Головна / Новини / Малозабезпечених солом`янців та членів сімей загиблих воїнів АТО безкоштовно обстежать у клініці «Новий зір», - Дмитро Андрієвський

Малозабезпечених солом`янців та членів сімей загиблих воїнів АТО безкоштовно обстежать у клініці «Новий зір», - Дмитро Андрієвський


Операция 6221 1

За ініціативи народного депутата України Дмитра Андрієвського спільно з офтальмологічним медичним центром «Новий зір» в Солом’янському районі буде реалізовано соціальний проект в рамках якого декілька десятків малозабезпечених мешканців району, пенсіонерів отримають безкоштовну діагностику та консультацію висококваліфікованих лікарів-офтальмологів, а тим, хто особливо гостро потребує, буде зроблено безкоштовно операції по відновленню зору (видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика).

ALK 3575

«Спільно з провідним центром «Новий зір» ми розробили соціальну програму з безкоштовного обстеження і лікування проблем зору для наших мешканців. Декілька десятків солом`янців зможуть безкоштовно продіагностуватися та отримати якісну офтальмологічну допомогу європейського рівня. На консультації наші мешканці отримають вичерпну інформацію про існуючі методи поліпшення зору та разом з лікарем оберуть напрямок лікування. Також, вже у серпні місяці п`ятьом мешканцям району лікарі медичного центру «Новий зір» безоплатно проведуть операцію по відновленню зору та видаленню катаракти. Дуже приємно, що у нас є соціально відповідальний бізнес, зокрема у медичній сфері, який долучається до вирішення соціально гострих проблем і допомагає людям», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

Парламентар додав, що під час депутатських прийомів люди могли записатися на такі обстеження, і відповідний список осіб вже передано в офтальмологічну клініку. Щелевка 6096 1

«До моєї громадської приймальні часто звертаються мешканці з проханнями допомогти саме з лікуванням. Ми вже довгий час адресно допомагаємо солом`янцям та нашим військовослужбовцям з проведенням операцій, забезпеченням медичними препаратам. А сьогодні до надання такої допомоги долучилася і клініка «Новий зір». Соціальна відповідальність бізнесу набирає обертів і в нашій країні. Він починає брати участь у вирішенні найгостріших соціальних проблем, надавати допомогу людям. Тим паче, що тема здоров’я завжди залишиться актуальною. Впевнений, досвідчені кваліфіковані фахівці медичного центру «Новий зір» зможуть допомогти нашим мешканцям знов ясно побачити світ», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Пархоменко 6308 1

Як розповів головний лікар мережі медичних центрів «Новий зір», лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Георгій Пархоменко, це не перший їх соціальний проект. Клініка також надає підтримку сім’ям загиблих учасників АТО. Наприклад,  у період з 20 по 28 серпня буде безкоштовно проведено 15 операцій по відновленню зору (видаленню катаракти з імплантацією штучного кришталика) членам родин загиблих воїнів АТО.

У медичних центрах «Новий зір» регулярно проводяться соціальні програми, які дозволяють зробити доступною офтальмологію європейського рівня для більшості жителів України.

«Медичні центри «Новий зір» завжди приділяють велику увагу соціальному аспекту своєї діяльності. У серпні 2016 року Київський медичний центр «Новий зір» виступив з ініціативою проведення благодійної акції, у рамках якої будуть обстежені і, за необхідністю, прооперовані рідні загиблих в АТО захисників України», - розповів Георгій Пархоменко.

Операция 6174 1

Довідка: Медичні центри «Новий зір» мають більш ніж дев'ятирічну історію.  Це одна з найбільших мереж медичних центрів в Європі. В Україні працює 9 центрів, які пропонують більш 200 видів процедур, операцій та маніпуляцій з відновлення зору. Київський медичний центр «Новий зір» є референтним центом всесвітньо відомої американського концерну Alcon.

Лікарі медичного центру «Новий зір» одними з перших в Україні виконали лазерну корекцію зору і операцію з видалення катаракти в амбулаторних умовах (факоемульсифікацію). За останні роки у центрах «Новий зір» були впроваджені останні новинки світової офтальмології – безножова корекція зору Femto LASIK і фемтохірургія катаракти.

Сучасне обладнання центрів «Новий зір» від провідних світових виробників Європи, США і Японії дозволяє провести точну діагностику і виконати лікування на високому рівні, досягнувши максимальних показників для кожного пацієнта.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online