Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради Миколою Негричем

Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради Миколою Негричем


1

27 липня народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» від Солом’янського району Микола Негрич провели спільний прийом громадян.

До громадської приймальні депутатів прийшли мешканці вулиць Волгоградської, Виборзької, Стадіонної та провулку Ковальського.

Під час депутатського прийому 37 малозабезпечених мешканці району отримали матеріальну допомогу за Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

2

«Вже 14 років ми проводимо депутатські прийоми, надаємо юридичну й соціальну підтримку, допомагаємо нашим мешканцям вирішити питання ремонту й облаштування житлового фонду району. Не дивлячись на те, що сьогодні не прості економічні умови, але нам вдається щомісяця надавати допомогу нашим мешканцям. Вже більше 17 тисяч мешканців отримали соціальну допомогу. Завдяки вашій підтримці нашої команди на місцевих виборах, у нас майже на кожному окрузі є представник. Ми працюємо однією командою, нас підтримує мер міста Віталій Кличко. Це дає можливість результативно працювати – розвивати інфраструктуру Солом`янського району і соціально вас підтримувати. Впевнений, ви і самі бачите  позитивні зміни у нашому рідному районі», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

3

«Протягом багатьох років парки і сквери Солом`янського району не облаштовувалися і не реконструювалися. Крім вже зробленого капітального ремонту скверу по вулиці Авіаконструктора Антонова, в цьому році передбачена реконструкція ще 8-ми парків і скверів. Також передбачено виконання робіт з благоустрою у парках «Супутник», «Юність», «Орлятко» тощо. Ми побудували новий дитячий садочок по вулиці Гарматній, зробили реконструкцію та утеплили ще два по вулицям Ніщинського та Виборзької. По бульвару Івана Лепсе вже відведена земля для побудови ще одного дитячого садочка, зараз розробляємо документацію. До кінця року плануємо завершити будівництво нової сучасної школи на 720 наших діточок на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської», - додав Дмитро Андрієвський.

За словами парламентаря, на соціально-економічний розвиток Солом’янського району на 2016 рік виділено додатково ще 12 мільйонів гривень.

4

«У минулому місяці мені вдалося за рахунок Державного бюджету, за рахунок співпраці з Кабінетом міністрів додатково направити на розвиток Солом’янського району ще 12 мільйонів гривень. Ці кошти закладені на каналізування приватного сектору на Караваєвих дачах, у Жулянах. У приватних секторах буде повністю проведено каналізування», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Народний депутат наголосив, що наприкінці року планується повністю завершити капітальний ремонт  «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1» по вулиці Комарова, 3 на ремонтування якого виділено 6 мільйонів гривень.

5

Також, Дмитро Андрієвський розповів мешканцям про нову безкоштовну програму з лікування катаракти, розроблену для солом’янців спільно з клінікою «Новий зір». 

«Ми продовжуємо ремонтування лікарні по вулиці Комарова, 3. На капітальний ремонт в цьому році виділено 6 мільйонів гривень. До лікарні буде завезено нове обладнання. До речі, хотів би вам повідомити, що спільно з провідною клінікою «Новий зір» ми розробили програму з безкоштовного обстеження і лікування проблем зору для наших мешканців. Людям, яким буде необхідна операція, наприклад, лікування катаракти – вона буде зроблена безоплатно. Вже у наступному місяці мешканці нашого району, які вкрай потребують операції  її отримають безкоштовно. Ви вже сьогодні можете записатися на обстеження», - зазначив Дмитро Андрієвський.

6

Відповідаючи на запитання мешканців стосовно відновлення житлового фонду та ремонтування асфальтового покриття на автошляхах та прибудинкових територіях  Солом’янського району, Дмитро Андрієвський зауважив, що у 2016 році в близько 300-та будинках Солом’янки планують здійснити ремонтні роботи, встановлення металопластикових вікон, ремонтування під`їздів, реконструкцію покрівель.

«Одна з найгостріших проблем нашого району – це застарілий житловий фонд і вкрай незадовільний стан асфальтового покриття. У минулому році нам вдалося провести ремонти у 256 будинках. В цьому році заплановані ремонти близько у 300-та будинків. Найбільшу увагу буде приділено утепленню. Сьогодні продовжуються встановлення у будинках лічильників обліку тепла. На капітальний ремонт прибудинкових територій та автошляхів Солом’янського району з міського бюджету виділено 75 мільйонів гривень. Вже відбувається масштабна реконструкція автошляху по вулиці Вадима Гетьмана від шляхопроводу Караваєві Дачі до Шулявського шляхопроводу. Незабаром розпочнеться капітальний ремонт шляхопроводу на розі проспекту Комарова і бульвару Івана Лепсе», - зазначив Дмитро Андрієвський.

7

Крім того, парламентар розповів про новий побудований гуртожиток для військовослужбовців за контрактом та членів їхніх сімей 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України.

«Як ми і обіцяли, за декілька місяців ми завершили комплексний капітальний ремонт будівлі, у якої навіть даху не було. І жодної копійки бюджетних коштів на це не було витрачено. 48 військовослужбовців отримали належні комфортні умови для життя. Ми намагаємося допомагати нашим військовим всім необхідним», - додав Дмитро Андрієвський.

Депутат Київради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»  Микола Негрич закликав мешканців звертатися до місцевої влади з питань матеріальної допомоги й ремонтування житлового фонду та наголосив, що і надалі буде докладати максим зусиль для допомоги мешканцям району та відновлення житлового фонду Солом`янки.

8

«Я бачу, що сьогодні дуже багато людей з вулиці Волгоградської, ми реконструюємо там школу № 60. Це досить стара школа, і нам вдалося добитися виділення 2-х мільйонів гривень на реконструкцію. Також протягом місяця у будинках 4, 6 та 9 по вулиці  Волгоградської будуть замінені вікна. Далі такі роботи будуть проведені і на інших вулицях. Ми працюємо, незалежно від того є вибори, чи ні. Звертайтеся, ми завжди допоможемо», - додав Микола Негрич.

Під час прийому мешканці звернулися до депутатів з питаннями: реконструювання Ландшафтного парку, ремонтування прибудинкової території та встановлення «лежачих поліцейських» по вулиці Огородній, 13.

Крім того, на прийомі 3 мешканці вже записалися на безкоштовне обстеження з перевірки зору у клініці «Новий зір».   

Солом’янці відзначили позитивні результати роботи депутатів Київради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та подякували народному депутату за постійну увагу і турботу.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online