Головна / Новини / Комітету вдалося суттєво просунутися у напрямку вирішення найгостріших проблем у сфері ЖКГ, - Дмитро Андрієвський

Комітету вдалося суттєво просунутися у напрямку вирішення найгостріших проблем у сфері ЖКГ, - Дмитро Андрієвський


 SK 7969

1 червня під головуванням Першого заступника Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитра Андрієвського відбулося засідання Комітету за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

 SK 8013

На засіданні Віце-прм’єр-міністр представив План дій щодо реформування сектору теплопостачання, де були розглянуті питання забезпечення підготовки й проходження наступного опалювального сезону, заходи щодо покращення фінансового стану підприємств теплопостачання, зокрема, Теплокомуненерго та забезпечення своєчасних розрахунків за природний газ.

 SK 8073

Дмитро Андрієвський наголосив, що профільний Комітет став головним майданчиком, де вирішуються найгостріші проблеми у сфері житлово-комунального господарства.

«Хотів би підкреслити, що приділяючи основну увагу вирішенню проблем підприємств теплопостачання, варто не забувати про вирішення проблем, з якими стикаються підприємства з водопостачання. Сьогодні, Комітет став майданчиком для ефективного діалогу між підприємствами, Національною комісією що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Урядом, виробниками та депутатами. За останній час нам вдалося суттєво просунутися у напрямку вирішення найгостріших проблем у сфері житлово-комунального господарства, адже здійснюється пошук спільних компромісних рішень», - наголосив Дмитро Андрієвський.

 SK 8235

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко високо оцінив роботу профільного Комітету, спрямовану на забезпечення вирішення проблем у сфері ЖКГ та наголосив, що тільки спільними зусиллями вдасться забезпечити стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства. 

Також, народні депутати розглянули внесений Президентом України Законопроект № 4437 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи». На засіданні члени Комітету ухвалили рішення запропонувати парламенту прийняти даний Законопроект за основу.

Крім того, Дмитро Андрієвський зазначив, що внесений Урядом проект Закону № 4493 «Про ринок електричної енергії України», є недостатньо опрацьованим. Парламентарі прийняли рішення підготувати комплексні пропозиції Комітету щодо доопрацювання Законопроекту.

Довідка: 30 травня під час засідання Погоджувальної ради Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський звернувся до депутатів з проханням в обов’язковому порядку розглянути на засіданні парламенту в четвер 2 червня Законопроект №4680 про внесення змін до Закону  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», адже десятки тисяч будинків можуть опинитися фактично без обслуговування. Також вноситься зміна, що надає право власникам будинків у будь-який момент розірвати договір з управителем.

Додамо, 16 травня на Погоджувальній раді Дмитро Андрієвський вкотре наголошував на необхідності розгляду та ухваленні важливих Законопроектів стосовно житлово-комунального господарства, в тому числі проекту Закону № 2706 про мораторій на нарахування пені за несплату житлово-комунальних послуг, який значно покращить фінансовий стан підприємств житлово-комунального господарства.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online