Головна / Новини / Боротьба з корупцією – це не політичний проект і жодної індульгенції ніхто не має, - Дмитро Андрієвський

Боротьба з корупцією – це не політичний проект і жодної індульгенції ніхто не має, - Дмитро Андрієвський


1

«Жодна політична посада, жоден мандат депутата сьогодні не є тим запобіжником, який оберігає проти спілкування з органами, які ведуть сьогодні боротьбу з корупцією. Жодної індульгенції немає. Боротьба з корупцією – це не політичний проект, а останнім часом ми навіть бачимо створення політичних партій під боротьбу з корупцією. Також, боротьба з корупцією - не компанія під вибори. Це дуже серйозна системна робота, яку мають виконувати високопрофесійні фахівці. Ми сьогодні бачимо потужну, спільну роботу тих органів, які були створені у державі. Політизація, спекуляції, які ведуться, тільки заважають розслідуванню. Потрібно дати спокійно допрацювати правоохоронним органам. Сьогодні є всі можливості для того, щоб всі відкриті справи доводити до суду», - наголосив в ефірі телеканалу «News One» народний депутат України від фракції «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

2

За словами парламентаря, завдяки створенню відповідного законодавства та відповідних відомств, в Україні відбувається продовження боротьби з корупцією і свідчення про це – останні гучні затримання високопосадовців.

3

«Для того, щоб почалася справжня боротьба з корупцією, треба було створити відповідне законодавче забезпечення – воно було створено Верховною Радою. Далі треба було створити відповідні структури – Національне антикорупційне бюро, Спеціалізовану прокуратуру. Це складні питання – це кадрове, фінансове і технічне забезпечення. Фактично, ці органи почали працювати на початку цього року і за останній місяць, коли відбулися зміни ще й в Генеральній прокуратурі – відбулися серйозні зрушення по низці справ, які дуже турбують суспільство. Це в першу чергу справи колишньої влади. Дійсно були анонсовані й ведуться серйозні провадження, від яких не захищає депутатська недоторканість. Я впевнений, що це продовження серйозної системної роботи і така робота буде набирати обертів», - пояснив Дмитро Андрієвський.

4

Народний депутат наголосив, що завдяки реформі судової системи та внесенню змін у Конституцію у частині правосуддя вже за рік Україна отримає оновлену судову систему, яка буде законно та об`єктивно виносити вироки або виправдовувальні рішення.

«Дуже важливо, щоб адекватно реагувала судова система. Фактично ми сьогодні вже живемо в умовах формування нової судової системи і це не тільки боротьба з корупцією, а взагалі  захист інтересів громадян. Були внесені зміни до судової системи через зміни до Конституції. Майже кожен третій суддя буде звільнений, прибираються дві зайві, у тому числі, корупційні судові ланки. Ці зміни дуже високо оцінені нашими європейськими партнерами, Венеціанською комісією, Сполученими Штатами. На думку Венеціанської комісії – сьогодні антикорупційне законодавство в Україні є одним з найбільш жорстких», - резюмував Дмитро Андрієвський.

 

Детальніше дивіться: http://newsone.ua/ru/dmitrij-andrievskij-v-bolshom-efire-so-svetlanoj-orlovskoj-30-06/Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online