Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав випускників КНУТКТ ім. Карпенка-Карого та вручив гранти за творчі успіхи

Дмитро Андрієвський привітав випускників КНУТКТ ім. Карпенка-Карого та вручив гранти за творчі успіхи


1

Помічник народного депутата України  Дмитра Андрієвського та депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль привітав з випуском студентів і викладачів Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого та традиційно вручив гранти від Дмитра Андрієвського 22-м переможцям й лауреатам міжнародних та українських фестивалів й конкурсів.

2

«Особисто для мене підтримка вітчизняної культури, мистецтва, освіти завжди була і залишається одним із пріоритетів. Сьогодні, як ніколи, ми усвідомлюємо роль вітчизняної культури у формуванні національної свідомості суспільства. Наша співпраця з Київським національним університетом театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого триває вже 12 років. Як депутат і партнер університету, я завжди намагаюся відгукнутися і підтримати творчі ініціативи цього прекрасного колективу. Одним з найважливіших напрямків нашої роботи є підтримка іміджу української театральної школи на міжнародній арені і обмін творчим досвідом з іншими школами світу. А випускний у театральному – наше спільне традиційне свято. Щорічно в цей час ми відзначаємо грантами кращих студентів за творчі успіхи та досягнення. Бажаю викладачам, аби дух новаторства завжди залишався в стінах театрального, а всім випускникам – натхнення, вдачі і щоб їх творчі досягнення були високо оцінені як у нашій державі, так і за її межами», - зазначив Дмитро Андрієвський.

3

Відкриваючи урочистий захід, ректор університету КНУТКТ ім. І. К. Карпенка-Карого Олексій Безгін звернувся до випускників з теплими словами привітання та висловив вдячність Дмитру Андрієвському за постійну співпрацю і підтримку молодих талантів України.

«Більшість з вас продовжить навчання, але ви вже дипломовані спеціалісти і попереду вже підвищення вашого професійного рівня. Хотів би вам побажати, аби здійснилися ваші мрії, щоб ви втілили у житті ту професію, яку ви отримали, щоб ви отримували від роботи тільки задоволення і по можливості – гроші. В нас є традиція, яка слалася роками – у нас є генеральний партнер нашого університету – це Дмитро Йосипович Андрієвський – народний депутат України. Він вже багато років допомагає університету і в тому числі – проведенні поїздок наших студентів за кордон. Наприклад, у Китаї було вже 5 чи 6 наших курсів. Останній наш фестиваль "Натхнення" також допомагав проводити Дмитро Йосипович. Незмінним залишається і те, що всіх переможців учасників фестивалів щорічно Дмитро Йосипович визначає грошовими преміями. В цьому році, на скільки я пам'ятаю, 22 наших студентів посіли перші, другі і треті місця на рідних фестивалях і міжнародних, і всеукраїнських», - наголосив ректор університету Олексій Безгін.

4

Помічник народного депутата та депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль вручив гранти від Дмитра Андрієвського за творчі успіхи переможцям та лауреатам міжнародних та вітчизняних фестивалів і конкурсів.

«З великим задоволенням, я передаю вам вітання від Дмитра Йосиповича. У ваших серцях і душах ваших викладачів дуже багато тепла. Щиро вітаю вас – еліту нашого мистецтва, еліту нашої культури. Вашому університету вже понад 100 років, однак в усі часи студенти театрального завжди наповнювали стіни університету молодістю і своїми талантами. Ще раз вітаю вас з випуском, цінуйте те щастя, яке ви мали всі роки, знаходячись поряд і навчаючись у найталановитіших творчих представників нашої країни. Мені надзвичайно приємно вручати вам премії від Дмитра Андрієвського. Вітаю всіх переможців і лауреатів конкурсів», - наголосив у зверненні до випускників Руслан Кисіль.

5

Вітання для випускників з побажаннями успіхів у професії та щастя в особистому житті, передав міністр культури України, викладач і випускник Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого Євген Нищук.

Також, випускники підготували урочистий концерт.

 

Довідка: Протягом 12 років Дмитро Андрієвський опікується проектами університету. За його підтримки був реалізований перший в Україні всесвітній фестиваль театральних шкіл «Натхнення». Також Дмитро Андрієвський сприяє участі українських студентів у міжнародних конкурсах і фестивалях. Також, кожного року з нагоди завершення навчального року, кращі студенти університету отримують гранти від Дмитра Андрієвського.

Київський Національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого був заснований у 1904 році. Університет є багатопрофільним вищим мистецьким навчальним закладом, який здійснює підготовку професійних кадрів за напрямами «Театральне мистецтво», та «Кіно-телемистецство». На 15-ти кафедрах інституту екранних мистецтв та факультету театрального мистецтва сьогодні працюють видатні майстри театрального та кіно-телемистецтва, серед яких художні керівники, головні режисери та провідні актори академічних театрів, кіно- і телережисери, академіки і члени-кореспонденти Академії мистецтв України, відомі митці і вчені та народні артисти України.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online