Головна / Новини / Ремонт житлового фонду та соціально-економічний розвиток району – основні питання особистого прийому Дмитра Андрієвського

Ремонт житлового фонду та соціально-економічний розвиток району – основні питання особистого прийому Дмитра Андрієвського


1

1 серпня народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» від Солом’янського району Максим Конобас провели спільний прийом громадян.

До громадської приймальні депутатів прийшли мешканці вулиць Авіаконструктора Антонова, Костянтина Ушинського, Саркиса Мартиросяна, Керченської, Очаківської, Донецької, Єреванської, Волинської, Пітерської, проспекту Повітрофлотського та бульвару Івана Лепсе.

Під час депутатського прийому 26 малозабезпечених мешканці району отримали матеріальну допомогу за Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

2

 Народний депутат зауважив, що на соціально-економічний розвиток Солом’янського району на 2016 рік додатково виділено ще 12 мільйонів гривень.

«Працюючи у парламенті, я продовжую відстоювати інтереси солом’янців і киян. У минулому місяці мені вдалося за рахунок Державного бюджету, за рахунок співпраці з Кабінетом міністрів додатково направити на розвиток Солом’янського району ще 12 мільйонів гривень», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання мешканців стосовно ремонтування житлового фонду Дмитро Андрієвський наголосив, що у 2016 році у Солом’янському районі буде відремонтовано біля 300-т будинків.

3

«У минулому році нам вдалося відремонтувати 256 будинків. Було проведено встановлення нових металопластикових вікон, відновлення покрівель, утеплення будинків, заміна каналізаційних мереж, ремонтування під`їздів, асфальтування прибудинкової території, встановлення нових дитячих майданчиків і відновлення старих. В цьому році ми плануємо відремонтувати ще 300. Поступово, ми повністю відновимо житловий фонд Солом’янського району. Також, ми продовжимо реконструкції парків і скверів. Крім вже проведеного капітального ремонту у сквері Авіаконструктора Антонова, буде відновлено ще 8 парків і скверів», - наголосив Дмитро Андрієвський.

4

 Депутат-мажоритарник від Солом’янського району розповів мешканцям про нові соціальні об’єкти, які вже будуються й будуть побудовані у 2016 році.

«Минулого року було спрямовано 150 мільйонів гривень на розвиток району. Вперше за 15 років побудовано новий дитячий садочок на вулиці Гарматній. Ще у двох дитячих садочках по вулицям Виборзької і Ніщинського було виконано роботи з утеплення, термосанації. У цьому році на розвиток району спрямовано вже більше 300-т мільйонів гривень. На сьогодні багато робіт у Солом’янському районі робляться вперше за 20 років. Наприклад, будівництво нової сучасної школи розі вулиць Лебедева-Кумача та Тетяни Яблонської. Там будуть вчитися 720 наших дітей. Це буде один з найкращих проектів у галузі освіти: енергоефективна будівля, з просторими кабінетами, спортивними та актовими залами, можливостями доступу для маломобільних груп, біговою доріжкою, благоустроєм навколишньої території. До нової школи будуть переведені учні гімназії «Ерудит» що по  вулиці Генерала Тупікова, 27. А приміщення гімназії буде реконструйоване під ще один новий дитячий садочок», - зазначив Дмитро Андрієвський.

5

Також, парламентар наголосив, що у 2016 продовжується капітальний ремонт «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1» по вулиці Комарова, 3. Крім того, лікарня буде оснащена новим обладнанням. 

За словами парламентаря, на капітальний ремонт прибудинкових територій та автошляхів Солом’янського району з міського бюджету виділено 75 мільйонів гривень.

«Вже відбувається масштабна реконструкція автошляху по вулиці Вадима Гетьмана від шляхопроводу Караваєві Дачі до Шулявського шляхопроводу. Незабаром розпочнеться капітальний ремонт шляхопроводу на розі проспекту Комарова і бульвару Івана Лепсе над швидкісними трамваєм. Протягом наступного 2017 року капітальний ремонт буде завершений. Серед об’єктів де цього року заплановано розпочати реконструкцію під’їзної автомобільної дороги від проспекту Валерія Лобановського до міжнародного аеропорту «Київ». Крім того, у бюджет закладений капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій», - розповів мешканцям Дмитро Андрієвський.

6

Крім того, народний депутат розповів про новий побудований гуртожиток для військовослужбовців за контрактом та членів їхніх сімей 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України.

«Як ми і обіцяли, за декілька місяців ми завершили комплексний капітальний ремонт будівлі, в якій навіть даху не було. І жодної копійки бюджетних коштів на це не було витрачено. 48 військовослужбовців отримали належні комфортні умови для життя», - додав Дмитро Андрієвський.

Наприкінці зустрічі Дмитро Андрієвський подякував мешканцям за підтримку та наголосив, що він та команда депутатів Київради будуть і наділі докладатимуть максимум зусиль для соціальної підтримки мешканців та відновлення інфраструктури Солом’янського району.

7

«У 2014 році мене підтримала рекордна кількість громадян – майже 50 тисяч  виборців. Це був один з найкращих результатів в цілому по Україні. З того часу, як мене обрано народним депутатом більше 17 тисяч мешканців отримали матеріальну допомогу на лікування, на допомогу з оплати житлово-комунальних послуг. Також, майже на кожному окрузі, завдяки вашій підтримці на місцевих виборах, є представник від нашої команди. Ми працюємо однією командою разом з районною та місцевою адміністраціями та робимо усе можливе,  аби якомога більше грошей направити на розвиток нашого Солом’янського району. Це дає можливість результативно здійснювати відновлення інфраструктури нашого району і надавати вам соціальну підтримку. Звичайно, нам хотілося б всі проблеми вирішити протягом одного року, однак, не можливо відновити за рік те, що не ремонтувалося протягом 20-ти років. Результати нашої роботи, впевнений, кожен з вас бачить на власні очі. Ми й надалі будемо працювати в цих напрямках – соціальна підтримка й відбудова нашого району», - наголосив Дмитро Андрієвський.

8

Також, Дмитро Андрієвський взяв на особистий контроль виконання прохання мешканки мікрорайону Жуляни стосовно здачі у експлуатацію будинку по вулиці Комсомольська, 22.

Мешканці Солом`янського району висловили вдячність Дмитру Андрієвському за турботу про пенсіонерів, військовослужбовців та благоустрій району.

Депутат Київради Максим Конобас проінформував мешканців стосовно нових ремонтів будинків та прибудинкових територій. 

9

«Ми продовжуємо активно замінювати старі вікна на металопластикові. Таким чином, ми будемо зберігати тепло у будинках і охопимо якомога більше будинків. Також, хочу звернутися до вас, будь ласка, збирайте підписи мешканців щодо ремонтування будинків і приносьте ваші звернення до приймальні. Тим більше підписів будуть під зверненнями, тим швидше ваші будинки будуть відремонтовані. Також вже відбувається встановлення нових електрощитових. Стосовно асфальтування, Єреванська, 3, 5, Чоколівський бульвар, 34 – весь масив буде асфальтуватися у серпні та вересні. Також, як вже розповідав Дмитро Йосипович, ми зробили масштабну реконструкцію скверу на Антонова. Також ми намагаємося виділити гроші на асфальтування всієї вулиці Антонова», - розповів Максим Конобас.

Під час прийому до депутата Київради Максима Конобаса мешканці звернулися з питаннями: зробити ремонтування покрівлі та замінити мережі постачання холодної та гарячої води по вулиці Авіаконструктора Антонова, 4; замінити старий ліфт та відновити покрівлю у багатоповерхівці по вулиці Мартиросяна, 8; асфальтування прибудинкової території по вулиці Єреванській, 8; утеплити будинок по бульвару Чоколівському, 8.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online