Оформлюється вона дуже просто. Це безкоштовна і безповоротна допомога держави тим, хто цього потребує. Також ви можете звернутися до наших юристів, які допоможуть вам з оформленням», - відповів Дмитро Андрієвський.

Голова Солом`янської РДА Максим Шкуро наголосив, що у 2016 році на Солом`янці  продовжаться ремонти близько у 300-та будинків, основний акцент буде зроблено на утеплення.

«Нашою обіцянкою на виборах було і те, що влада зверне увагу на Відрадний. Нещодавно ї для ремонтування ще близько 100 будинків на Відрадному нам виділили додаткові кошти. І як казав Дмитро Йосипович, загалом, в цьому році буде відремонтовано близька 300-т будинків. Також, на сьогодні Солом`янський район перший за інвестиціями, а раніше ми були останніми. Ми постійно працюємо, а не тільки під вибори», - зазначив голова району Максим Шкуро.

Наприкінці зустрічі Дмитро Андрієвський подякував мешканцям району за довіру та наголосив, що робота з соціальної підтримки й відновлення інфраструктури Солом`янського району буде продовжена і в цьому році.

6

Також Дмитро Андрієвський взяв на особистий контроль виконання прохання з оформлення статусу учасника війни для мешканки Солом`янського району 1931 року народження.

Солом`янці дякували народному депутата за турботу, постійну підтримку та проведені ремонти у будинках району.

«Ремонт під’їздів зробили, поставили урни, так чисто у нас. Раніше такого ніхто не робив. Дякую Вам за вашу постійну допомогу нам і за те, що наш район стає кращим», -  зауважила мешканка з вулиці Михайла Донця, 19 Тамара Іванівна.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online