Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті оновленого скверу по вулиці Авіаконструктора Антонова

Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті оновленого скверу по вулиці Авіаконструктора Антонова


 

 SK 2950

Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою Солом`янської районної державної адміністрації Максимом Шкуро взяли участь у відкритті скверу після капітального ремонту по вулиці Авіаконструктора Антонова, 37-47.

 SK 2713

Також, в урочистому відкритті реконструйованого скверу брали участь донька легендарного авіаконструктора Олега Антонова – Ганна Олегівна, виконуючий обов`язки ректора Національного авіаційного університету Володимир Харченко, заступники голови  Солом`янської РДА Володимир Бялковський та Олена Горпинченко, заступник директоу Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища - начальник управління екології та природних ресурсів Андрій Мальований, депутати Київради Максим Конобас й Андрій Андрєєв, депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль, керівники комунальних підприємств району та мешканці Солом`янки.

 SK 2874

«Дорогі солом'янці, мені дуже приємно разом з вами брати участь у відкритті оновленого скверу, який носить ім'я видатної людини – Олега Костянтиновича Антонова, який зробив великий внесок у розвиток нашої держави. Поступово, може не так швидко, як хотілося б, але ми бачимо, як вже другий рік поспіль розвивається наш Солом'янський район. Вперше за 15 років був побудований дитячий садочок по вулиці Гарматній, недалеко, на бульварі Івана Лепсе буде побудований ще один дитячий садочок. На розі вулиць Лебедєва-Кумача та Тетяни Яблонської вже розпочато будівництво нової школи. І це перша школа за багато років, яка будується у Солом'янському районі. У нас розвиваються парки і сквери. І нас чекає ще багато таких подій, де ми будемо зустрічатися», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 3052

«Все це можливо тільки тоді, коли працює команда однодумців, яких ви підтримали на виборах. Депутат Верховної Ради також має спиратися на підтримку громади, на підтримку своєї команди, яка реалізує ваші накази у стінах Київської міської ради. Спираючись на вашу підтримку ми і надалі будемо працювати, аби наш рідний Солом'янський район розвивався. Нам жити в цій країні, в цьому місті, в нашому рідному районі. Впевнений, до осені ми ще зустрінемося на таких самих приємних подіях», - додав Дмитро Андрієвський.

У ході капітального ремонту сквера було проведено відновлення дорожнього покриття з ФЕМ – 1267 м2 , влаштування 944 поребрика, встановлення 32-х лав та 32-х урн, кронування дерев та влаштування газону.

455W1618

Донька легендарного авіаконструктора Ганна Антонова привітала мешканців з оновленим сквером та подякувала депутатам та адміністрації Солом'янської РДА за капітальний ремонт.

«Вітаю всіх жителів Солом'янського району, я розумію, що для вас велика радість отримати такий чудовий сквер, де можна відпочивати, гуляти з дітьми. Подібні сквери і парки є легенями нашого міста. Хочу зауважити, що Олег Костянтинович Антонов був би дуже радий тому, що саме на вулиці Антонова  вдалося зберегти такий сквер. Крім того, що він був легендарним авіаконструктором, він ще був людиною, яка обожнювала природу.  Він намагався створити таку ж атмосферу і для своїх співробітників. Також, він був художником і більша частина його картин - це саме пейзажі. Всі його родичі щасливі, що на вулиці, яка носить ім'я Антонова, є такий чудовий сквер. Велика вдячність адміністрації Солом'янського району, всіх депутатів, які не залишилися осторонь та відновили такий чудовий сквер. Ще раз вітаю всіх мешканців, бажаю вам гарного життя. Я думаю, що мій батько все це бачить і радіє разом з нами», - зазначила донька видатного авіаконструктора Ганна Антонова.

455W1717

Голова Солом`янської районної державної адміністрації Максим Шкуро прозвітував жителям району про ремонтні роботи, які на сьогодні проводяться на соціальних об'єктах та житловому фонді Солом'янки.

«Дмитро Йосипович вже сказав, скільки нових соціальних об'єктів будується у районі. Однак також важливо і те, що ми ремонтуємо, реконструюємо те, що вже було побудовано багато років тому. За останні два роки вже було відновлено більше скверів, ніж за попередні роки. Також, на сьогодні ремонтуються 58 закладів освіти. Ми відновили бюджетне фінансування. Всі ремонти відбуваються за бюджетні кошти, а не за кошти батьків. Крім того, ми продовжуємо ремонтування житлового фонду нашого району – встановлення металопластикових вікон, ремонти каналізаційних мереж, відновлення дахів, встановлення нових щитових, відновлення покрівель, асфальтування прибудинкових територій», - наголосив Максим Шкуро.

 SK 2904

Депутат Київради Максим Конобас додав, що незабаром Чоколівка поверне собі славу затишного та зеленого мікрорайону. 

«Я на своїх зустрічах обіцяв, що Чоколівка поверне собі славу затишного, зеленого, комфортного мікрорайону. Також, ми продовжимо проводити асфальтування прибудинкових територій та ремонтування житлового фонду нашого мікрорайону. Ми будемо пишатися Чоколівкою», - додав Максим Конобас.

Під музику оркестру Національної академії внутрішніх справ України та оплески мешканців Дмитро Андрієвський, Ганна Антонова, Максим Конобас, представники Солом'янської РДА та мешканці району урочисто  перерізали стрічку відкриття скверу.

455W1991

Після відкриття мешканці району поспілкувалися з народним депутатом, головою району та депутати Київради.

Також солом'янці подякували депутатам за капітальний ремонт скверу.

 

Додамо, 9 червня Дмитро Андрієвський та голова району Максим Шкуро проінспектували хід будівельних робіт на соціальних об’єктах та ремонтування житлового фонду району.

Також, 10 червня було перевірено хід будівництва нової школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача та Тетяни Яблонської.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online