Головна / Новини / Дмитро Андрієвський та Руслан Кисіль привітали магістрів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» з отриманням дипломів

Дмитро Андрієвський та Руслан Кисіль привітали магістрів Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» з отриманням дипломів


1

14 липня народний депутат України Дмитро Андрієвський та депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль привітали випускників-магістрів 2016 року Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» із завершенням навчання та отриманням дипломів.

2

«Як випускник 1992 року, я ніколи не забуду навчання, досвід і знання, які отримав саме на цьому факультеті. Сьогодні науково-технічні розробки інституту широко використовуються багатьма підприємствами та організаціями нашої країни і за її межами. Важливо, що фахівці інституту беруть участь у розробці правових та директивних документів з питань енергозбереження та енергоефективності. Творча, самовіддана праця професорсько-викладацького складу заслуговує щирої поваги та укріплює віру в те, що інститут і надалі зберігатиме лідерські позиції з підготовки справжніх професіоналів своєї справи. Мені, як випускнику надзвичайно приємно, що сьогодні ми є однією командою, жодного дня ми не поривали зв'язків з нашою «Альма-матер». Впевнений, у подальшому ми будемо співпрацювати й підтримувати всі ініціативи інституту і студентства», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

«Ще під час навчання студенти інституту перемагають у всеукраїнських конкурсах, стають лауреатами вітчизняних і міжнародних премій. Після закінчення – дехто стає керівниками державних і комерційних підприємств. Впевнений, українські фахівці, інженери зроблять все можливе для того, аби Україна надалі розвивалася і стала економічно сильною країною. Щиро бажаю випускникам натхнення, мудрості та терпіння у нелегкій праці на благо нашої держави. Ставте собі найвищі цілі та впевнено досягайте їх», - додав народний депутат.

3

У вітальному слові директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Сергій Денисюк запропонував випускникам 2016 року створити магістерське братство «ІЕЕ» та побажав використовувати знання на благо своєї країни та незламної віри у свої сили.

«Наші викладачі доклали максимум зусиль, аби дати вам необхідні знання. Ви йдете у  новий світ озброєні тими знаннями. Вони знадобляться у вашому дорослому житті. Ми розуміємо, що не все що вам потрібно, ми змогли дати. Але я також розумію нашу відповідальність за те, щоб і надалі ви йшли по цьому шляху вашого життя. Через це ми пропонуємо вам з цього року створити братство магістрів «ІЕЕ». Наші викладачі завжди вам допоможуть. Хотілося б вам побажати, щоб надалі ви також йшли разом та допомагали один одному. Будьте впевненими у своїх силах. Де б ви не працювали, які б завдання перед вами не ставилися – вірте у свої сили і свої знання. Бажаємо вам всього найкращого, хай вам щастить», - зазначив  директор інституту Сергій Денисюк.

4

Випускник КПІ, депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль побажав студентам успіхів у дорослому житті та нових звершень.

«Мені надзвичайно приємно, що я також є випускником інституту «ІЕЕ». Від імені народного депутата України і також випускника нашого інституту, вітаю магістрів з випуском. Для викладачів сьогодні день прощання зі своїми улюбленими учнями. Бажаю вам у вашому житті завжди залишатися КПІ-шниками, завжди пам`ятайте про свою «Альма-матер». Ми всі повинні знати, що наш шлях у майбутнє починається з нашого інституту. Всього вам найкращого. Успіхів вам», - наголосив Руслан Кисіль.

5

Після урочистого вручення дипломів, випускники-магістри, адміністрація та професорсько-викладацький склад мали нагоду поспілкуватися з колегами випускниками та зробити фото на згадку.

 

Нагадаємо, з 2010 року в НТУУ «КПІ» вручається персональна стипендія Дмитра Андрієвського, яка призначається стипендіальною комісією та в обов'язковому порядку вручається студентам Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ».

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online