Головна / Новини / Будівництво гуртожитку для контрактників 101-ї бригади охорони Генштабу завершено, - Дмитро Андрієвський

Будівництво гуртожитку для контрактників 101-ї бригади охорони Генштабу завершено, - Дмитро Андрієвський


 SK 4801

10 червня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради В`ячеславом Непопом та головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро перевірили новий побудований гуртожиток для військовослужбовців за контрактом та членів їхніх сімей 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України.

 SK 4867«Вже протягом багатьох років ми допомагаємо військовій частині. Бійці 101-шої бригади від початку проведення Антитерористичної операції виконують завдання на східному фронті країни. Бійці бригади за час АТО втратили 11 побратимів. Ми намагаємося допомагати нашим військовим всім необхідним. Закуповуємо амуніцію, позашляховики, ліки чи робимо ремонт БТРів, але й приділяємо увагу створенню належних умов для бійців. Одноповерхове приміщення гуртожитку було не придатне для проживання ще з кінця 1980-х років і перебувало в аварійному стані. Як ми і обіцяли, за декілька місяців ми завершили комплексний капітальний ремонт будівлі», - наголосив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

 SK 4873

Депутат Київради В`ячеслав Непоп нагадав військовим, що вони завжди можуть звертатися до нього з будь-якими проханнями.

«101-ша бригада – це наша підшефна бригада. Ми завжди намагаємося відгукнутися на ваші прохання й допомогти. Звертайтеся, ми завжди поряд. А тепер у вас є новий гуртожиток: облаштовані дві загальні кімнати, санітарні кімнати для жінок і чоловіків, побутова кімната з пральними машинами, кухня, 3 кімнати для контрактників по 5 осіб у кімнаті, а також сім сімейних кімнат, адже ми знаємо, що майже всі родини мають по двоє дітей. Сподіваємося, вам сподобається ваше нове помешкання», - зазначив В`ячеслав Непоп. 

 SK 4844

Командир 101-ї бригади Микола Швець висловив вдячність депутатам за постійну увагу, допомогу 101-й бригаді та будівництво гуртожитку, який вкрай необхідний військовим. Важливо, що саме на початку літа завершено будівництво і вже до осінньо-зимового періоду військові матимуть комфортні умови, - наголосив командир бригади. 

 SK 4815

Довідка: Окрема бригада охорони Генерального штабу Збройних Сил України була створена 10 березня 1992 року. 101-ша бригада підпорядкована начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України та є елітним з`єднанням Збройних Сил України.

Сьогодні у 101-шій бригаді несуть службу  2582 військовослужбовців. Новобранців відбирають як у спецназ: відмінне здоров`я, зріст не менш 175 см, з благополучної родини, без приводів у міліцію, наявність повної середньої освіти та успішне проходження ряду психологічних тестів.

З першого дня початку проведення Антитерористичної операції на сході України військовослужбовці бригади вирушили на захист своєї Батьківщини. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online