Головна / Новини / З 20-ю річницею прийняття Конституції України!

З 20-ю річницею прийняття Конституції України!


 

Konst 1

Шановні співвітчизники!

Вітаю Вас з 20-ю річницею з дня прийняття Конституції України!

Основний Закон нашої держави говорить про те, що держава функціонує для людини, і найбільшою цінністю в ній є людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Саме в Конституції закладено основи єдності громадянського суспільства, фундамент незалежності і суверенітету нашої держави.

20 років тому, 28 червня 1996 року, була затверджена перша редакція Основного Закону України.

Протягом цих років Конституція зазнавала змін і оновлень. Сьогодні ми живемо в епоху суттєвих реформ, і наша держава повинна відповідати на нові виклики часу. Це знаходить своє відображення і в Основному Законі України.

Наш парламент протягом двох років поступово реалізує прагнення громадянського суспільства у здійсненні децентралізації, яка передбачає розширення повноважень місцевих громад. Значним досягненням також стали і внесені цього року зміни до Конституції у частині правосуддя.

Впевнений, наша спільна робота над удосконаленням Основного Закону України об’єднає українське суспільство заради розвитку сильної, незалежної, процвітаючої, європейської України – відкритої та демократичної.

Бажаю всім успіхів, миру, добра, сімейного затишку, віри у краще майбутнє. Велика вдячність всім, хто сьогодні працює на благо розвитку України і тим, хто стоїть на захисті своєї Батьківщини.

Слава Україні!

Народний депутат України

Дмитро Андрієвський

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online