Головна / Новини / У Солом'янському районі почався капітальний ремонт вулиці Вадима Гетьмана, - Дмитро Андрієвський

У Солом'янському районі почався капітальний ремонт вулиці Вадима Гетьмана, - Дмитро Андрієвський


P7260036 1

«Проблеми застарілого житлового фонду і ремонту доріг сьогодні є чи не найбільш болючими у нашому районі. До моєї громадської приймальні часто звертаються мешканці з проханням сприяти у здійсненні ремонтів доріг, міжбудинкових проїздів, прибудинкових територій. Йдучи на вибори наша команда разом з депутатами Київради від Солом’янського району брала на себе зобов’язання вирішувати ці проблеми, відновлювати район і розвивати його інфраструктуру. Сьогодні ми маємо повну підтримку і розуміння мера столиці Віталія Кличка. Спільними зусиллями ми домоглися того, що у програмі економічного і соціального розвитку столиці на 2016 рік було закладено значні кошти на розвиток Солом’янського району, й зокрема на ремонт доріг у тому числі на капітальний ремонт дороги по вулиці Вадима Гетьмана від шляхопроводу Караваєві Дачі до Шулявського шляхопроводу. І вже сьогодні працівники «Київавтодору» ці роботи виконують», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

P7260019 1

«Працюючи у парламенті, я продовжую відстоювати інтереси солом`янців і киян. Завдяки тому, що була така потужна підтримка нашої команди на місцевих виборах, у нас майже на кожному окрузі є представник, і депутати Київради від нашої команди працюють на округах. Ми об’єднуємо зусилля разом з районною та міською владами. Нас підтримує мер столиці – Віталій Кличко. Саме тому, ми маємо можливість відбудовувати інфраструктуру нашого району. Звичайно, неможливо одразу відновити все те, що не ремонтувалося протягом багатьох років, але поступово ми повністю відновимо наш район. Впевнений, всі мешканці Солом'янки на власні очі бачать позитивні зміни, які вже відбулися і відбуваються у нашому рідному районі», - додав Дмитро Андрієвський.

За словами народного депутата, на капітальний ремонт прибудинкових територій та автошляхів Солом’янського району з міського бюджету виділено 75 мільйонів гривень.

P7260035 1

«Серед об’єктів де цього року заплановано розпочати реконструкцію - під’їзна автомобільна дорога від проспекту Валерія Лобановського до міжнародного аеропорту «Київ». Передбачено кошти на роботи з реконструкції проспекту Перемоги, які також вже ведуться. Незабаром розпочнеться капітальний ремонт шляхопроводу на розі проспекту Комарова і бульвару Лепсе. На ці роботи вже передбачено фінансування у розмірі 10-ти мільйонів гривень. Буде проведена масштабна реконструкція вулиці Механізаторів від вулиці Солом’янської до Кудряшова. Крім того, у бюджет закладений капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій по вулицям Єреванська, 10, 12, 14-А, 22 – 32; Курська 13-Є; Смілянська, 1 – до проспекту Повітрофлотського, 62; вулиці Академіка Каблукова, 15; бульвару Івана Лепсе, 53 – 57, 34 – 34-В;  вулицям Виборзької, 80/17; Кудряшова, 7-Б. Поточний ремонт буде проведений по вулицям Кайсарова (від проспекту Лобановського до вулиці Сумської), Преображенської (від проспекту Повітрофлотського до вулиці Кривоноса)», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Парламентар додав, що на 2016 рік Уряд затвердив виділення з Державного бюджету 6,5 мільярдів гривень на ремонт і будівництво доріг в Україні. Також, 7,7 мільярдів гривень на відновлення повинні виділити місцеві органи влади і міжнародні фінансові організації.

P7260040 1

Дмитро Андрієвський також наголосив, що на соціально-економічний розвиток Солом’янського району на 2016 рік виділено додатково ще 12 мільйонів гривень.

“У червні 2016 року я направив звернення до Прем’єр міністра України Володимира Гройсмана з проханням дати доручення відповідним міністерствам та службам згідно Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” розглянути можливість щодо виділення з Державного бюджету коштів на добудову соціально-економічних об’єктів в Солом’янському районі міста Києва на суму 12 мільйонів гривень за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій. І такі кошти вже виділені”, - додав перламентар.

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online