Головна / Новини / За ініціативи Дмитра Андрієвського солом'янці здійснили прогулянку пароплавом по Дніпру

За ініціативи Дмитра Андрієвського солом'янці здійснили прогулянку пароплавом по Дніпру


114 липня для 150 дорослих і 40 дітей Солом'янського району столиці народний депутат України Дмитро Андрієвський організував вечірню панорамну прогулянку пароплавом по Дніпру.

2

«Люди похилого віку, малозабезпечені мешканці нашого району потребують не тільки матеріальної допомоги, а й додаткової уваги – турботи, участі, моральної підтримки. Кожній людині потрібен відпочинок, просте приємне спілкування. Вже давно візитівкою Києва стали екскурсії на пароплаві по Дніпру - це приємний і комфортний відпочинок. І ми вирішили зробити такий подарунок і організували для наших мешканців прогулянку річкою. Впевнений така екскурсія дозволяє відволіктися від буденності, активізувати в собі додаткові життєві сили і оптимізм», - зазначив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

455W6249

«Мешканці Солом'янки мали нагоду відпочити й поспілкуватися, отримати нові контакти, а можливо і друзів чи однодумців. Нашою метою було показати людям, що ми пам'ятаємо про них, що вони не самотні. Іноді важливе просте спілкування, аби людина відчула себе важливою, потрібною, а не одинаком. Ми, безумовно, продовжимо проведення подібних соціальних заходів для мешканців нашого району», - додав депутат.

3

Солом'янці насолоджувалися річковим бадьорим повітрям, побачили мальовничі пейзажі правого і лівого берегів річки Дніпро, пам'ятки архітектури, спілкувалися та отримали приємні враження від прогулянки пароплавом.

4

«У нашому районі подібні екскурсії відбуваються вперше. 2 години пролетіли як 20 хвилин. Я навіть забула про свої проблеми. Ми спілкувалися, познайомилися з новими людьми, а виявилося, що ми живемо більше 20-ти років у сусідніх будинках. Всім хто був з нами дуже сподобалася поїздка. Таке відчуття простору й радості! До речі, деякі мешканці вперше каталися на теплоході і отримали неймовірно приємні емоції. Ми дуже вдячні нашому Дмитру Йосиповичу Андрієвському за таку чуйність і турботу про нас», - наголосила одна з мешканок Солом'янки після прогулянки.

5

Також на пароплаві мешканці Солом'янки фотографувалися, дарували один одному посмішки, ділилися гарним настроєм та враженнями.

Наприкінці прогулянки солом'янці висловили побажання ще раз прокататися на пароплаві.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online