Головна / Новини / Дмитро Андрієвський підтримав фестиваль електронної музики RadioDay, заснований студентами НТУУ “КПІ”

Дмитро Андрієвський підтримав фестиваль електронної музики RadioDay, заснований студентами НТУУ “КПІ”


455W7310

3 червня на території кіностудії імені Довженка відбувся фестиваль електронної музики RadioDay 2016,  який зібрав понад 12 000 гостей.

“Сьогодні відбувся не просто черговий RadioDay. Це вже 10-й фестиваль. Мені, як випускнику КПІ приємно, що в КПІ народжуються такі традиції, які стають популярними, самостійними, масштабними молодіжними заходами”, - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

455W7509

“Цей фестиваль я підтримую вже традиційно. Важливо зазначити, що зі студентської вечірки, присвяченої дню Радіотехнічного факультету, RadioDay став найочікуванішою подією для студентської молоді всього Києва. Цьогорічний фестиваль довів, що попит і популярність його перевершує всі очікування організаторів, і він може збирати великі площі людей. Очевидно, що це повинен бути фестиваль на відкритому просторі, тоді він зможе прийняти всіх бажаючих гостей. Впевнений, так воно і буде у майбутньому. Я бажаю фестивалю рости і міцнішати”, - додав Дмитро Андрієвський.

455W7545

У своєму пості в соцмережах організатор фестивалю Олександр Барабошко подякував за підтримку і відзначив, що RadioDay не просто вечірка, фестиваль, а знаковий захід для КПІ.

455W7687

“У цієї події є душа. Вона приурочена до дня Радіотехнічного факультету КПІ, з цього все пішло і про це не забуваємо, цю подію роблять не концертні агентства, а хлопці з різних курсів універу, вчаться, прокачують скіли, вкладають частинку себе, більшість з них не губиться по життю. ЇЇ організовувати допомагають випускники КПІ”, - йдеться в повідомленні керівника фестивалю. 

455W7803

“Ми звичайно будемо пропагувати і робити далі різні культурні проекти і освітлювати їх. Але вчорашня ніч з овер 12 тисячами людей, це був розрив. Такого в Україні не робить ніхто”, - додав Олександр.

-kAyWMbehTE

Нагадаємо, Radio Day 2015, який пройшов на Площі Знань в НТУУ “КПІ” також відбувся за підтримки випускників “КПІ” Дмитра Андрієвського та Руслана Кисіля.

LmuGJaSWtCI

Довідка: історія заходу бере початок ще з 1970 років, коли студенти Радіотехнічного факультету НТУУ “КПІ” щорічно організовували своє професійне свято “День радіо” і водночас День факультету. Інноваційний і креативний підхід до організації заходу згодом зробили його популярним і найочікуванішим не лише серед студентів “КПІ”, а й загалом серед студентів всього Києва.

У 2006 році перетворення заходу у новий формат RadioDay Open-Air Party шокувало і підкорило молодь. За десять років свого існування RadioDay завоював багатотисячну аудиторію прихильників і став улюбленим святом багатьох студентів.

Щороку популярність цієї музичної вечірки зростає. На сцені RadioDay виступають кращі виконавці, світові й вітчизняні зірки електронної музики.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online