Головна / Новини / Громадськість повинна контролювати суди, але в межах законодавства, - Дмитро Андрієвський

Громадськість повинна контролювати суди, але в межах законодавства, - Дмитро Андрієвський


 

IMG 2345

«На сьогодні, на превеликий жаль, довіра до судів, як інституції, мінімальна в Україні. Дійсно, запущена судова реформа, ми проголосували за зміни до Конституції. Для нас дуже важливо, щоб свідома і активна частина громадськості контролювала дії суддів. Це повинно відбуватися, звичайно, в межах діючого законодавства. Ніякого тиску на суд не має бути. І я впевнений, що органи прокуратури мають достатньо доказів. Сьогодні суд сказав своє слово і дав можливість прокуратурі розслідувати провадження в умовах, коли пересування пана Єфремова обмежене», - наголосив в ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Парламентар зазначив, що до доказової бази звинувачень екс-керівника фракції «Партії Регіонів» Олександра Єфремова увійшли напрацьовані Генеральною прокуратурою матеріали з 2014 року. 

IMG 2342

«Єфремов був однією з знакових фігур режиму Януковича. Давайте теж згадаємо, розслідування щодо Єфремова починалося саме за часів Яреми (генеральний прокурор України 2014 – 2015 рр), який, до речі, і створив Управління спеціальних розслідувань, дав відповідний штат. Тому я впевнений, що ці матеріали, які були напрацьовані, вони як раз і покладені сьогодні в основу цього провадження», - додав Дмитро Андрієвський.

Коментуючи введення по всій країні обов'язковості проведення державних тендерів через систему ProZorro, народний депутат наголосив, що система вже довела свою користь у тестовому режимі, і за рік Україна може заощадити до 50-ти мільярдів гривень. 

IMG 2346

«Впровадження ProZorro це такий вдалий приклад об'єднання зусиль бізнесу, волонтерського руху і чесної прозорої влади. З першого квітня так працювало 500 підприємств. Є позитивні наслідки. А загалом, якщо ми порахуємо, близько 250-ти мільярдів державних закупівель, то економія може скласти від 25-ти до 50-ти мільярдів гривень. Це величезна сума. Єдине що треба, уважно дивитися на наслідки реалізації роботи цієї системи. Адже дуже часто і до мене теж, як до народного депутата, надходять скарги, коли подаються завідомо нереальні пропозиції. Потім та чи інша компанія роботи, або відповідну поставку не може виконати», - зауважив Дмитро Андрієвський.

Детальніше дивіться: https://youtu.be/6f7nNGtjDMY Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online