Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського привітала школярів зі святом Останнього дзвоника

Команда Дмитра Андрієвського привітала школярів зі святом Останнього дзвоника


AKUZ3842

27 травня у школах Солом’янського району відбулися урочисті свята Останнього дзвоника. Команда народного депутата України Дмитра Андрієвського, помічники і  депутати Київради Блоку Петра Порошенка “Солідарність”  вітали школярів.

455W5482

Дмитро Андрієвський теплими словами привітав зі святом випускників, учнів, колектив педагогів й батьків та наголосив, що останній дзвоник відкриває дорогу до самостійного й зрілого життя.

«Шановні випускники, нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день. Бажаю вам успішно пройти тестування та не помилитися у виборі професії. Нашій державі потрібна талановита, розумна, патріотично налаштована молодь, яка будуватиме Україну майбутнього. Дорогі випускники, бажаю вам широкої дороги, нових звершень, перемог і вдачі. Як казав колись Генрі Форд: «Якщо ти не навчаєшся, непомітно станеш старим, і не важливо 20-ть тобі, або 80-т. Коли ти навчаєшся, ти завжди залишаєшся молодим і прогресивним». Залишайтесь завжди молодими і прогресивними та використовуйте здобуті знання для розбудови незалежної європейської України», - наголосив Дмитро Андрієвський у привітанні.

455W5004

Також, народний депутат висловив  глибоку вдячність освітянам району, які не тільки впродовж років навчали, виховували, надихали учнів, а й вивели район в лідери освітньої галузі столиці.

«Шановні вчителі, минулого року, завдяки вашій сумлінній праці, Солом’янський район показав високі результати в галузі освіти: 5 шкіл району увійшли в десятку найкращих освітніх закладів Києва, а район став лідером з підготовки навчальних закладів до нового навчального року. Такі досягнення стали результатом спільної роботи освітян району й нашої об’єднаної команди депутатів від «Блоку Петра Порошенка». Впевнений, кожен з вас помітив позитивні зміни у нашому районі. Цього року ми продовжимо будувати нові школи, дитячі садочки, парки й сквери. Маємо амбітні плани. До нового навчального року плануємо збудувати нову школу на розі вулиць Т. Яблонської і Лебедєва-Кумача. Крім того, влітку розпочнуться масштабні ремонти закладів освіти району», - додав Дмитро Андрієвський.

455W4936

Школярів району привітали також депутати Київради БПП “Солідарність” Сергій Пилипенко, Микола Негрич, Вячеслав Непоп.

Вітаючи учнів школи № 229 Сергій Пилипенко зауважив, що навчання це дуже важливо, адже чим кращу освіту людина здобуває, тим більше вона має перспектив отримати  хорошу роботу та забезпечити собі і нашій державі краще майбутнє.

“Бажаю всім випускникам вступити до вищих навчальних закладів. Дякую учителям за щоденну працю, терпіння та професіоналізм. А ми разом з народним депутатом Дмитром Андрієвським будемо й надалі допомагати школам нашого району, щоб діти могли вчитися в комфортних  умовах”, - підкреслив Сергій Пилипенко.

455W5253

Депутат нагородив ученицю 4 класу, учня 9 класу за старанне навчання грамотами та подарунками, а також вручив подяку і подарунок  вчителю зарубіжної літератури за сумлінну працю та підготовку призерів учнівських олімпіад.

scool 60

Під час урочистої лінійки у школі № 60 депутат Київради Микола Негрич зазначив, що депутатам району вдалося відстояти свої позиції, і цього року в програмі соціально-економічного розвитку міста передбачено кошти на капітальний ремонт школи.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online