Головна / Новини / Дмитро Андрієвський підтримав дитячий вокальний конкурс у школі в Жулянах

Дмитро Андрієвський підтримав дитячий вокальний конкурс у школі в Жулянах


455W4755

24 травня за підтримки народного депутата України Дмитра Андрієвського та компанії ZIM Capital Group відбувся фінал дитячого вокального конкурсу в школі №279 у Жулянах. Найталановитіші вокалісти школи отримали від благодійників цінні подарунки – апаратуру для запису та прослуховування композицій, планшети, а переможець нетбук та сертифікат на право запису композиції у професійну студію звукозапису. 

У конкурсі брали участь усі бажаючі школярі віком від 7 до17 років. Конкурсну програму учасників оцінювало журі у два етапи. Враховувалися виконавська майстерність, артистичність, самобутність виконання та розкриття художнього образу.

455W4856

«Мені дуже приємно підтримувати таку творчу акцію, де наші діти могли розкрити свій талант, реалізувати творчий потенціал. Весь світ знає, що Україна – це співоча країна. Ми маємо багато талановитої, обдарованої молоді і повинні підтримувати її прагнення до творчої самореалізації. Впевнений, кожним з учасників пишаються їхні родини, ними пишається школа, і вони стануть прикладом для однолітків. Бажаю нашим дітям успіхів та нових звершень», - зазначив Дмитро Андрієвський.

455W4369

Переможцем вокального конкурсу стала 13-річна Анастасія Дзюбах.

Представник компанії ZIM Capital Group Євген Негур подякував усім учасникам конкурсу та передав подарунки.

«Я щиро хвилювався за всіх конкурсантів і дякую усім учасникам конкурсу. Ви подарували нам велику кількість приємних емоцій. Бажаю вам багато творчих перемог та вдачі. Сподіваюся у майбутньому у вашій школі і надалі будуть відбуватися подібні заходи. Ми, у свою чергу, завжди підтримуємо вас. Дякую вам за це свято», - зауважив Євген Негур. 

455W4838

Члени журі – композитор, автор, виконавець, засновник й учасник гуртів КВІНТА, Seek2find, Imago, The Remedy Данило Куценко та переможець конкурсу «Голос країни» Антін Копитін подарували солом`янцям свої композиції.

Директор школи Леся Дорош  висловила вдячність благодійникам проекту – Дмитру Андрієвському та компанії ZIM Capital Group за підтримки юних талантів у творчому, інтелектуальному і духовному розвитку.

455W4827

«У нас навчаються найталановитіші діти, ми пишаємося кожним з вас. Це перше у нас таке велике свято, хотіло б щоб воно у нас стало традиційним. Особлива подяка нашим благодійникам – народному депутату України Дмитру Андрієвському та компанії ZIM Capital Group. Ми вдячні за допомогу в організації та ці чудові подарунки для наших школярів. Дякуємо вам за постійну підтримку і увагу до дітей», - наголосила директор школи Леся Дорош.

455W4385

Кожний з виступів юних співаків вирізнявся особливою манерою виконання та вмінням триматися на сцені. Програма різнилася виконанням як українських так і зарубіжних пісень. Всі конкурсанти отримали подарунки за участь у конкурсі.  

Велика концертна програма не залишила байдужими численних глядачів, які  були захоплені виконавською майстерністю юних вокалісті Солом`янського району.

Після оголошення переможців група «Авіатор» подарувала гостям свята свої популярні композиції. 

455W4902

Довідка: 14 квітня народний депутат України Дмитро Андрієвський та представники компанії ZIM Capital Group вручили нагороди й подарунки учням школи №279, які організували акцію «Чисті Жуляни» та взяли участь у прибиранні парків й скверів мікрорайону Жуляни. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online