Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті новітнього українського виробництва з виготовлення багатопорожнинних плит перекриття

Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті новітнього українського виробництва з виготовлення багатопорожнинних плит перекриття


1

Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудуванні та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті  нової унікальної для України технологічної лінії «Екструдер» з виготовлення багатопорожнинних плит перекриття на виставковому майданчику ТОВ «Бетон Комплекс», який входить до Промислово-будівельної групи «Ковальська».

На заході були присутні представники Київської міської адміністрації, керівний склад ПБГ «Ковальська» й вітчизняні та іноземні представники провідних будівельних та архітектурних компаній.

2

«Дорогі друзі, шановні колеги-будівельники. Ми беремо з вами участь у надзвичайному заході. По-перше він відбувається на одному з найкращих підприємств будівельної галузі нашої країни. Десятки компаній, 3,5 тисячі робітників, які отримають гідну заробітну плату, сплата податків – все це свідчення того, як успішний український бізнес розбудовує нашу державу. Депутати нашого профільного Комітету всебічно вивчають і докладають максимум зусиль, аби підтримати будівельну галузь України. Ухвалені за останні роки Законопроекти з значного спрощення процедур ведення бізнесу значно підвищили позиції нашої країни у рейтингу Doing Business. Вже сьогодні ми бачимо зацікавленість наших іноземних партнерів, яких я хотів би привітати на цьому заході. Така робота буде продовжена»,  - зазначив у промові народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

33

«Зараз на розгляді у Верховній Раді знаходиться ще низка Законів, що спрямовані на підтримку будівельної галузі. Також, мені приємно, що за підсумками першого кварталу ми бачимо зростання внутрішнього валового продукту, збільшення обсягів будівництва. Все це підтверджує те, що об'єднуючи зусилля органів місцевого самоврядування, державної влади, Верховної Ради і звичайно нашого бізнесу ми можемо і зобов'язані рухатися вперед», - додав Дмитро Андрієвський.

3

Також, народний депутат наголосив на важливості вже проведених реформ у частині бюджетної децентралізації завдяки якої столиця отримала додаткові кошти, які були реалізовані у будівництві соціальних об`єктів – дитячих садочків, шкіл, лікарень, реконструкцію парків і скверів.

5

Парламентар додав, що можливість проведення якісних позитивних змін у місті відбувається завдяки злагодженій роботі команди депутатів Київради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», міської адміністрацією та мера столиці Віталія Кличка.

Заступник Голови Київської міської державної адміністрації Києва Олександр Спасибко зауважив, що Промислово-будівельна група «Ковальська» є надійним партнером, продукція якої використана у багатьох соціальних об`єктах столиці.

4

«Сьогодні я дуже приємно вражений. Перше, що кидається в очі на цьому заводі це культура виробництва. Здається, що ми знаходимося не в Україні, а десь в Європі – чистота, порядок. По-друге, звичайно, якість цієї продукції. Будівельно-промислова група «Ковальська» є партнером Київської міської державної адміністрації. І ми чітко розуміємо, що працюємо з надійними людьми. Ми будуємо багато соціальних об'єктів – дитячі садочки, школи, лікарні тощо. Ми дуже часто використовуємо продукцію, яку виробляє саме ця група. Ми вдячні за вашу якість, за ваш розвиток. Приємно спостерігати як розвивається виробництво у будівельній галузі. Хочу побажати розвиватися й надалі та успіхів вам у роботі», - наголосив Олександр Спасибко.

455W9564

У свою чергу Президент Промислово-будівельної групи «Ковальська» Олександр Пилипенко висловив вдячність народному депутату Дмитру Андрієвському та заступнику голови КМДА Олександру Спасибку за підтримку будівельної галузі України та зауважив, що нова технологічна лінія з виготовлення багатопорожнинних плит перекриття це не остання інновація заводу.

«Ми дуже раді вас бачити на нашому підприємстві. Це одне з найбільших підприємств у нашій промисловій групі «Ковальська», яка має свою історію з початку 70-х років. Сьогодні у нашому підприємстві ми генеруємо нові технології. І мені приємно що зараз до нас завітали й представники державної влади, міської адміністрації, громадських організацій. Сподіваюся, Дмитро Йосипович і члени профільного Комітету і надалі будуть опікуватися будівельною сферою нашої країни. А шановний представник міста Олександр Валерійович, сподіваюся, знайде відображення  нової продукції у майбутніх проектах міста. Я вдячний тим будівельникам, які працювали над цим проектом, я вдячний нашим іноземним постачальникам обладнання. До речі, це не остання наша новація на підприємстві, ми кожен рік впроваджуємо нові технології», - Олександр Пилипенко.

6

Після урочистого перерізання стрічки перед входом до цеху, де працює новітній комплекс «Екструдера» EVO E150, гостям продемонстрували процес роботи технологічної лінії.

 

Довідка: першу технологічну лінію з виготовлення багатопорожнинних плит перекриття було запущено у 2012 році.

Нову модель повністю автоматизованого комплексу «Екструдера» EVO E150 укомплектовано універсальним формувальним пристроєм, який дозволяє виготовляти плити шириною меншою, ніж ширина виробничого стенду. Водночас, з використанням методу поздовжнього різання можна виготовляти плити шириною 1 350 мм, 950 мм, 750 мм і 550 мм – для зведення багатоповерхових об'єктів житлового та комерційного призначення.

Переваги застосування технології безопалубного формування досить суттєві: відсутність відходів, яких зазвичай не уникнути у серійному виробництві, можливість повздовжнього різання плит, зменшення виробничого циклу та заощадження енерговитрат.

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online