Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради VII скликання Русланом Кисілем

Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради VII скликання Русланом Кисілем


1

30 червня на зустріч з народним депутатом України Дмитро Андрієвський та депутатом Київради VII скликання Русланом Кисілем прийшли мешканці Солом`янскього району з вулиць Металістів, Борщагівської, Ніжинської, Виборзької, Залізничної, Генерала Тупикова, Вадима Гетьмана та провулків Машинобудівного й Польового.

Під час депутатського прийому 26 малозабезпечених мешканці району та пенсіонери отримали матеріальну допомогу за Програмою вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

2

«Вже 14 років ми проводимо депутатські прийоми, надаємо юридичну й соціальну підтримку, допомагаємо нашим мешканцям вирішити питання ремонту й облаштування житлового фонду району. Також, ми запрошуємо депутатів  з різних округів району аби вони звітували перед мешканцями за виконані роботи, розповідали про майбутні плани та вислуховували зауваження мешканців щодо облаштування району та відновлення житлового фонду. На місцевих виборах 25 жовтня Руслан Кисіль на своєму окрузі отримав найбільшу підтримку виборців, але згідно з положеннями нового закону про вибори не отримав мандат депутата Київради, адже не набрав необхідний відсоток голосів по внутрішньопартійному рейтингу. Не зважаючи на те, що на 106-му виборчому окрузі немає депутата від «Блоку Петра Порошенка» у Київраді,  наші громадські приймальні, зокрема моя й Руслана Кисіля продовжують працювати. Жодне звернення мешканців округу не залишиться без уваги», - наголосив  народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

6

Народний депутат зазначив, що у 2016 році на Солом`янці запланований розвиток майже 400 об`єктів – це реконструкція дитячих садочків, шкіл, лікарень, відновлення парків і скверів, а також, ремонтування житлового фонду.

Крім того, Дмитро Андрієвський наголосив, що сьогодні депутати Київради виділили землю по бульвару Івана Лепсе для будівництва нового дитячого садочка. більше 350-ти мільйонів гривень буде вкладено у відбудову інфраструктури району.

3

«В цьому році продовжаться ремонти під`їздів, встановлення металопластикових вікон, утеплення, реконструкція покрівель і каналізаційних мереж та асфальтування прибудинкових територій близько у 300-та будинків Солом`янського району. Також, відповідно до Програми економічного та соціального розвитку міста Києва на 2016 рік на території Солом’янського району передбачено виконання робіт з благоустрою у 9-ти скверах і парках. Всі ви знаєте про побудований новий дитячий садочок європейського зразка по вулиці Гарматній. Ми реконструювали ще два по вулицям Виборзькій і Ніщинського. До кінця року плануємо завершити будівництво нової сучасної школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської. Зараз вже закладений фундамент, ведуться будівельні роботи. Сьогодні було рішення Київради стосовно виділення землі по бульвару Івана Лепсе для будівництва ще одного дитячого садочка», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль подякував виборцям за підтримку на виборах і зазначив, що як і раніше підтримуватиме мешканців району і працюватиме в команді Дмитра Андрієвського та депутатів Київради від «Блоку Петра Порошенка».

Також, Руслан Кисіль прозвітував перед мешканцями району про виконані роботи.

4

«Хотів би додати до слів Дмитра Йосиповича, що у новій школі на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської також буде здійснено благоустрій та озеленення території. Там будуть вчитися 720 маленьких солом`янців. Це буде сучасна нова школа європейського зразка. До речі, у нову школу будуть переведені учні гімназії «Ерудит», що на вулиці Генерала Тупикова, 27, а приміщення гімназії плануємо реконструювати та зробити ще один сучасний дитячий садочок. Завдяки тому, що у нас дуже активний народний депутат-мажоритарщик Дмитро Йосипович, ми маємо змогу залучити додаткові кошти до міського бюджету для нашого Солом`янського району. Дякуючи вам, я в черговий раз набрав найбільшу кількість голосів на виборах до Київради, однак через законодавство, депутатом Київради не став. Не дивлячись на це, я як працював, так і буду надалі працювати. Не важливо у якому статусі я знаходжуся, ми завжди відгукуємося на допомогу вам, нашим мешканцям», - додав Руслан Кисіль.

5

Під час прийому Дмитро Андрієвський передав газову плиту для мешканки Солом`янського району учасниці Другої світової війни 98-річної Марії Василівні Коріневської її опікунам – Володимиру й Тетяні Захарченкам.

Опікунка Марії Коріневської Тетяна Захарченко висловила вдячність народному депутату за постійну допомогу і увагу до пенсіонерки.

«Дуже дякуємо Вам. Ви вже не вперше нам допомагаєте. Також, ми дякуємо жіночому колективу Вашої громадської приймальні за чуйність, доброту та відкрите серце», - зазначила Тетяна Захарченко.

Також, мешканці будинку № 12 по провулку Польовому подякували Руслану Кисілю за відновлення даху підвалу будинку, який постійно заливало дощем.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online