Головна / Новини / Дмитро Андрієвський проінспектував хід будівельних робіт у Солом’янському районі разом з головою РДА Максимом Шкуро

Дмитро Андрієвський проінспектував хід будівельних робіт у Солом’янському районі разом з головою РДА Максимом Шкуро


455W9055

«Сьогодні разом з головою Солом’янської райдержадміністрації Максимом Шкуро ми подивились, як ведуться ремонтні роботи на важливих соціальних об’єктах у Солом’янському районі, як виконується програма соціально-економічного розвитку. Зокрема, ознайомилися з завершенням ремонтних робіт та утепленням дитячих садочків по вулицям Тупікова, 12 та Михайла Донця, 17/46, де проводилося відновлення будівлі, встановлення метало-пластикових вікон та облаштування фасаду. В цьому році ми не закінчимо повністю відновлення дитячих садочків, адже не вистачає фінансування, але у наступному році плануємо завершити ремонтні роботи у повному обсязі», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 4300

«Ще не так давно взагалі не було такого масового відновлення закладів освіти нашого району, всі ремонтні роботи лягали на  плечі батьків вихованців дитячих садочків, тепер – це робить міська та районна адміністрації. І так і повинно бути. На 2016 рік у Солом`янському районі заплановано здійснити ремонтні роботи у 58 закладах освіти», – додав Дмитро Андрієвський. 

455W9116

Начальник Управління освіти Солом`янського району Олена Заплотінська висловила вдячність народному депутату за турботу і постійну допомогу закладам освіти району.

«Сьогодні кожний дитячий садочок хоче, аби на нього звернули увагу і допомогли з ремонтами. Ми намагаємося в першу чергу облаштувати ті місця, які є найпроблемнішими. В першу чергу мають бути утеплені спальні кімнати, ігрові, ванна кімната. А коридорні вікна, можна зробити і у наступному році. На сьогодні, і батьки, і робітники дуже задоволені ходом виконання ремонтних робіт. І ми дуже вам вдячні за таке тепле відношення до наших дитячих садочків. Дякуємо, що ви розумієте головне і постійно нам допомагаєте й підтримуєте», - зазначила Олена Заплотінська.

455W8962

Також Дмитро Андрієвський і Максим Шкуро проінспектували хід ремонтних робіт у сквері по вулиці Авіаконструктора Антонова, 37-47, де продовжується влаштування доріжок, встановлення освітлення, лавочок й урн для сміття, здійснюється кронування дерев і влаштування газону.

 SK 4229

За словами голови району відповідно до Програми економічного та соціального розвитку міста Києва на 2016 рік на території Солом’янського району передбачено виконання робіт з благоустрою у 9-ти скверах і парках. Зокрема: капітальний ремонт скверів по вул. Соломянській, 28, просп. Червонозоряному  27, 29, 31, 33, вул. Авіаконструктора Антонова, 37-47, по вул. Тупікова та парків по вул. Вінницькій, біля кінотеатру «Тампере», «Супутник», «Юність» і «Орлятко». 

455W9402

Продовжується також ремонтування житлового фонду району. Під час об’їзду було перевірено якість встановлених метало-пластикових вікон й ремонт сходових клітин по вулиці Донецька, 59, бульвару Івана Лепсе, 77 й 79-Б, утеплення будинку по вулиці Мартиросяна, 20 та відновлення покрівлі по вулиці Патріотів, 98. 

455W9249

«Минулого року ми відремонтували 260 будинків, на цей рій також маємо суттєві плани. Найбільша увага буде приділена енергозбереженню у будинках – заміні вікон на металопластикові, ремонту дахів, ремонту та заміні електричного обладнання, електрощитових. За результатами інспекції було дано доручення відповідальним структурним підрозділам і комунальним службам щодо якісного виконання ремонтних робіт. Також, при формуванні пропозицій обов`язково будуть включатися об`єкти, ремонтування яких вже відбувається, щоб ми могли комплексно виконати роботи. Ми і надалі традиційно, кожні два тижні будемо проводити чергові об’їзди, аби контролювати якісне проведення ремонтних робіт на соціальних об`єктах та житлового фонду Солом`янки», – наголосив голова району Максим Шкуро. 

455W8946

Після проведення інспекції Дмитро Андрієвський зазначив, що в цьому році ремонтні роботи соціальних об`єктів Солом`янки виконані набагато краще, ніж у минулому. 

455W8835

«Ми проводимо інспекцію для того, аби перевірити якість виконання робіт підрядниками. Наше завдання подивитися і побачити недоліки які є. Якщо десь ми бачимо негаразди – десь тріщини, десь не так зробили, одразу звертаємо на це увагу підрядників і звичайно, вони якщо потрібно перероблюють. Минулого року ми також проводили інспекцію, і на одному з об`єктів роботи були виконані вкрай неякісно. Люди приходили до моєї громадської приймальні зі скаргами. Ми це побачили, і вже через два тижні підрядники все переробили. Хочу зауважити, що в цьому році роботи виконані набагато краще. Зараз наша держава знаходиться у важкому економічному стані – багато грошей йде на оборону, тому хочеться, аби кожна копійка вкладена у реконструкцію й відновлення наших соціальних об`єктів була якісно відпрацьована. Тому наш велике прохання до підрядників – повністю виконувати всі прохання адміністрації освітніх закладів», - констатував Дмитро Андрієвський.

455W8870

Додамо: 10 червня народний депутат Дмитро Андрієвський та голова Солом`янської РДА Максим Шкуро проведуть перевірку робіт з будівництва школи по вулиці Тетяни Яблонської. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online