Головна / Новини / У 101-й бригаді урочисто відкрили гуртожиток для контрактників, збудований за підтримки Дмитра Андрієвського і депутатів Київради Вячеслава Непопа і Сергія Пилипенка

У 101-й бригаді урочисто відкрили гуртожиток для контрактників, збудований за підтримки Дмитра Андрієвського і депутатів Київради Вячеслава Непопа і Сергія Пилипенка


 SK 5795

11 червня на території 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ відбулося урочисте відкриття нового гуртожитку для військовослужбовців за контрактом та членів їхніх сімей, збудованого за підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського та депутатів Київради Вячеслава Непопа і Сергія Пилипенка.

 SK 5676

Військовослужбовців з цією подією привітав перший заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-полковник Геннадій Воробйов, який нагородив Дмитра Андрієвського та Вячеслава Непопа відзнакою Міністерства оборони – медаллю “За сприяння Збройним Силам України”. 

 SK 5746

Також депутатів відзначили медалями Української православної церкви, Святійшого Патріарха Філарета “За жертовність і любов до України”.

 SK 5766

Розпочалися урочистості традиційно шикуванням на плацу. Разом з військовослужбовцями та гостями народний депутат Дмитро Андрієвський та депутат Київради Вячеслав Непоп вшанували пам’ять загиблих воїнів 101-ї бригади і поклали квіти до меморіалу на Алеї Слави 101-ї бригади.

 SK 5643

Будівлю нового гуртожитку освятив військовий капелан, а військовослужбовці, які вже почали заселятися у нове помешкання, гостинно запросили гостей до своїх кімнат.

 SK 5817

Дмитро Андрієвський привітав військовослужбовців з новосіллям і побажав всім сімейного затишку і благополуччя.

 SK 5862

“Підтримувати наші Збройні сили – це наш святий обов’язок і стратегічне завдання. Не треба забувати, що той, хто не годує власну армію, - годує чужу. Ми раді, що нам вдалося зробити таку важливу справу і забезпечити щонайменш 48 осіб житлом. Дякуємо Вам за вірне служіння українському народові і захист Батьківщини. Слава Україні”, - зазначив у привітанні Дмитро Андрієвський.

Депутат Київради Вячеслав Непоп підкреслив, що й надалі підтримуватиме 101-шу бригаду.

 SK 6000

“Ми щасливі, що всього за чотири з половиною місяці нам вдалося збудувати цей гуртожиток. Ми розуміємо, що й у тилу нашу армію треба підтримувати. Ви завжди можете на нас розраховувати”, - додав Вячеслав Непоп.

Командир 101-ї бригади полковник Микола Швець подякував депутатам за підтримку і постійну допомогу.

“Збудована ще на початку ХХ століття, ця будівля вже давно буда непридатна для експлуатації, а в 90-х роках взагалі призначена під знесення. Але в умовах гострої необхідності забезпечення умов для контрактників, ми вирішили відбудувати тут гуртожиток. Звичайно наша військова частина не мала таких можливостей. На пропозицію допомоги відгукнулися народний депутат Дмитро Андрієвський і депутат Київради Вячеслав Непоп. Які й здійснили 100 % капітального ремонту”, - розповів Микола Швець. Він також подякував і депутату Київради Сергію Пилипенку, який допоміг відремонтувати асфальтове покриття на території парку бойових маших 101-ї бригади.

455W0238

Командир бригади зазначив, що після реконструкції будівля налічує 12 кімнат: 1 кімната для військовослужбовця за контрактом з батьками-інвалідами, яких було вивезено з окупованої території Донецької області, 1 кімната для військовослужбовців за контрактом, які не одружені, 10 кімнат для сімей військовослужбовців. Загалом в гуртожитку проживатимуть 48 мешканців

Також завдяки сприянню депутатів було облаштовано прилеглу до гуртожитку територію, зокрема встановлено лавки, урни та висаджено клумби. В подальшому поряд з гуртожитком заплановано побудувати дитячий майданчик, посіяти газони, висадити дерева та кущі.

“У продовження виконання капітальних ремонтів на території 101-ї бригади ми також допомогли відремонтувати дорожнє покриття у парку бойових машин, яке було в жахливому стані. Для цього передали понад 30 куб. м. бетону”, - додав депутат Київради Сергій Пилипенко.

 SK 5974

Довідка: будівля гуртожитку загальною площею 522,6 м.кв була збудована у 1909 році як конюшня для утримання коней. Після 1945 року дане приміщення використовувалося як склад. 1994 році з реформуванням Київського вищого загально-військового училища дана споруда планувалась під знесення.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online