Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» з 70-ти річчям

Дмитро Андрієвський привітав Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» з 70-ти річчям


 SK 0404З нагоди 70-річчя Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» випускники «КПІ» народний депутат України Дмитро Андрієвський, депутат Київради VII скликання Руслан Кисіль та голова Солом’янської РДА Максим Шкуро привітали професорсько-викладацький склад та студентів інституту з ювілеєм, вручили грамоти, подяки і цінні подарунки.

 SK 0342

«Дорогі наші викладачі, шановні студенти та гості, щиросердно вітаю всіх нас з цим славетним ювілеєм. Сьогодні згадуючи історію нашого Інституту ми можемо однозначно казати про те, що він відбувся. Також відбулася і стала невід'ємною частиною нашого університету його наукова школа. Крім того сформувалися міцні традиції, які роблять колектив людей справжньою командою, яка може ставити, а головне, виконувати масштабні серйозні завдання. Мені, як випускнику надзвичайно приємно брати участь у формуванні цих славетних традицій і бути частиною цієї команди. Ми з Русланом закінчували наш факультет у 1992 році, бачимо багато наших сокурсників. Нам дуже пощастило навчатися у людей, які створювали спочатку факультет, а потім Інститут – це Василь Миколайович Винославський, декан нашого факультету Олексій Антонович Пірський, Віктор Володимирович Смирнов. Я не забуду навчання, досвід і знання, який отримав від керівника нашої кафедри Чермалиха Валентина Михайловича. Всі ці люди, які зробили можливим реалізувати досягнення, які є у нашому житті. Мені приємно, що сьогодні ми є одною командою, жодного дня ми не поривали зв'язків з нашою «Альма-матер». Впевнений, у подальшому ми будемо співпрацювати й підтримувати всі ініціативи студентів», - наголосив у привітанні випускник НТУУ “КПІ”, народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 0624

«Хочу побажати всім присутнім студентам, нашим вчителям міцного здоров'я і висловити впевненість, що наукові відкриття, які допоможуть зробити український прорив, народжуватимуться саме у цих стінах. Українські фахівці, інженери зроблять все можливе для того, щоб Україна надалі розвивалася і стала економічно сильною країною. На мій погляд, головною людиною у країні є інженер, який робить досягнення і відкриття, рухаючи нашу економіку вперед. Бажаю вам натхнення успіхів, терпіння», - додав народний депутат.

 SK 0421

Дмитро Андрієвський нагородив викладачів Інституту грамотами та цінними подарунками. 

 SK 0604

Голова Солом`янської районної державної адміністрації Максим Шкуро також привітав і нагородив студентів та викладачів Інституту подяками та зауважив, що районна адміністрація вже давно співпрацює з Інститутом та його студентами у напрямку енергозбереження й висловив сподівання на майбутню плідну співпрацю.

«Ми вже давно співпрацюємо з вами не на словах, а конкретними діями. Я особисто починав свою роботу в райадміністрації з відділу енергозбереження, і ми тоді зустрічалися з Артуром Веніаміновичем Праховником, і він рекомендував випускників, з яких ми сформували відділ енергозбереження районної адміністрації. Зараз у нас з Інститутом формалізовані договірні стосунки, і в цьому році студенти робили практичні роботи у нашому житловому фонді. І завдяки напрацюванням студентів і рекомендаціям інституту були обрані об'єкти, які зараз будуються. Саме студенти вашого Інституту запропонували нам зробити більше будинків на заміну вікон і заміни даху, а не косметичні ремонти у під'їздах. Завдяки цьому ми маємо суттєву економію, адже найбільші видатки бюджету йдуть саме на енергоносії. Тому я хочу подякувати вам за співпрацю і нашу спільну роботу. Нам пощастило, що ваш Інститут знаходиться у Солом'янському районі», - наголосив голова району Максим Шкуро.

 SK 0672

Депутат Київради 7 скликання Руслан Кисіль побажав студентам вдалої та легкої сесії, а вчителям міцного здоров`я.

«Дорогі друзі, здається 70 років це вже поважний вік, але я впевнений, що для нашого факультету, для нашого інституту, це тільки початок розвитку. І дивлячись на те покоління, яке випускається в ІЕЕ «КПІ» я впевнений, що молодість нашого Інституту буде довгою і прекрасною. Вітаючи вас зі святом я хочу сказати слова подяки нашим шановним вчителям, які нас навчили не тільки азам науки, а й правильному шляху у житті.  Бажаю  Вам здоров'я та злагоди, а студентам успішної здачі сесії», - наголосив Руслан Кисіль.

Директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту, професор, доктор технічних наук Сергій Денисюк наголосив, що Інститут пишається своїми студентами та випускниками, які стали керівниками підприємств та професійними державними службовцями і працюють для розвитку нашої держави. SK 0577

«Ми сподіваємося, що ми ще зможемо довести, що в нас є сили не тільки бути на цьому високому рівні, а й перевершити цей рівень. Так, нам є чим пишатися, ми пишаємося нашими керманичами – Василем Миколайовичем Винославським, Артуром Веніаміновичем Праховником, які створили наш факультет, створили наш Інститут. І зараз мені приємно відзначити, що зараз серед нашої аудиторії сидять наші випускники. Ми маємо плідні наукові зв'язки з університетами і кампаніями більше 10 країн світу – це Німеччина, Франція, Греція, Норвегія і багатьма іншими країнами. Ми пишаємося нашими студентами, які під час навчання стають переможцями всеукраїнських конкурсів, лауреатами міжнародних конкурсів, лауреатами премії Академії наук, а після навчання стають прекрасними професіоналами – керівниками державних підприємств, державними службовцями. Пліч-о-пліч ми крокуємо вперед з нашими випускниками і нашими партнерами. Велика подяка Вам», - зазначив  Директор інституту Сергій Денисюк.

 SK 0634

Кабінет міністрів України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості також привітали професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів Інституту з ювілеєм.

«За роки свого існування неодноразово змінювалася назва інституту, але ваш колектив завжди проводив свою діяльність на благо нашої країни. Інститут бере участь у розробленні правових та директивних документів з питань енергозбереження та енергоефективності, зокрема державних програм і концепцій, стандартів та методичного забезпечення, а також проводить інформаційно-консультативну діяльність. Ваш колектив продовжує примножувати славні традиції попередників - здійснює підготовку фахівців необхідних для забезпечення розвитку економіки України. Ваші науково-технічні розробки широко використовуються багатьма підприємствами та організаціями нашої країни. Висловлюємо глибоку подяку всьому колективу інституту за збереження добрих традицій у навчальному процесі та науковій діяльності для майбутніх поколінь. Бажаємо вам здоров'я, щастя, добробуту, нових успіхів у праці і навчанні для піднесення міжнародного авторитету України», - йшлося у привітанні Кабінету міністрів України.

Студенти Інституту привітали викладачів урочистим ювілейним концертом та згадали славетний шлях Інституту, з яким кожен з присутніх пов'язав роки свого життя. 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online