Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів зустрічі з мешканцями району

Дмитро Андрієвський провів зустрічі з мешканцями району


1

5 липня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою Солом`янської районної державної адміністрації Максимом Шкуро, його заступниками – Володимиром Бялковським й Оленою Горпинченко, депутатом Київради Максимом Конобасом та керівниками комунальних підприємств провели низку зустрічей з мешканцями вулиць Авіаконструктора Антонова, Волинської, Смілянської, Уманської та Ушинського.

2

«Коли у 2014 році ви підтримали нашу команду, і ми тільки почали виконувати свої обов`язки, у Солом`янському районі був закладений розвиток тільки 13-ти об`єктів. Вже через рік їх стало 250. Тепер – майже 400. Ми докладаємо максимум зусиль аби відновити інфраструктуру нашого району. Впевнений, ви і самі бачите як відбувається будівництво соціальних об`єктів, ремонтування житлового фонду. Вперше за 15 років по вулиці Гарматній був побудований дитячий садочок європейського зразка. Ми реконструювали ще два по вулицям Виборзькій і Ніщинського. На бульварі Івана Лепсе також буде побудований дитячий садочок. На розі вулиць Лебелєва-Кумача та Тетяни Яблонської вже закладений фундамент нової школи. Після завершення її будівництва туди будуть переведені учні гімназії «Ерудит», а гімназія буде реконструйована ще під один новий дитячий садочок», - наголосив народний депутат.

3

«Протягом багатьох років території парків Солом`янського району не облаштовувалися і не реконструювалися. До речі, у 2016 році у районі запланований розвиток майже 400 об`єктів – це реконструкція дитячих садочків, шкіл, лікарень, відновлення парків і скверів. Крім вже зробленого капітального ремонту скверу по вулиці Авіаконструктора Антонова, в цьому році передбачена реконструкція ще 8-ми парків і скверів», - додав Дмитро Андрієвський.

4

«Ми продовжуємо і ремонтування житлового фонду – це встановлення метало-пластикових вікон, ремонтування під’їздів, покрівель, підвальних приміщень, заміна водо- та тепломереж, капітальний ремонт доріг та асфальтування прибудинкових територій. Солом`янський район один з найбільших у столиці, тому, звичайно, ми не можемо все зробити одразу, але поступово ми відновлюємо район. У минулому році було відремонтовано 256 будинків, в цьому році запланований ремонт у 300-та будинків. У 2016 році у розбудову інфраструктури району буде вкладено більше 350-ти мільйонів гривень. Це безпрецедентна сума, яка виділена для району. Ще ніколи так багато не отримував наш Солом’янський район. Ми продовжуємо працювати і у напрямку надання соціальної допомоги нашим мешканцям», - додав Дмитро Андрієвський.

У ході зустрічі, мешканців району висловили стурбованість стосовно підняття тарифів на житлово-комунальні послуги. Парламентар відповів на запитання мешканців щодо нарахування тарифів, та ще раз наголосив на важливості оформлення субсидій.

5

«Ми вже відкоригували і максимально спростили систему оформлення субсидій. В результаті ви суттєво зекономите кошти сімейного бюджету протягом року. На заповнення декларації та заяви у вас піде всього декілька хвилин, також, ви можете звернутися до моєї громадської приймальні, наші юристи допоможуть вам оформити субсидію. Таким чином, людям, які не в змозі cплачувати вартість житлово-комунальних послуг у повному обсязі, різницю компенсує держава. Тобто, якщо у домогосподарства сплата за житлово-комунальні тарифи складає більш ніж 15 відсотків, все решта дотується державою», - пояснив Дмитро Андрієвський.

6

У свою чергу голова району розповів про вже проведені та майбутні ремонти будинків та прибудинкових територій Солом`янського району.

«Протягом багатьох років території парків Солом`янського району не облаштовувалися і не реконструювалися. За останні 2 роки інфраструктура району почала розвиватися – будівництво нових соціальних об’єктів, ремонтування доріг, асфальтування прибудинкових територій, ремонтування житлового фонду. У минулому році ми відремонтували вже третину будинків, стільки ж буде виконано ремонтів і в цьому році. Найбільшу увагу буде приділено утепленню будинків. Сьогодні продовжуються встановлення у будинках лічильників обліку тепла. Також, у минулому році було виконано реконструкцію будівлі поліклініки по проспекту Комарова. В цьому році ремонтні роботи поліклініки продовжаться, туди буде завезено нове обладнання.  Все це стало можливим завдяки злагодженій роботі нашої команди – народного депутата України Дмитра Андрієвського та депутатів Київради БПП «Солідарність», - відзвітував Максим Шкуро.

7

Під час зустрічі мешканці з будинку № 18 по вулиці Антонова просили зробити ремонт під’їзду та  підвального приміщення, яке зазнало значних пошкоджень через затоплення, мешканці з вулиці Волинської, 8 просили відновити покрівлю та замінити мережі водопостачання.

Дмитро Андрієвський звернув увагу депутата Київради Максима Конобаса та керівників комунальних служб на необхідності вирішення данних питань.

8

Також, мешканці просили виконати роботи зі встановлення нових дитячих майданчиків та доукомплектування існуючих новими сучасними ігровими елементами у дворах житлових будинків по вулицям Волинська, 3, Смілянська, 8, Ушинського, 11, Чоколівський бульвар, 21, 23, 25; мешканці по вулиці Уманської, 12 звернулися з проханням реконструювати футбольну площадку.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online