Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав мешканців Солом’янського району з Днем Києва

Дмитро Андрієвський привітав мешканців Солом’янського району з Днем Києва


 SK 6322

В Солом’янському районі в парку “Відрадному” та в Жулянах пройшли святкові заходи до дня Києва. Мешканців району привітали народний депутат України Дмитро Андрієвський та голова Солом’янської РДА Максим Шкуро. В заходах також взяли участь депутати Київради Олег Костюшко та Андрій Андрєєв, помічники народного депутата Дмитра Андрієвського та працівники громадських приймалень.

455W6232

“Дорогі солом’янці, шановні друзі, мені дуже приємно привітати Вас зі святом – Днем нашого міста. Сьогодні разом з Вами ми працюємо над тим, щоб зробити його комфортним, безпечним і по-справжньому європейським. Минулого року ми зробили масштабні роботи з реконструкції житлового фонду району, реконструкції скверів і парків, вперше за 15 років було побудовано дитячий садочок. Таку роботу ми продовжимо і в цьому році. Відремонтуємо ще 10 парків і скверів, щоб вони стали дійсно окрасою нашого району. Почалося будівництво нової школи ведуться масштабні роботи з реконструкції  житлового фонду району. Головне, що все це відбувається за підтримки депутатів Київської міської ради, голови Солом’янського району, злагодженій роботі нашої команди і, звичайно ж ,завдяки Вашій підтримці”, - зазначив у своєму привітанні Дмитро Андрієвський.

455W6273

Депутат закликав мешканців не залишатися й надалі байдужими до проблем району і підтримувати всі починання щодо розвитку і відновлення району.

 SK 1128

Звертаючись до мешканців Жулян, Дмитро Андрієвський підкреслив, що відповідно до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік в мікрорайоні Жуляни передбачено проведення робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів соціального значення. Всього Програмою на 2016 рік передбачено фінансування в розмірі понад  11 мільйонів гривень.

455W6125

“Вже розпочато роботи з розробки проектно-кошторисної документації реконструкції дитячого садочка № 211 на вулиці Леніна, 167, які передбачають будівництво водопровідної та каналізаційної мереж в садочку. На будівництво під’їзної автомобільної дороги від Червонозоряного проспекту до міжнародного аеропорту «Київ» програмою також передбачено кошти. Впевнений, спільними зусиллями ми зможемо реалізувати всі плани розвитку Жулян”, - додав Дмитро Андрієвський.

455W6181

Під час свята мешканці Жулян оголосили, що започатковують власний телеканал “Жуляни лайв”. І юний кореспондент вже записав своє перше інтерв’ю з народним депутатом Дмитром Андрієвським, в якому і розпитав його про значення свята Дня Києва і про плани розвитку Жулян на майбутнє.

 SK 1341

Голова району Максим Шкуро також привітав мешканців району і наголосив на тому, що літо стане гарячою порою ремонтних робіт в районі.

 SK 6361

“Ми бачимо, як на очах змінюється на краще наш парк Відрадний, і я впевнений, що завдяки нашій спільній роботі, так само буде доглянутий весь Солом’янський район. Минулого року Ви відчули, як майже в кожному дворі ми або поклали асфальт, або відремонтували будинок, або парк чи сквер, чи з іншими роботами зайшли в кожен двір. В цьому році ми продовжимо розпочаті роботи.  Зараз вже в 40 будинках іде ремонт. За літо ми зробимо майже 200 будинків, в 10-ти парках  і скверах зробимо реконструкцію і облаштування. В парку за кінотеатром “Тампере” роботи почнуться буквально наступного тижня. На бульварі Лепсе 81 продовжуються роботи з підготовки до будівництва дитячого садочка.  Будівництво відбудеться дуже швидко, але й підготовка до будівництва іноді займає більше часу. Ми й не помітимо, як пройде час, і в цей садочок можна буде вести наших дітей”, - зазначив Максим Шкуро.

 SK 6400

Традиційно, святкування відбулося з концертною програмою, різноманітними конкурсами, майстер-класами, розвагами для дітей і спортивними змаганнями. Депутати особисто із задоволенням взяли участь у майстер-класах, а головне, поспілкувалися з мешканцями району.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online