Головна / Новини / Дмитро Андрієвський звернувся до прем'єр-міністра України щодо доцільності закупівлі для керівника НАК «Нафтогаз України» броньованого Mercedes за 5,1 млн грн

Дмитро Андрієвський звернувся до прем'єр-міністра України щодо доцільності закупівлі для керівника НАК «Нафтогаз України» броньованого Mercedes за 5,1 млн грн


Народний депутат України Дмитро Андрієвський направив депутатське звернення до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана стосовно закупівлі НАК «Нафтогаз Україна» броньованого автомобілю преміум-класу Mercedes Benz S600 Guard для керівництва компанії за 5,1 мільйони гривень (без ПДВ).

Zvernennya Nak

Зокрема парламентар просить надати інформацію щодо:

 

- чи були заплановані зазначені видатки при затвердженні фінансового плану НАК «Нафтогаз Україна» на 2016 рік;

- яка сума видатків запланована фінансовим планом НАК «Нафтогаз Україна» у 2016 році на витрати не пов'язані з основною діяльністю, зокрема, закупівлю та обслуговування автотранспорту для посадових осіб компанії;

- чи передбачає контракт з керівником НАК «Нафтогаз Україна» забезпечення його броньованим автотранспортом;

- які заходи вживаються Урядом щодо недопущення необґрунтованих видатків державних компаній;

- чи доповідалося про загрози життю керівництва НАК «Нафтогаз Україна» керівництву держави;

- з яких причин заходи щодо забезпечення безпеки посадових осіб є настільки неефективними, що керівництво держкомпанії вирішило витратити значні кошти на броньований автомобіль.

 

Нагадаємо, 26 липня дочірнє підприємство «Нафтогазобслуговування» НАК «Нафтогаз Україна» оголосило тендер на купівлю броньованого автомобіля Mercedes Benz S600 Guard і опублікувало відповідну інформацію на сайті держзакупівель Prozorro.

Стартова ціна автомобіля – 5,1 млн грн без ПДВ. Згідно з технічними вимогами, планується придбати автомобіль, що був у вжитку. Ціна нової моделі Mercedes Benz S600 Guard у базовій комплектації стартує від 560 тисяч євро (близько 15 млн грн).

В НАК «Нафтогаз України» пояснили, що купівля елітного броньованого Mercedes Benz для керівника компанії Андрія Коболєва пов'язана з забезпеченням безпеки топ менеджера через Стокгольмські газові процеси. Водночас, за даними прес-служби, закупівля бронеавтомобіля може бути скасована, оскільки компанії запропонували взяти аналогічний автомобіль у безкоштовне користування.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online