Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського вшанувала пам'ять жертв війни в Україні

Команда Дмитра Андрієвського вшанувала пам'ять жертв війни в Україні


1

22 червня представники Солом`янської районної адміністрації, команда депутатів Київради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» взяли участь у пам`ятній церемонії Дня скорботи і вшанування пам ’яті жертв війни в Україні та поклали квіти до Солом’янського меморіалу у парку імені Миколи Островського.

У пам`ятних заходах взяли участь ветерани Другої світової війни, представники ветеранських організацій разом з головою Ради ветеранів Солом’янського району генерал-лейтенантом Борисом Парафейніковим, член громадської організації «Спілка інвалідів Чорнобиля та членів сімей померлих» Солом’янського району Юрій Сєдих, військовослужбовці Національного університет оборони України імені Івана Черняховського, школяри, студентсти та мешканці Солом`янскього району.

2

«75 років тому, 22 червня 1941 року на нашу землю прийшла війна, яка не оминула жодної української родини, спричинила незліченні жертви. Українці ніколи не забудуть цю сторінку історії, і ту неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Тільки завдяки силі духу, мужності і героїзму наших захисників, ми змогли вибороти свободу. У Солом`янському районі проживають учасники бойових дій, учасники Великої Вітчизняної війни, вдови, в`язні нацизму. Двері нашої приймальні завжди відкриті у будь-який день, коли знадобиться допомога. У часи війни перемога дісталася нам нелегко – ціною тисяч життів наших героїв і мирних мешканців, загиблих у роки війни. Ми низько схиляємо голови перед їхньою світлою пам'яттю», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

3

«Сьогодні, як ніколи ми можемо оцінити і усвідомити як важливо наслідувати приклад безсмертного подвигу наших ветеранів і бути готовим захищати свою Батьківщину. Адже ніхто не міг подумати, що частина України буде анексована, і ми будемо відбивати зовнішню військову агресію на сході нашої країни. На превеликий жаль, у цій битві ми втрачаємо кращих своїх побратимів і справжніх героїв України. Ми робимо все, аби підтримувати нашу армію. І ми впевнені, що у боротьбі за незалежність перемога буде обов'язково на нашому боці», - зазначив Дмитро Андрієвський.

4

У свою чергу, голова Ради ветеранів Солом’янського району генерал-лейтенант Борис Парафейніков додав, що усі наступні покоління будуть пам’ятати якою важкою ціною наша держава відстоювала свободу кожного українця.

«Сьогодні ми вкладемо квіти до меморіалу пам`яті тих, хто віддав життя за честь, свободу і незалежність, за всіх хто загинув у часи війни. Наші герої боролися за звільнення України і нашу свободу. Ми схиляємо голови над могилами полеглих. Слава і вічна пам’ять загиблим воїнам, всім жертвам тоталітарного режиму», - додав Борис Парафейніков.

5

Учасники церемонії приєдналися до загальнонаціональної скорботної «хвилини мовчання» з вшанування пам’ять жертв Другої світовій війні (1939 – 1945 років) та поклали вінки та квіти до Меморіального комплексу.

Завершив церемонію у парку імені Миколи Островського урочистий марш військовослужбовців Національного університет оборони України імені Івана Черняховського.

6

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, голова Верховної Ради Андрій Парубій, члени Кабінету міністрів взяли участь у церемонії покладання квітів до могили Невідомого солдата.

7

Голова держави подякував усім захисникам України всіх поколінь «за незбориму силу духу, мужність і патріотизм».

«Ваш ратний подвиг, дорогі ветерани, надихає українських військових і добровольців, які сьогодні, наражаючись на постійну небезпеку, боронять суверенітет України від агресії Російської Федерації. Переконаний, що спільними зусиллями ми неодмінно відновимо цілісність держави, встановимо мир на нашій землі», – наголосив Президент України.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online