Головна / Новини / Кращі студенти НТУУ «КПІ» отримали персональну стипендію Дмитра Андрієвського

Кращі студенти НТУУ «КПІ» отримали персональну стипендію Дмитра Андрієвського


 

AKUZ9897

Вчена Рада Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» визначила студентів, які отримуватимуть персональну стипендію Дмитра Андрієвського у I семестрі 2016 – 2017 навчального року.

Народний депутат переконаний, що підтримка талановитої молоді є запорукою розвитку держави і одним з найважливіших стратегічних завдань країни.

Вже понад 100 студентів НТУУ «КПІ» отримали персональну стипендію Дмитра Андрієвського. 

 SK 9782

«Київська політехніка активно  розвивається і стрімкими темпами рухається  вперед. Нині університет є одним з інноваційних центрів України. Виховуючи професійних інженерів, ми забезпечуємо провідні галузі економіки надійним кадровим потенціалом. Тому наші студенти повинні відчувати турботу і отримувати відповідну мотивацію. Пам’ятаю свої студентські роки, як це було для мене важливо. Нинішні стипендіати щомісяця отримують 1000 гривен додатково до академічної стипендії», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Стипендіальний проект один із багатьох інших проектів, які Дмитро Андрієвський вже понад 14 років реалізує в НТУУ «КПІ». 

 SK 5918Довідка: персональна стипендія Дмитра Андрієвського була заснована у 2010 році. Стипендія присуджується студентам 3 – 6 курсів, в обов'язковому порядку призначається студентові кафедри геобудівництва та гірничих технологій Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (правонаступник гірничого факультету) за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі. Стипендіати визначаються Стипендіальною комісією за рейтинговою системою.

Дмитро Андрієвський у 1992 році з відзнакою закінчив факультет гірничої електромеханіки Київського політехнічного інституту та отримав диплом інженера з енергопостачання. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online