Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з мешканцями Солом’янського району здійснили чергову прогулянку на пароплаві по Дніпру

Дмитро Андрієвський разом з мешканцями Солом’янського району здійснили чергову прогулянку на пароплаві по Дніпру


ORL 0865 1

Протягом липня 600 мешканців Солом’янського району, в тому числі близько 140 дітей, здійснили екскурсійні панорамні прогулянки на пароплаві по Дніпру, організовані народним  депутатом України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитром Андрієвським.

ORL 0064 1

«Не зважаючи на те, що зараз відпускний період, у нас в районі як раз проводяться масштабні будівельні роботи. Ви всі бачите, як змінюється наш район. Сьогодні ми проводили нараду на проспекті Перемоги, де триває ремонт. Також нині здійснюється капітальний ремонт дороги по вулиці Вадима Гетьмана. Будується нова школа по вулиці Лебедєва-Кумача – все це потребує нашої уваги і контролю. Але я з великим задоволенням дві години проведу разом з вами і так само радітиму приємному спілкуванню. Бажаю всім гарного настрою і цікавої подорожі», - додав народний депутат.  

ORL 0131 1

Солом'янці насолоджувалися річковим бадьорим повітрям, побачили мальовничі пейзажі правого і лівого берегів Дніпра, пам'ятки архітектури, спілкувалися з народним депутатом та отримали приємні враження від прогулянки пароплавом.

За весь час проведення панорамних прогулянок на пароплаві по Дніпру до громадської приймальні Дмитра Андрієвського надійшло багато позитивних відгуків від мешканців Солом`янського району.

ORL 0447 1

«Висловлюємо своє захоплення прогулянкою пароплавом по Дніпру, організованою Вами з великою турботою і увагою. Ми не помилилися у своєму виборі», - написали у колективному листі мешканці будинків по вулиці Борщагівській 139 – 141. 

«Дуже дякуємо за прогулянку! Музика, прогулянка, культурна програма. Також, у Дмитра Андрієвського дуже приємні і ввічливі працівники громадської приймальні. Все на найвищому рівні. Частіше робіть нас щасливими», - побажали у своєму листі мешканці району.

ORL 0699 1

«В моєму житті так сталося, що не було можливості навіть бачити саме місто, в якому я проживаю. Сама виховала двох дітей, не до прогулянок було. Все робота та робота. А тут – така можливість: вода, Дніпро, спілкування, нові знайомства... Дякую за свято душі!», - написала у своєму відгуку пані Галина з вулиці Уманської. 

ORL 0760 1

Під час подорожі солом’янці співали українські пісні, фотографувалися, дарували один одному посмішки, ділилися гарним настроєм та враженнями. Для дітей був проведений конкурс малюнків, під час якого вони створили багато пейзажів і отримали солодкі подарунки. 

ORL 0523 1

 

Нагадаємо, 14, 21, 27 та 28 липня для мешканців Солом`янки народний депутат Дмитро Андрієвський організував вечірні панорамні прогулянки пароплавом по Дніпру.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online