Головна / Новини / На цьому тижні парламент нарешті розгляне Законопроект № 4680 щодо обслуговування багатоквартирних будинків, - Дмитро Андрієвський

На цьому тижні парламент нарешті розгляне Законопроект № 4680 щодо обслуговування багатоквартирних будинків, - Дмитро Андрієвський


1

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України 13 червня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський наголосив, що на цьому тижні нарешті парламент розгляне важливий Законопроект №4680 про внесення змін до Закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ухвалення якого підтримує представник Президента України у парламенті та представники всіх депутатських фракцій.

22

«Нарешті парламент на цьому тижні буде розглядати Законопроект № 4680. Це надзвичайно важливий проект Закону. Його прийняття за основу і в цілому підтримує представник Президента у парламенті, представники всіх фракцій. Хочу нагадати, зібрано більше 100 підписів народних депутатів для розгляду Законопроекту. Впевнений, парламент виконає свою функцію і до першого липня владнає ситуацію з обслуговуванням багатоквартирних будинків», - наголосив у виступі народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

3

Парламентар акцентував увагу колег на ухваленні важливих змін до Законопроекту «Про регулювання містобудівної діяльності» стосовно продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт та щодо забезпечення умов розвитку містобудівної діяльності та міського господарства.

«Також на розгляді парламенту Законопроекти: № 3696 – це спрощення реєстрації об'єктів будівництва та № 1735 по відведенню земельних ділянок. Я сподіваюсь, що щире бажання наших депутатів підтримати нашу збірну на Євро-2016 не завадить парламенту все ж таки працювати нормально і прийняти відповідні Законопроекти», - додав Дмитро Андрієвський.

4

Наприкінці виступу Перший заступник Голови профільного парламентського Комітету звернувся до колег з проханням розглянути можливість включення найближчим часом до порядку денного Законопроектів: № 1076 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», №2994 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення безпідставного видалення зелених насаджень» та 2225-А «Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження об'єктів культурної спадщини».

«Від Комітету просив би розглянути можливість включення найближчим часом до порядку денного Законопроекту № 1076 з пропозиціями Президента. Комітет завтра на своєму засіданні розгляне цей Законопроект. Впевнений, що пропозиції будуть підтримані. Також було б доцільно розглянути Законопроект №2994 щодо недопущення безпідставного виділення зелених насаджень та проект Закону № 2225-А щодо збереження об'єктів культурної спадщини. Відповідні пропозиції надані», - резюмував Дмитро Андрієвський.

5

 

Нагадаємо, 7 червня на круглому столі у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України очільник відомства Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко подякував Дмитру Андрієвському за принципову позицію щодо Законопроекту «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та наголосив, внесення змін до Закону  не можуть бути відкладеним, як хочуть деякі політичні сили. За словами Геннадія Зубка,  Міністерство на цьому тижні також буде вимагати, аби ці зміни були розглянуті парламентом.

Додамо, 30 травня під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський вкотре закликав парламентарів в обов’язковому порядку розглянути на засіданні парламенту в четвер 2 червня Законопроект №4680 про внесення змін до Закону  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», адже десятки тисяч будинків можуть опинитися фактично без обслуговування.

 

 

 

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online