Головна / Новини / На IV сесії парламент збільшив соціальний захист громадян та воїнів АТО, скасував податок на пенсію, збільшив забезпечення армії, започаткував проведення реформ з децентралізації та судової системи, - Дмитро Андрієвський

На IV сесії парламент збільшив соціальний захист громадян та воїнів АТО, скасував податок на пенсію, збільшив забезпечення армії, започаткував проведення реформ з децентралізації та судової системи, - Дмитро Андрієвський


1

«Протягом цієї сесії було прийнято більше 100 законів. До речі, коли кажуть про нерезультативність роботи парламенту, наведу таку цифру, близька 100 законів приймає Бундестаг за рік. Тільки протягом цієї четвертої сесії ми прийняли 101 закон, 87 з яких вже підписані Президентом і вступили в силу. На сьогодні склад парламенту оновлений приблизно на дві третини. Подивіться хто сьогодні працює у Верховній Раді, там є і журналісти, і політики, військові, громадські діячі, волонтери. Сьогодні парламент представляє максимальну кількість своїх виборців. Ми прийняли зміни по бюджету і перша з них – це збільшення соціальних стандартів. Так, збільшення на 6 – 7 відсотків не велике, однак, повірте мені, знайти додатково 4 мільярди гривень було досить не просто. І ми їх знайшли, показали Уряду і це було зроблено. У грудні плануємо збільшити соціальні стандарти ще на 10 відсотків. Однак, ми будемо працювати таким чином, аби збільшення ще на 10 відсотків відбулося вже у вересні. Тож, за рік соціальні стандарти зростуть на 16 – 17 відсотків. Це по показниках буде більше ніж рівень інфляції», - наголосив в ефірі телеканалу «Київ» народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

2

«Наступне важливе рішення по бюджету – це скасування оподаткування пенсій. Також, аби нашим пенсіонерам жилося краще ми проголосували за зміни до Закону про житлово-комунальні послуги, які нададуть додаткові повноваження, додаткові можливості підприємствам теплокомуненерго для того, аби була можливість у подальшому робити ремонти, готуватися до нового опалювального сезону. Крім того, наші Збройні сили України отримали суттєву підтримку у тому числі за рахунок додаткового фінансування. Всі ці закони приймалися Верховною Радою», - додав Дмитро Андрієвський.

За словами народного депутата, не дивлячись на канікули, парламентар продовжує свою роботу на окрузі – у Солом`янському районі столиці.

3

«Дійсно багато депутатів залишаються на місцях і як раз, в першу чергу, депутати-мажоритарники. Я не просто залишаюся в Києві, сьогодні я проводив особистий прийом громадян. Поспілкувався з 36-ома нашими мешканцями. І мені немає за що червоніти. Солом'янський район, від якого я обраний депутатом у Верховну Раду, на сьогодні, один з перших з соціально-економічного розвитку. Знову ж таки, повертаючись до законодавчого забезпечення Верховної Ради, хочу сказати, що місто Київ останній раз виконувало бюджет у 2006. Далі постійно були невиконання. І вперше після зміни влади, коли мером столиці став Віталій Кличко, і у Верховній Раді була проведена бюджетна децентралізація, місто Київ не тільки виконало бюджет, у минулому році було перевиконання на 2 мільярди гривень. І це будівництво нових шкіл, дитячих садочків, відновлення житлового фонду. Як депутату, обраному від Солом'янської громади, мені сьогодні є про що казати виборцям, я з ними постійно спілкуюся», - зауважив Дмитро Андрієвський.

4

Парламентар наголосив, що через продуктивні, однак непопулярні кроки парламенту і Уряду на позачергових виборах до Верховної Ради можуть прийти популісти та зупинити реформи та співпрацю з міжнародними партнерами України.

«Сьогодні в країні ідуть реформи, нам потрібно змінювати Бюджетний Кодекс. Ми вже сьогодні над цим працюємо і новий Бюджетний кодекс буде зовсім іншим. Судова реформа, реформа децентралізації, дуже багато питань і реформ у сфері енергетики, енергозбереження. Це все речі, які часто пов'язані з непопулярними кроками. Що відбувається в країні, коли йде таке навантаження і перевантаження на людей – зменшення їх доходів. Зростає популізм. Я б з задоволенням проголосував за законопроект чи постанову Верховної Ради про призначення пенсії у 500 євро, а мінімальної заробітної плати у 1000 євро. Але це виключно популізм. Ми можемо собі уявити, яким буде наступний парламент у разі позачергових виборів. Це буде багато фракцій, більшість з яких – популістичного толку. Тобто, нічого доброго це країні не принесе, і щонайменше, на пів року країну захлесне хвиля популізму. Будуть фактично припинені всі реформи, я вже не кажу про співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Нічого доброго вибори найближчим часом не принесуть», - наголосив Дмитро Андрієвський.

5

Відповідаючи на запитання стосовно збільшення тарифів і неспроможності населення їх сплачувати, Дмитро Андрієвський пояснив, що населення України буде сплачувати за житлово-комунальні послуги як і раніше, а різницю за допомогою субсидій, компенсує держава.

«Як перший заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства, хочу зауважити, що деякі політичні сили, будуть робити все аби розкачати ситуацію у вересні – жовтні. Тому що у листопаді люди отримують платіжки і побачать, що за рахунок субсидій, вони не стали сплачувати більше. Ми ж пам'ятаємо, як рік тому вони казали, що все, люди неспроможні сплачувати. Але 25 мільярдів субсидій отримали 5,2 мільйони домогосподарств. В цьому році ми збільшили це фінансування до 41-го мільярда гривень. Запевняю, люди, як не сплачували більше 15 відсотків свого доходу домогосподарства, так і не будуть сплачувати. І коли у листопаді місяці, люди отримають платіжки вони побачать, що формально для них тарифи не збільшилися, тоді це загострення зійде нанівець. Також, частина субсидії з наступного року буде монетизована для того, щоб цільовим напрямком спрямувати це на питання енергозбереження», - наголосив Дмитро Андрієвський.

 

 

Детальніше дивіться https://www.youtube.com/watch?v=pqkEm3yV7tU

https://www.youtube.com/watch?v=D7gejquuvTU

https://www.youtube.com/watch?v=0I-wAADsTHM

https://www.youtube.com/watch?v=FQUJKy9RvTUГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online