Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з головою Солом`янської РДА Максимом Шкуро

Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з головою Солом`янської РДА Максимом Шкуро


1

10 червня народний депутат України Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з головою Солом`янської в місті Києві державною адміністрацією Максимом Шкуро.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці з вулиць Курської, Мартиросяна, Єреванської, Іскрівської, Уманської, Пилипа Козицького, Юліуса Фучика, Петра Ніщинського, Михайла Донця, Героїв Севастополя, проспекту Повітрофлотського та бульвару Івана Лепсе.

Під час депутатського прийому 50 малозабезпечених мешканців району та пенсіонери отримали матеріальну допомогу по Програмі вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

2

«Наша громадська приймальня відкрилася у 2012 році, з тих пір тут ми зустрічаємося з мешканцями нашого району, звітуємо та надаємо соціальну підтримку малозабезпеченим мешканцям нашого району. В умовах, коли на сході України проводяться бойові дії і коли кожна п`ята копійка з державного бюджету йде на оборону, в цих важких умовах, коли ми все одно намагаємося знайти кошти, аби спрямувати їх на соціальний захист і відбудову нашого району. В цілому, з часу коли працює моя приймальня, ми допомогли вже більш ніж 17-ти тисячам мешканцям нашого району. І таку роботу ми будемо продовжувати», - наголосив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Дмитро Андрієвський розповів мешканцям про проведення інспекції будівництва і ремонтування соціально-важливих об`єктів Солом`янського району – це дитячі садочки, школи та житловий фонд. 

 3

«У вересні 2014 року був призначений новий голова адміністрації Солом`янського району Максим Шкуро. Коли він прийшов на цю посаду у Солом`янському районі було 13 об`єктів соціального розвитку. У 2015 році їх було вже 350, а в цьому році буде більш ніж 400. Це і побудований сучасний дитячий садочок європейського зразка по вулиці Гарматній, і ремонтування ще двох дитячих садочків на вулицях Ніщинського й Виборзької. Ми сьогодні робили об`їзд – перевіряли будівництво нової школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача та Яблонської. Зараз там вже закладений фундамент, ведуться будівельні роботи. Це буде нова сучасна школа на 720 учнів. Будівництво плануємо завершити до кінця року», - зазначив Дмитро Андрієвський. 

4

«На жаль вже вчетверте блокують засідання Київської міської ради. Якщо б такого  не було, ми б цю школу здали ще раніше – до першого вересня. І дитячій садочок на бульварі Івана Лепсе вже б побудували. Оскільки немає сесії, не можуть прийняти відповідні плани. Однак, ми будемо надалі розбудовувати наш район», - додав народний депутат. 

5

За словами Дмитра Андрієвського, наприкінці року повністю завершиться ремонт лікарні по вулиці Комарова. Також, він акцентував увагу, що у 2016 році буде відновлено 9 парків і скверів Солом`янки.

Крім того, народний депутат зауважив, що в цьому році продовжиться ремонти під`їздів, встановлення метало пластикових вікон, утеплення, реконструкція покрівлі та асфальтування прибудинкових територій близько у 300-а будинків Солом`янського району. 

6

Мешканці району висловили вдячність Дмитру Андрієвському за турботу про пенсіонерів, військовослужбовців та благоустрій Солом`янського району.

«Ми б хотіли подякувати вам за те, що у нашому районі і парки зробили, і ремонтуються будівлі. Коли була депутатом Київради Катери Кириченко у нас було чисто, постійно кронувалися дерева, був проведений ремонт у будинках. І вам велика подяка від нашого району. Дякую, що продовжуєте цю роботу. Ми разом з вами», - наголосила голова кооперативу «Мостостроитель» Ніні Чорна. 

7

Голова Солом`янської РДА Максима Шкуро наголосив, що тепер у Солом`янському районі ремонтування дитячих садочків та шкіл відбувається за рахунок міського бюджету, а не за рахунок батьків.  

«Крім того, що ми будуємо нове, як вже розповів Дмитро Йосипович, ми не забуваємо про старе. І зараз у кожному дитячому садочку, у кожній школі нашого району ведуться ремонтні роботи за рахунок міського бюджету, а не за рахунок батьків. У минулому році ми зробили ремонти у 20-ти дитячих садочках і школах. Зараз проводиться ремонт у 58-ми. Те, що ми будуємо нове – школи, садочки – вони будуть безкоштовними, але оздоблені вони будуть так само і навіть краще ніж приватні. Ми розуміємо, що не можна швидко відновити те, що не ремонтувалося більше 20-ти років, нам на це потрібно близька трьох років. Потім ми вже у нормальному режимі будемо працювати», - відзвітував Голова району Максим Шкуро.

8

Під час прийому мешканці звернулися до голови Солом`янської РДА Максима Шкуро з питаннями:відключення гарячої води по вулиці Максима Кривоноса, 8; просідання будинку №25 по вулиці Уманської; по вулиці   встановлення металопластикових вікон по вулиці Академіка Білецького, 8 та у деяких будинках по вулицях Михайла Донця, Героїв Севастополя та бульвару Івана Лепсе. Також мешканців цікавив благоустрій парку біля кінотеатру «Тампере».

 SK 5300

Наприкінці зустрічі Дмитро Андрієвський подякував мешканцям району за довіру та наголосив, що робота з соціальної підтримки й відновлення інфраструктури Солом`янки буде продовжена і в цьому році. 

9

«Все це ми можемо зробити у трьох випадках. Перший, якщо у нас є команда тому що один депутат зробити нічого не зможе. Ви підтримали нашу команду нашу команду на виборах і сьогодні майже у кожному окрузі є наш депутат. У вашому окрузі переважна кількість голосів була віддана депутату Київради з нашої команди Катерині Кириченко, однак, на жаль, згідно з законом, не пройшла по списку. І тепер на окрузі взагалі нема депутата. Але ми все одно не залишимо вас, ми як і раніше будемо і соціально вас підтримувати, і займатися благоустроєм вашого округу. Наша команда працює. Також, надзвичайно важлива ваша підтримка і наше спілкування. Ці три чинники роблять можливим зв`язок між представницькою владою і людьми», - резюмував Дмитро Андрієвський.              Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online