Головна / Новини / У громадській приймальні Дмитра Андрієвського відбувся черговий прийом громадян

У громадській приймальні Дмитра Андрієвського відбувся черговий прийом громадян


1

17 червня у громадській приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського відбувся прийом громадян за участі голови Солом`янської в місті Києві державної адміністрації Максима Шкуро.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці з бульвару Іване Лепсе, проспекту Відрадного та вулиць Михайла Донця, Героїв Севастополя та Суздальської.

Під час депутатського прийому 50 малозабезпечених мешканців району та пенсіонерів отримали матеріальну допомогу по Програмі вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

2

«Моя громадська приймальня відкрилася у 2002 році, і вже 14 років ми проводимо депутатські прийоми, надаємо юридичну й соціальну підтримку, допомагаємо нашим мешканцям вирішити питання ремонту й облаштування житлового фонду району. Також, ми запрошуємо голову адміністрації Солом`янського району Максима Шкуро, депутатів  з різних округів району аби вони звітували перед мешканцями за виконані роботи, розповідали про майбутні плани та вислуховували зауваження мешканців щодо облаштування району та відновлення житлового фонду. У 2014 році мене підтримала рекордна кількість громадян – майже 50 тисяч  виборців. І завдяки тому, що була така потужна підтримка нашої команди, у нас майже на кожному окрузі є представник. Ми працюємо однією командою, це дає можливість результативно працювати по відновленню інфраструктури Солом`янського району і соціальній підтримці мешканців району. До речі, у 2016 році на Солом`янці запланований розвиток майже 400 об`єктів – це реконструкція дитячих садочків, шкіл, лікарень, відновлення парків і скверів. Більше 350-ти мільйонів гривень буде вкладено у відбудову інфраструктури району. І, звичайно, буде продовжено ремонтування житлового фонду», - пояснив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

3

Голова Солом`янської РДА Максим Шкуро розповів мешканцям про нещодавно проведену перевірку якості виконання ремонтних робіт соціальних об`єктів та житлового фонду Солом`янки.

«На минулому тижні разом з Дмитром Йосиповичем ми перевіряли, як ведуться ремонтні роботи на важливих соціальних об’єктах та житлового фонду нашого району. Ознайомилися з завершенням ремонтних робіт та утепленням дитячих садочків по вулицям Тупікова, 12 та Михайла Донця, 17/46, де проводилося відновлення будівлі, встановлення метало-пластикових вікон та облаштування фасаду. Зараз у кожному дитячому садочку і школі нашого району ведуться ремонтні роботи за рахунок міського бюджету, а не за рахунок батьків. У минулому році ми зробили ремонти у 20-ти дитячих садочках і школах. Зараз проводиться ремонт у 58-ми. Нові школи, садочки будуть безкоштовними, але оздоблені вони будуть так само і навіть краще ніж приватні. Вже розпочалося будівництво нової школи на розі вулиць Лебедева-Кумача та Тетяни Яблонської. Це буде один з найкращих проектів у галузі освіти: енергоефективна будівля, з просторими кабінетами, спортивними та актовими залами, можливостями доступу для маломобільних груп, біговою доріжкою, благоустроєм навколишньої території. До кінця року плануємо завершити будівництво», - розповів Максим Шкуро.

4

«Також, ми проінспектували хід ремонтних робіт у сквері по вулиці Авіаконструктора Антонова, 37-47, де ще продовжуються ремонтні роботи. У сквері будуть відновлені доріжки, встановлено освітлення, лавочки й урни для сміття, і одночасно, робочі кронують дерева і відновлюють газонне покриття. Під час об’їзду було перевірено якість встановлених металопластикових вікон й ремонт сходових клітин по вулиці Донецька, 59, бульвару Івана Лепсе, 77 й 79-Б, утеплення будинку по вулиці Мартиросяна, 20 та відновлення покрівлі по вулиці Патріотів, 98. Хочу наголосити, що ми і надалі традиційно, кожні два тижні будемо проводити чергові об’їзди, аби контролювати якісне проведення ремонтних робіт на соціальних об`єктах та житлового фонду Солом`янки», - прозвітував голова району Максим Шкуро.

5

За словами голови району відповідно до Програми економічного та соціального розвитку міста Києва на 2016 рік на території Солом’янського району передбачено виконання робіт з благоустрою у 9-ти скверах і парках. Зокрема: капітальний ремонт скверів по вулицям Соломянській, 28, Авіаконструктора Антонова, 37-47, Тупікова, Вінницькій, проспекту Червонозоряному  27, 29, 31, 33 та біля кінотеатру «Тампере», «Супутник», «Юність» і «Орлятко».

Також, Максим Шкуро наголосив, що наприкінці року повністю завершиться капітальний ремонт  «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1» по вулиці Комарова, 3. Також, лікарня буде оснащена новим обладнанням. Крім того нове обладнення поступить і до «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 2». 

Голова Солом`янської РДА додав, що в цьому році продовжаться ремонти під`їздів, встановлення металопластикових вікон, утеплення, реконструкція покрівель та асфальтування прибудинкових територій близько у 300-а будинків Солом`янського району.

6

Під час прийому мешканці звернулися до голови Солом`янської РДА Максима Шкуро з питаннями: ремонтування асфальтового покриття біля бювету по вулиці Михайла Донця та по вулиці Героїв Севастополя, 36/1; ремонтування будинку та заміні вікон по бульвару Івана Лепсе, 75 та вулиці  Михайла Донця, 21; крадіжці лічильників у будинку 79-Г по бульвару Івана Лепсе; запустити рибу, яка очищує озеро, у парку Відрадний. Також, мешканці висловили стурбованість стосовно осіб без постійного проживання у соціальному центрі по вулиці Суздальській. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online