Головна / Новини / Фундамент нової школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської вже закладено, - Дмитро Андрієвський

Фундамент нової школи на розі вулиць Лебедєва-Кумача і Тетяни Яблонської вже закладено, - Дмитро Андрієвський


 SK 4768

10 червня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з головою Солом`янської РДА Максимом Шкуро та депутатом Київради В`ячеславом Непопом проінспектували хід будівництва нової школи на розі вулиць Лебедева-Кумача та Тетяни Яблонської.

455W9551

«Перший етап будівництва школи був проведений ще у 2008 – 2009 роках. Потім недобуд залишили і закрили парканом, він заріс деревами й кущами, ділянка була частково підтоплена. Спочатку ми планували добудувати школу. Однак, проведені обстеження недобуду показали, що на ділянці складні геологічні умови, підвищений рівень ґрунтових вод. Майбутня школа розташована на схилі долини річки Либідь. Обстеження встановило, що окремі несучі елементи перебувають у задовільному стані, але гідроізоляція підземної частини практично відсутня. Непрацюючий дренаж призводив до того, що основи під фундаментами і весь котлован перебував фактично у воді багато років. Тобто, фундамент не витримав би проектного навантаження. Отже було прийнято рішення повністю демонтувати старі конструкції і закласти новий надійний фундамент. Нині будівельні роботи тривають», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

455W9572

Голова Солом`янської РДА Максим Шкуро зауважив, що на будівництво школи програмою соціально-економічного розвитку в цьому році передбачено 88 201 тисяча гривень.

«Станом на 7 квітня цього року кошторисна вартість будівництва, що надана до експертизи становить 239 709 тисяч гривень, в тому числі будівельні роботи – трохи більше 200-т тисяч гривень. В цілому програмою соціально-економічного розвитку передбачено на 2016 рік передбачено 88 201 тисячі гривень. У школі буде 4 поверхи з частково цокольним та частково підвальним поверхами. Також буде виконаний і генеральний план території – благоустрій та озеленення території», - розповів голова району Максим Шкуро.  

455W9544

За словами депутата Київради В`ячеслав Непопа, до кінця року нову школу планується здати в експлуатацію.

«Нинішня київська влада на чолі з Віталієм Кличком і наша команда разом з народним депутатом Дмитром Андрієвським доклали значних зусиль, щоб саме школа на Караваєвих Дачах була побудована у першу чергу. Там, де будуються нові школи життя йде вперед. Ми плануємо до вересня підняти весь каркас, зараз приділяємо увагу зовнішнім мережам. Що означає ця школа для району і міста? Це буде один з найкращих проектів у галузі освіти: енергоефективна будівля, з просторими кабінетами, спортивними та актовими залами, можливостями доступу для маломобільних груп, біговою доріжкою, благоустроєм навколишньої території. До кінця року плануємо завершити будівництво», - наголосив В`ячеслав Непоп. 

455W9868

Голова Управління освіти Солом`янського району Олена Заплотінська зазначила, що з 1 вересня 2017 року можна буде розпочати повноцінну роботу школи.

«У новій школі буде 24 класи, де будуть навчатися 720 дітей. Для підготовки роботи школи нам теж потрібен час. Це гімназія, яка зараз у рамках гімназичного навчання не має  початкової школи. Тоді вони спокійно можуть починати вести прийом у першій клас, як годиться вже у новій будівлі. І вже з першого вересня наступного року розпочинати повноцінну роботу», - наголосила Олена Заплотінська.  

 SK 4648

Також, депутати відвідали гімназію «Ерудит» на вулиці Генерала Тупікова, 27, учні якої будуть переведені на навчання у нову школу на розі вулиць Лебедєва-Кумача та Тетяни Яблонської, а приміщення гімназії планують реконструювати та зробити ще один сучасний дитячий садочок.

«Будівництво ще одного дитячого садочка для нас є важливим проектом. У нашому районі, на превеликий жаль, 15 років не було побудовано жодного нового дитячого садка. Ми вже почали відходити від цієї сумної традиції. Вже побудували один дитячий садочок європейського зразка на вулиці Гарматній, відновили ще два дитячих садочки. А тут потрібно добудувати ще два поверхи, зробити ремонт й утеплення, зробити благоустрій. І якщо б не постійне блокування сесій Київради, ми би вже розпочали будівництво дитячого садочка і у наступному році вже здали б будівлю в експлуатацію. Ми знаходимо можливість фінансування, нас підтримує мер столиці Віталій Кличко, а подібні блокування, на жаль, гальмують необхідні процеси», - зауважив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online