Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатами Київради Максимом Конобасом і Русланом Кисілем

Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатами Київради Максимом Конобасом і Русланом Кисілем


 

455W7946

6 червня народний депутат України Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з депутатом Київради Максимом Конобасом та депутатом Київради VII скликання Русланом Кисілем.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці бульвару Івана Лепсе, площі Севастопольської, вулиць Виборзької, Михайла Мішина, Мартиросяна, Смілянської, Єреванської та проспекту Повітрофлотського.

455W8114

Під час депутатського прийому 55 малозабезпечених мешканців району отримали матеріальну допомогу по Програмі вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

455W8042

«У нашому районі ми працюємо по двох напрямках. Перший – це соціальна підтримка наших виборців. Ми кожного тижня надаємо соціальну підтримку нашим мешканцям. Я відкрив громадську приймальну у 2002 році і вже 14 років ми допомагаємо нашим мешканцям, тут зустрічаємося, проводимо депутатські прийоми, надаємо матеріальну й юридичну допомогу. У 2014 році мене підтримала рекордна кількість громадян – майже 50 тисяч  виборців. Це був один з найкращих результатів в цілому по Україні. З того часу, як мене обрано народним депутатом близько 17 тисяч виборців отримали матеріальну допомогу на лікування, на допомогу з оплати житлово-комунальних послуг. Ми дуже дякуємо вам за підтримку», - наголосив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

455W7943

«Завдяки тому, що була така потужна підтримка нашої команди, у нас майже на кожному окрузі є представник. Саме тому, у нас є баланс між владою, яку представляє депутат, районною і місцевою адміністраціями і нашими виборцями. Багато хто каже, що це робота не депутата Верховної Ради, однак, якщо я зараз це залишу, і коли засяду тільки писати закони, повірте мені, ви не побачите не соціальної підтримки ні розвитку інфраструктури нашого району. Ми працюємо однією командою, ми звітуємо, і я розумію, що наші мешканці сьогодні вкрай потребують соціальної допомоги», - додав Дмитро Андрієвський.

Також народний депутат наголосив, що на Солом`янці у 2016 році запланований розвиток майже 400 об`єктів – це реконструкція дитячих садочків, шкіл, лікарень, ремонтування автомобільних шляхів та прибудинкових територій. 

455W7999

«Другий напрямок нашої роботи – це відбудова інфраструктури Солом`янського району. Коли наша команда прийшла у Солом`янський район у 2012 році, було всього 13 об`єктів соціально-економічного розвитку. Вже у минулому році їх було більш ніж 300-та, а це й дитячі садочки, школи, лікарні. В цьому році у районі будуть організовані майже 400 об`єктів соціально-економічного розвитку. Ви, мабуть пам`ятаєте, минулого року на вулиці Гарматній збудували дитячий садочок вперше за 15 років. Також була зроблена реконструкція ще двох дитячих садочків на вулицях Петра Ніщинського та Виборзькій. Така робота буде продовжена. Також, в цьому році у Солом`янському районі вперше буде побудована нова школа на вулиці Тетяни Яблонської. Більше 350-ти мільйонів гривень буде вкладено у відбудову інфраструктури – це і реконструкція мосту по бульвару Івана Лепсе над швидкісним трамваєм, там дуже у поганому стані міст, і буде проведена серйозна реконструкція. Також буде відновлений виїзд з вулиці  Гарматної на проспект Перемоги», - проінформував мешканців Дмитро Андрієвський.

455W7956

За словами народного депутата, у 2016 році будуть продовжені роботи по ремонтам житлового фонду – ремонтування та реконструкції 300 будинків, а також відновлення парків і скверів Солом`янки. 

«Продовжується робота з житловим фондом – ремонти під’їздів, встановлення металопластикових вікон, реконструкції дахів, ремонтування прибудинкових територій. У минулому році така робота була проведена у 256 будинках, у цьому заплановано відремонтувати ще 300. Так ми завершимо ремонт і реконструкцію житлового фонду. Ми відпрацюємо все по ремонту під’їздів та дахів, встановленню вікон, утепленню будинків. Також, до кінця наступного року в усіх будинках будуть встановлені лічильники на тепло. Ми не забуваємо про окрасу нашого району – наші парки і сквери. І робота по відновленню зелених зон буде продовжена і у цьому році», - наголосив Дмитро Андрієвський. 

455W8121

Присутні мешканці дякували народному депутату за постійну увагу і допомогу.

«Я дуже хотіла б подякувати вам від імені мешканців за все, що ви робите для нашого району. Велике вам подяка», - наголосила мешканка Повітрофлотського проспекту, 52.

Депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль закликав мешканців звертатися до громадських приймалень з усіма питаннями від надання матеріальної допомоги та юридичної підтримки до ремонтування будинків і асфальтового покриття.

455W7962

«У нашому 106 окрузі, вважаю, що я маю мандат довіру і хотів би вкотре подякувати вам за підтримку, і що я переміг за кількістю голосів на окрузі. Однак, закон так розпорядився. Ви всі знаєте, де моя приймальня на вулиці Виборзькій, знаєте цю приймальню на вулиці Металістів. Будь ласка, звертайтеся. Ми з Дмитром Йосиповичем будемо робити все аби надати вам необхідну допомогу. Ми повинні знати про всі проблеми, які у вас є. Тому – звертайтеся, дзвоніть, приходьте. Ми працюємо щоденно», - зазначив Руслан Кисіль.

Депутат Київради Максим Конобас також закликав мешканців звертатися до місцевої влади з питань матеріальної допомоги та ремонтування будинків і прибудинкових територій.  

«Ми з вами постійно спілкуємося, ми не можемо встигнути за всім, однак, просимо вас приходити і розповідати – де провалився асфальт, у кого тече дах. Тобто, з будь-якими проблемами – звертайтеся. Більшість проблемних питань ми знаємо, однак, бувають різні ситуації, тому, звертайтеся і повідомляйте про ваші проблеми. Ми у свою чергу оперативно відреагуємо і відремонтуємо», - додав Максим Конобас.

455W8211

Під час прийому до депутата Київради Максима Конобаса та депутата VII скликання Руслана Кисіля мешканці звернулися з питаннями: провести ремонтні роботи у будинках по вулицям Мішина, 23; Мартиросяна, 10/22; провести ремонтування асфальтового покриття по вулиці Смілянська, 3; утеплити Дитячу поліклініку № 1 по вулиці Соціалістична; відремонтувати сходи по вулиці Виборзькій 31/37-А; ремонтування даху по вулиці Янгеля, 2-А; асфальтування прибудинкової території по вулиці Металістів, 9.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online