Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради Сергієм Пилипенком

Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради Сергієм Пилипенком


1

13 червня народний депутат України Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради Сергієм Пилипенком.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці з вулиць Генерала Тупікова, Борщагівської, Машинобудівної, Гарматної, Миколи Василенка та бульвару Івана Лепсе.2

Під час депутатського прийому 30 малозабезпечених мешканці району та пенсіонери отримали матеріальну допомогу по Програмі вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

«Коли у 2014 році ви підтримали нашу команду, і ми тільки почали виконувати свої обов`язки у Солом`янському районі був закладений розвиток тільки 13-ти соціальних об`єктів. Вже через рік їх стало 350. Тепер – 400. Чому так відбувається? В першу чергу, завдяки вашій позиції і тому, що ви висловили довіру нашій команді. Я працюю у Верховній Раді і намагаюся відстояти інтереси Солом`янського району й киян на рівні парламенту. У районі та місті працюють депутати від нашої команди. І ми об`єднуємо наші зусилля. Саме тому, ми маємо можливість надавати вам соціальну підтримку і відбудовувати інфраструктуру нашого району. Один депутат, без команди, нічого зробити не зможе. Ми й надалі будемо працювати в цих напрямках – соціальна підтримку й відбудова нашого району», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 6318

Народний депутат розповів про новий побудований гуртожиток для військовослужбовців за контрактом та членів їхніх сімей 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України.

«Одноповерхове приміщення гуртожитку було не придатне для проживання ще з кінця 1980-х років і перебувало в аварійному стані. Як ми і обіцяли, за декілька місяців ми завершили комплексний капітальний ремонт будівлі. І жодної копійки бюджетних коштів на це не було витрачено. Ми намагаємося допомагати нашим військовим всім необхідним. Закуповуємо амуніцію, позашляховики, ліки чи робимо ремонт БТРів, але й приділяємо увагу створенню належних умов для бійців», - зауважив Дмитро Андрієвський.

4

Також парламентар розповів мешканцям про розпочате будівництво нової школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача й Тетяни Яблонської, відновлення скверів і парків та ремонтування житлового фонду Солом`янки.

«В цьому році ми продовжуємо ремонтувати під`їзди, встановлювати металопластикові вікна, утеплювати будинки, здійснювати реконструкцію покрівель та асфальтування прибудинкових територій  Солом`янського району. Всі ви знаєте про побудований новий дитячій садочок європейського зразка по вулиці Гарматній. Ми реконструювали ще два по вулицям Виборзькій і Ніщинського. В цьому році буде відновлено 9 парків і скверів. До кінця року плануємо завершити будівництво нової школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської. Ми нещодавно робили об`їзд. Зараз там вже закладений фундамент, ведуться будівельні роботи. Це буде нова сучасна школа. На жаль, через блокування засідань Київради не все заплановане нам вдається виконати. Якщо б такого  не було, ми б цю школу здали ще раніше – до першого вересня. І дитячій садочок на бульварі Івана Лепсе вже б побудували. Однак, ми і надалі будемо працювати і відновлювати наш район», - додав Дмитро Андрієвський. 

5

Мешканці подякували народному депутату за постійну увагу, чуйність і турботу.

«Я голосувала за Дмитра Андрієвського і перший раз і другій раз. І завжди буду за нього голосувати. І за наших місцевих депутатів. Я їх всіх знаю. Про що взагалі казати?! Вони стільки доброго зробили. На стільки кардинально змінився район і мікрорайон у якому я живу. Це люди з великої літери. На них ще щось тримається у нашій країні. Коротко і ясно – вони молодці. Міцного здоров`я їм. А Дмитро Андрієвський це людина з якою можна говорити про все і звернутися з проханням допомоги і він зробить все, що від нього залежить, аби це зробити», - розповіла мешканка вулиці Генерала Тупікова, 14-А Ніна Володимирівна.

У свою чергу депутат Київради Сергій Пилипенко додав, що неможливо за два роки повністю відновити район, але поступово Солом`янка стане одним з найкомфортніших районів столиці. 

6

«Дуже приємно всіх вас бачити, багатьох знаю в обличчя. Як вже казав Дмитро Йосипович, наразі постійно відбувається блокування роботи Київради. Але, я все одно намагаюся виконувати свої обов`язки – представляти ваші інтереси і виконувати ваші накази. І частково ви вже можете бачити позитивні зміни – будь то парк чи сквер, ремонтування житлового фонду тощо. Ми докладаємо максимум зусиль для того, аби ваше життя ставало комфортнішим і затишнішим», - наголосив Сергій Пилипенко.

Під час прийому до депутата Київради Сергія Пилипенка мешканці зверталися з питаннями: ямкового асфальтування від вулиці Миколи Василенка до бульвару Івана Лепсе та встановлення поштових скриньок у парадному №1 по вулиці Василенка, 23.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online