Головна / Новини / Найбільші успіхи України сьогодні в безпеці і зовнішній політиці, - Дмитро Андрієвський

Найбільші успіхи України сьогодні в безпеці і зовнішній політиці, - Дмитро Андрієвський


IMG 0817

«Чим відрізняються політики, які беруть на себе відповідальність, приймаючи рішення, від політиків популістського типу? Ми зараз чуємо яскраву доповідь, ніби то все добре складається й логічно, але жодної пропозиції, жодного намагання й спроби взяти на себе відповідальність. Сьогодні, Президенту закидається, що ніби то ми все програли і скрізь зрада. Впевнений, ті завдання, які покладені на Президента Конституцією, а це – зовнішня політика і безпека, без перебільшення, є найбільшими успіхами на сьогодні в Україні. У нас сформований єдиний фронт проти Росії. І останнє засідання Європейської комісії ще на пів року продовжило відповідні санкції. Сьогодні підписана Угода з Євросоюзом. Ми на крок від безвізового режиму. Інша співпраця у тому числі в економічній площині відбувається. У нас немає іншого вибору ніж рухатися уперед», - наголосив а ефірі телеканалу «112-Україна» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

IMG 0840

Парламентар пояснив, що на сьогодні боєздатність та забезпечення Збройних сил України значно зросли у порівнянні з 2014 роком, коли українська армія була майже небоєздатною. 

«Порівняти сьогоднішні наші Збройні сили з тими, які були зразка травня 2014 року – неможливо. Так, дуже багато проблем, але давайте пам'ятати, ми тільки разом можемо змінити цю країну, нам в цій країні жити. Я на початку травня був у зоні проведення Антитерористичної операції, проїхав і Луганську, і Донецьку області. Відвідав підрозділи наші, у тому числі київські підрозділи, які там дислокуються і виконують завдання за призначенням. Але все ж таки порівняти це з кінцем серпня - початком вересня 2014 року, коли ми десятками вивозили поранених нашого 12 батальйону з під Щастя – не можна. Тому, однозначно сьогодні є певна стабілізація», - пояснив Дмитро Андрієвський.

Також політик вкотре наголосив, що Мінські угоди – це єдиний формат, який забезпечує сталий мир на сході України, однак ніякого мирного політичного врегулювання конфлікту не відбудеться, доки не будуть виведені іноземні війська, роззброєні незаконні збройні угрупування та поновлений Україною контроль на своїх територіях.

IMG 0820

«Мінські угоди сьогодні не виконуються з боку Росії. Україна свої зобов`язання виконала. Сьогодні навіть вести розмову про можливість проведення виборів, про надання якогось статусу – неможливо. По-перше, ні про який статус взагалі не ведеться мова. Йдеться про особливості здійснення місцевого самоврядування. Але до цього ще далекий шлях. Спочатку потрібно припинити повністю військові дії. Мають бути виведені іноземні війська, роззброєні незаконні формування, має бути поновлений український контроль за кордоном. І тільки після цього можна розпочати процес мирного політичного врегулювання. І по-друге, звертаючись до світового до європейського досвіду, подібне врегулювання відбувається протягом років і пришвидшувати цей процес – означає ризикувати ще більшим його загостренням. Тому я хочу запевнити, будь-яких розмов про те, щоб зараз проводити якісь переговори по проведенню виборів на Донбасі немає і бути не може», - пояснив під час ефіру на телеканалі «112-Україна»  Дмитро Андрієвський.

Детальніше дивіться: https://youtu.be/DnIOHoGlI0Y 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online