Головна / Новини / Склад ЦВК потрібно змінювати, - Дмитро Андрієвський

Склад ЦВК потрібно змінювати, - Дмитро Андрієвський


IMG 0871

«Надзвичайно важливе питання формування Центральної виборчої комісії. Дійсно, люди вже пересиділи там майже подвійний термін. Тому найближчим часом ми розглянемо це питання. З нашою фракцією відповідні консультації вже проводилися, але це питання й обов'язок Президента. Подивимося, коли ці документи офіційно дійдуть до Верховної Ради, Комітет зробить відповідні висновки, будемо голосувати. Впевнений, що голоси все ж таки будуть, адже всі депутати розуміють на скільки важливо в сьогоднішніх умовах змінити склад Центральної виборчої комісії. Я особисто обов'язково буду голосувати за новий склад ЦВК. Впевнений, що у новому складі Центральної виборчої комісії будуть достойні люди», - наголосив в ефірі телеканалу «News One» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

За словами парламентаря, у разі підтвердження незаконних дій з боку голови ЦВК, розслідуванням повинні зайнятися правоохоронні органи.

IMG 0850

«Хочу зазначити, що у 2012 році я був кандидатом у депутати від Об'єднаної опозиції і переміг на виборах представника Партії Регіонів. У мене були двійники, напади на штаби, був поранений керівник мого штабу. По мені було два чи чотири рішення суду сфабриковані Партією Регіонів. Нічого, ми все це пройшли. Знову ж таки хочу наголосити – моя свідома принципова позиція – треба змінювати склад ЦВК. А якщо дійсно підтвердиться участь голови ЦВК у хабарі чи іншому – це вже справа правоохоронців», - зауважив політик.

Відповідаючи на запитання глядачів стосовно повернення грошей, незаконно вивезених з України представниками минулої влади, народний депутат зазначив, що з прийняттям змін до Конституції у частині правосуддя та Закону про судочинство Україна зможе повернути до Державного бюджету вкрадені кошти і активи.

IMG 0864

 «Сьогодні дуже багато грошей заарештовано на рахунках, навіть в українських банках, які можна було б забрати. Але українські суди до сьогодні працювали таким чином, що більшість грошей так і залишалися на тих рахунках, а іноді дійсно поверталися корупціонерам. Зараз, впевнений, такого вже не буде. Для цього приймаються спеціальні закони, в тому числі, буде голосуватися у другому читанні непростий закон про спеціальну конфіскацію. Він дозволить ці гроші, які заблоковані на рахунках нашого державного Ощадбанку, забрати у дохід бюджету. Те, що сьогодні зроблені перші кроки по судовій реформі, те що сьогодні ми живемо при новій системі, впевнений, ті гроші як раз підуть до Державного бюджету, в тому числі, будуть йти на соціальний захист і  розвиток країни», - пояснив Дмитро Андрієвський.

Детальніше дивіться: https://youtu.be/XiNnHc2HVSY

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online