Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав медичних працівників з професійним святом

Дмитро Андрієвський привітав медичних працівників з професійним святом


1

Народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Солом`янської районної державної адміністрації Максим Шкуро та депутати Київради В`ячеслав Непоп й Максим Конобас привітали медичних працівників Солом`янського району з професійним святом та вручили грамоти, подяки й цінні подарунки у Центрі дитячої та юнацької творчості.

«Дозвольте мені від імені всієї нашої депутатської команди, яка представляє наш Солом'янській район у міський та Верховній Раді привітати Вас з професійним святом – Днем медичного працівника. У 26-ти медичних закладах Солом'янського району працюють майже 10 тисяч чоловік, які своєю самовідданою працею, відповідальною позицією бережуть здоров'я і надію на життя не тільки для солом'янців і киян, а й громадян всієї України. Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів. Ви завжди можете розраховувати на повну нашу підтримку», - зауважив у привітанні народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

2

Народний депутат наголосив, що місцева та районна адміністрації докладають усіх зусиль, аби піднести життєво важливу сферу медицини на якісно новий рівень та  забезпечити гідний рівень життя і праці медиків.

«Ми живемо у непростий для держави і кожного з нас час. Фактично кожну п'яту гривню держава витрачає на свою оборону. Однак, в цьому році нам вдалося спрямувати значні кошти на розвиток галузі охорони здоров'я у Солом'янському районі. Буде закінчений капітальний ремонт «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1», центр буде оснащений новим обладнанням. Також, нове обладнання буде і в «Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 2». Звичайно, поки це такі невеличкі кроки, але все це буде виконано і запевняю вас, таку роботу ми будемо продовжувати. Ще раз вітаю Вас зі святом. Бажаю всім нам миру й перемоги», - наголосив Дмитро Андрієвський.

3

В ході урочистостей Дмитро Андрієвський та голова Солом`янської РДА Максим Шкуро вручили медичним працівникам грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість справі.

Голова Солом`янської РДА Максим Шкуро відзначив вагомий внесок солом`янських медиків у справу збереження здоров’я мешканців району та всієї України  та подякував медичним працівникам за високий професіоналізм, людяність і милосердя.

4

«Галузь медицини одна з найбільших у нашому районі. Основні заклади охорони здоров'я зконцентровані саме у нашому районі. Думаю, останні роки Ви відчуваєте ту підтримку, яку влада намагається надавати, в тому числі, і медичній галузі. Як вже зазначав Дмитро Йосипович щодо поліклініки на Комарова, 3, ми хочемо, аби ця поліклініка стала найкращою у Києві і в Україні. У минулому році ми почали ремонт, але значні роботи почнуться у серпні місяці цього року. Це буде сучасна поліклініка європейського зразку. Надалі ми будемо відновлювати й інші заклади охорони здоров'я нашого району. Вітаємо Вас зі святом, ми вдячні Вам за Вашу працю», - наголосив Максим Шкуро.

Депутат  Київради В`ячеслав Непоп висловив вдячність медикам за відданість професії, за порятунок наших військовослужбовців у зоні проведення Антитерористичної операції та побажав лікарям міцного здоров’я, аби вони і надалі могли дарувати людям радість життя.

5

«Ви завжди, не дивлячись на настрій, на власний стан здоров'я, допомагаєте людям. За це вам від усього Солом'янського району, від усіх киян велика подяка. Не забувайте, Ви можете звертатися до нас з будь-яких питань. Також, хотів би подякувати Вам за те, що рятуєте наших захисників у зоні АТО, ви творите дива. Хотів би сказати, що Дмитро Йосипович добра людина, справжній чоловік наш колега і друг, який багато часу присвячує нашій обороні. У 2014 році у одного з поранених, якого 2 дні не могли винести з поля бою, було обпалено 85 відсотків тіла. Дмитро Йосипович організовував вертоліт для транспортування військового, і наші медики змогли врятувати йому життя. Тому, бажаємо Вам міцного здоров'я аби ви і надалі могли творити такі дива. Дякуємо вам за ваші золоті руки», - зазначив у своєму привітанні депутат Київради В`ячеслав Непоп.

Депутат Київради Максим Конобас додав, що медики завжди можуть звертатися за будь-якою допомогою до місцевих депутатів та побажав їм нових звершень і родинного затишку.

6

«Від імені депутатів Київської міської ради вітаю Вас зі святом. Ми у своїй роботі приділяємо велику увагу питанню медичної галузі. Ми намагаємося виконувати всі ваші прохання. Ви як і завжди, можете звертатися до нас з будь-яких питань. Дозвольте побажати вам здоров'я, родинного затишку і щоб вас завжди супроводжували вдячні очі ваших пацієнтів», - зазначив Максим Конобас.

Директор «Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова», український лікар, вчений в галузі кардіохірургії Василь Лазоришинець висловив вдячність депутатам за підтримку медичної галузі та вручив подяки Голові Солом`янського району Максиму Шкуро та його заступнику Олені Горпинченко.

«Наш Інститут співпрацює з усіма колегами Солом`янського району. Ми вже 5 років плідно співпрацюємо з адміністрацією нашого району по програмі «Серце району». Нашими співробітниками у медичних закладах району оглядається близько 2-х тисяч пацієнтів. Я б хотів від імені нашого колективу, Вченої ради висловити подяку Голові Солом`янського району Максиму Юрієвичу та Олені Ігорівні за багаторічну співпрацю та підтримку Інституту Амосова», - наголосив Василь Лазоришинець.

7

У святковий день вихованці Центру дитячої та юнацької творчості подарували медичним працівникам Солом`янки танцювальні та акробатичні номери, а Національний президентський оркестр під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Івана Москаленка присвятили медикам свої композиції.

 

Довідка: Солом’янський район є одним з найбільших районів по кількості медичних закладів.  Загалом, у медичних закладах Солом’янського району працює 9 830 кваліфікованих медичних працівників. На території району розташовані   районні,  міські, відомчі та приватні медичні заклади.

Провідне місце в розвитку охорони здоров'я в Солом’янському  районі посідають медичні заклади Державні установи: «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова», «Національний інститут фтизіатрії та пульмонології ім. Ф. Яновського», Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. М. Стражеска», «Національний інститут хірургії і трансплантології ім. О. Шалімова», «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. Громашевського».

День медичного працівника відзначається щороку у третю неділю червня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online