Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав військових Національного університету оборони з 102-ю річницею створення

Дмитро Андрієвський привітав військових Національного університету оборони з 102-ю річницею створення


1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою Солом`янської районної державної адміністрації Максимом Шкуро привітали військовослужбовців Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з 102-ю річницею створення та вручили військовим грамоти та подяки.

На урочистий захід також був запрошений Голова Ради ветеранів Солом’янського району міста Києва генерал-лейтенант Борис Парафейніков та духовенство.

2

«Шановні генерали, офіцери, військовослужбовці Збройних сил України, шановні гості, дозвольте мені привітати Вас з 102-ю річницею університету. Останні три роки перед Вами стоять надзвичайно важкі виклики і надскладні завдання. Саме Ви, отримавши відповідний рівень військової освіти і підготовки, маєте організувати особовий склад Збройних сил України на виконання Конституційного обов'язку – захисту незалежності і територіальної цілісності нашої держави. Вже три роки на сході нашої країни триває військова агресія, Україна втрачає кращих своїх синів. Але на скільки б жорстоким не був ворог ми можемо впевнено сказати, що українській солдат виконає свій обов'язок і захистить свою Батьківщину. Так склалася доля, що у Солом'янському районі дуже багато військових. І це ставить перед районною владою, депутатським корпусом додаткові завдання. Ми працюємо і запевняю Вас, ми підтримували і будемо підтримувати наше військо», - наголосив у зверненні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

3

«Наша команда за ці неповні три роки передала засобів зв'язку, техніки, обмундирування, іншого обладнання нашій армії більш на 10 мільйонів гривен. У минулому році ми допомагали університету створювати спеціальний клас психологічної підготовки і реабілітації військовослужбовців, ми передали обладнання на 100 тисяч гривень. А 11 червня, разом з Вашим начальником генерал-майором Геннадієм Воробйовим, ми відкрили гуртожиток на території 101-шої бригади Генерального штабу. 48 військовослужбовців і члени їхніх сімей  отримали комфортне затишне житло. І таку роботу ми і надалі будемо продовжувати. Пам'ятаємо, що у війні перемагає той, хто краще навчений і підготовлений, хто має силу духа і віру у перемогу. Всім вам міцного здоров'я, миру й перемоги. Слава нашим Збройним силам! Слава Україні!», - додав Дмитро Андрієвський.

10

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Геннадій Воробйов привітав весь багаточисельний склад університету та побажав військовим незламної сили духу та успіхів у служінні Батьківщині.

11

«Сьогодні для мене особливий день, в першу чергу тим, що волею військової долі, маю честь разом з Вами знаходитися у цієї залі. Ми будемо продовжувати традиції, вже закладені в університеті та примножувати здобутки. Офіцери Національного університету оборони завжди були символом честі й доблесті, мужності й вірності військовій присязі. Сьогодні наша держава знаходиться у стані війни, і такі надзвичайно складні для України часи вимагають конструктивних рішень і ініціативних дій. Ніхто нас не захистить, доки ми самі не захистимо себе. Наша робота буде і надалі міцним підґрунтям для формування майбутнього офіцерського корпусу Збройних сил України. З нагоди свята, зичу Вам незламної сили духу, міцного здоров`я, успіхів у служінні Батьківщині. Зі святом Вас! Слава Україні!», - наголосив генерал-полковник  Геннадій Воробйов.

Під музику військового оркестру особовий склад та запрошені гості виконали Державний Гімн України.

4

Народний депутат Дмитро Андрієвський нагородив перших начальників Національного університету оборони України Романа Факадея, Валерія Бринцева та Василя Телелима грамотами за сумлінне виконання посадових обов’язків, ініціативу, старанність, особистий внесок у справу підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів та з нагоди 102-ї річниці створення університету.

5

Голова Солом`янської РДА Максим Шкуро побажав військовим міцного здоров`я та вручив військовослужбовцям подяки за віддане служіння Батьківщині.

«Наш район вважається найбільш військовим. І нам дуже приємно, що саме ваш університет розташований у Солом'янському районі. Ми цінуємо вашу працю й вашу службу. Зі святом вас! Міцного здоров`я, сімейного затишку й благополуччя. Ми вдячні вам за захист Батьківщини», - зазначив Максим Шкуро.

6

Перший заступник голови синодального управління військового духовенства, протоієрей Тарас Мельник висловив вдячність військовим за відданість справі і вірне служіння Батьківщині.

7

«Церква завжди разом з вами своїми молитвами. Нехай Господь усіх вас благословить, щоб усі, хто залишає лави університету гідно несли звання військовослужбовця і залишалися гідними синами Батьківщини», - зазначив протоієрей Тарас Мельник.

Від Патріарха Київський і всієї Русі – України  Філарета, протоієрей нагородив кращий офіцерський склад медалями за жертовність  і любов до Батьківщини.

8

На честь свята у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся урочистий концерт.

 

Довідка: Дмитро Андрієвський особисто постійно відвідує зону проведення АТО, від початку військових дій спілкується з підрозділами, які знаходяться на передовій, і допомагає українському війську. 

Народний депутат опікується й підтримує 95-ту Житомирську окрему аеромобільну бригаду, 12-й батальйон територіальної оборони м. Києва (12-й окремий мотопіхотний батальйон 26-ї Бердичівської артилерійської бригади сухопутних військ ЗСУ), 101-шу окрему бригаду охорони Генштабу ЗСУ (місце постійної дислокації бригади в Солом’янському районі столиці), підрозділи Національної гвардії.

Парлементар надає допомогу військовим госпіталям, пораненим і сім’ям загиблих під час проведення АТО мешканців Солом’янського району. 

Дмитро Андрієвський підтримує культурні акції і благодійні аукціони, які проводять громадські активісти, волонтери на користь учасників АТО. Громадська приймальня Дмитра Андрієвського в Солом’янському районі столиці стала своєрідним центром волонтерської допомоги. 

В парламенті народний депутат часто виступає ініціатором і відстоює законопроекти спрямовані на підтримку учасників АТО і реалізацію загальної стратегії зміцнення обороноздатності держави. 

Від початку проведення АТО по червень 2015 року Дмитро Андрієвський спрямував на підтримку українського війська і допомогу пораненим близько 4 438 434 гривень.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online