Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради VII скликання Катериною Кириченко

Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради VII скликання Катериною Кириченко


IMG 1855

18 липня народний депутат України Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради VII скликання Катериною Кириченко.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці з вулиць Курської, Єреванської, Іскрівської, Уманської, Юліуса Фучика, Петра Ніщинського.

Під час депутатського прийому 36 малозабезпечених мешканців району та пенсіонери отримали матеріальну допомогу за Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

IMG 1910

«Моя громадська приймальня була відкрита у Солом’янському районі у 2002 році, і вже 14 років ми проводимо депутатські прийоми, надаємо юридичну й соціальну підтримку, допомагаємо нашим мешканцям вирішити питання ремонту й облаштування житлового фонду району. Незважаючи на важкі економічні умови у державі, нам все ж таки вдається постійно підтримувати наших мешканців - тих, хто, у першу чергу, потребує допомоги. Вже більше 17 тисяч мешканців отримали соціальну допомогу. Ми команда, яка зорієнтована на конкретні реальні дії. Ми розбудовуємо інфраструктуру нашого району, будуємо нові дитячі садочки, школи, реконструюємо парки і сквери», -  зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

IMG 1844

«Хочу подякувати вам за підтримку нашої команди. Катерина Кириченко, яку ви підтримали на минулих місцевих виборах, набрала більшість голосів на окрузі, але згідно з положеннями нового закону про вибори не отримала мандат депутата Київради, адже не набрала необхідний відсоток голосів по внутрішньопартійному рейтингу. Однак, Катерина Кириченко все одно не усунулася від справ, вона разом з нашою командою продовжує працювати на окрузі. Ми й надалі будемо працювати в цих напрямках – соціальна підтримка й відбудова нашого району», - додав Дмитро Андрієвський.

За словами народного депутата у 2016 році на розвиток Солом`янського району виділено більше 300-т мільйонів гривень – це продовження реконструкцій дитячих садочків і шкіл, парків і скверів, також буде побудована нова школа та ще один дитячий садочок європейського зразка.

IMG 1833

«Коли у 2014 році ви підтримали нашу команду, і ми тільки почали виконувати свої обов`язки у Солом`янському районі був закладений розвиток тільки 13-ти соціальних об`єктів. Вже через рік їх стало 350. Тепер – 400. Ми побудували дитячий садочок європейського зразка по вулиці Гарматній, зробили ремонти і утеплили ще два по вулицям Ніщинського та Виборзької. До кінця року плануємо завершити будівництво нової сучасної школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської. Там буде вчитися 720 наших дітей. Зараз вже закладений фундамент, ведуться будівельні роботи. По бульвару Івана Лепсе буде побудований ще один дитячий садочок. Загалом, в цьому році Солом`янський район отримав на розвиток більше 300-т мільйонів гривен», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Парламентар розповів про новий побудований гуртожиток для військовослужбовців за контрактом та членів їхніх сімей 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України.

IMG 1950

«Ми розуміємо на скільки важливо сьогодні підтримувати обороноздатність нашої держави. У минулому році наша команда направила більше 10-ти мільйонів гривень на підтримку нашого війська. Нещодавно ми відкрили на території 101-ї бригади новий гуртожиток. Одноповерхове приміщення гуртожитку було не придатне для проживання і перебувало в аварійному стані. Як ми і обіцяли, за декілька місяців ми завершили комплексний капітальний ремонт будівлі. І жодної копійки бюджетних коштів на це не було витрачено. Ми намагаємося допомагати нашим військовим всім необхідним», - зауважив Дмитро Андрієвський.

Народний депутат зазначив, що в цьому році продовжаться ремонти під`їздів, встановлення металопластикових вікон, утеплення, реконструкція покрівель та асфальтування прибудинкових територій близько у 300-а будинків Солом`янського району.

«Солом`янський район має застарілий житловий фонд. У минулому році було проведено встановлення нових металопластикових вікон, відновлення покрівель, утеплення будинків, заміна каналізаційних мереж, ремонтування під`їздів, асфальтування прибудинкової території, встановлення нових дитячих майданчиків і відновлення старих. Загалом, у 2015 році нам вдалося провести ремонти у 256 будинках. В цьому році ми також продовжуємо ремонтування житлового фонду нашого району. Звичайно, не можливо за рік відновити те, що не ремонтувалися протягом 22-х років. Але, поступово, ми повністю відновимо житловий фонд Солом’янського району», - зазначив Дмитро Андрієвський. 

IMG 1929

Парламентар додав, що відповідно до Програми економічного та соціального розвитку міста Києва на 2016 рік на території Солом’янського району передбачено виконання робіт з благоустрою у 9-ти скверах і парках

Також, у 2016 році розпочнеться капітальний ремонт мосту на бульварі Івана Лепсе над швидкісними трамваєм і протягом наступного 2017 року капітальний ремонт буде завершений.

За словами народного депутата, продовжується капітальний ремонт «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1» по вулиці Комарова, 3. Також, лікарня буде оснащена новим обладнанням. 

Депутат Київради VII скликання Катерина Кириченко зазначила, що як і раніше буде надавати необхідну допомогу мешканцям Солом’янки.

«Я рада всіх вас бачити, з деякими мешканцями ми постійно зустрічаємося. Не дивлячись на те що ми перемогли на виборах до Київради і у нас дуже висока явка була на виборах, округ лишився без депутата. Однак, ми працюємо і будемо працювати надалі. Ми працюємо в тісному контакті з головою району Максимом Шкуро, з депутатами Київради від нашої команди – Максимом Конобасом, В’ячеславом Непопом, Сергієм Пилипенком, Миколою Негричем. Очолює нашу команду і представляє інтереси Солом’янського району у парламенті народний депутат Дмиро Андрієвський, і звичайно, нас підтримує мер – Віталій Кличко», - наголосила Катерина Кириченко.

IMG 1862

Також, Катерина Кириченко закликала мешканців обов’язково звертатися за юридичною допомогою до громадської приймальні Дмитра Андрієвського у разі неотримання чи затримок виплати субсидій.

«У мене велике прохання, якщо ви чуєте що комусь не надали субсидію, хоча ви знаєте, що субсидію переоформлювати не потрібно, вона автоматично нараховується, однак буває збій у системі. Будь ласка, звертайтеся до наших юристів, ми тут працюємо щодня. У держави гроші є, Дмитро Андрієвський працює у профільному парламентському Комітеті. Він тримає руку на пульсі. Не бійтеся тих тарифів. Будуть платити багаті, ви будете сплачувати той відсоток, як і платили раніше», - наголосила депутат Київради VII скликання Катерина Кириченко.

Під час прийому мешканка з будинку № 4-А по вулиці Курської звернулася до депутата Київради VII скликання Катерини Кириченко з проханням сприяти у здійсненні ремонту під’їзду.

Мешканці району подякували народному депутату Дмитру Андрієвському та депутату Київради VII скликання Катерина Кириченко за постійну турботу й допомогу. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online