Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів прийом громадян


1

23 травня народний депутат України Дмитро Андрієвський провів прийом громадян разом з головою Солом’янської РДА, депутатом Київради Максимом Шкуро.

До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці проспекту Відрадного, бульвару Івана Лепсе, вулиць Академіка Білецького, Михайла Донця, Героїв Севастополя ат Академіка Стражеска.   

Під час депутатського прийому 60 малозабезпечених мешканців району отримали матеріальну допомогу по Програмі вирішення Київським міським головою та депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у 2016 році.

20

Відповідаючи на запитання мешканців стосовно інфраструктури Солом’янського району Дмитро Андрієвський наголосив, що у 2016 році продовжиться відновлення парків і скверів Солом’янки.

«В цьому році ми продовжимо реконструкцію парків і скверів. Впевнений, Ви самі бачите на скільки за минулий рік вже змінилися наші сквери і парки. Разом з Вами ми працювали на толоках – прибирали сміття, висаджували дерева. До речі, цього року заплановано відновлення більше 7-ми парків. Ми продовжуюємо й роботи з ремонтування житлового фонду району. Минулого року ми відремонтували 260 будинків, на цей рій також маємо суттєві плани. Найбільша увага буде приділена теплозбереженню у будинках – заміні вікон на металопластикові, ремонту дахів, ремонту та заміні електричного обладнання, електрощитових», - наголосив Дмитро Андрієвський.

 

3

Парламентар розповів, що на 2016 рік Уряд затвердив виділення з Державного бюджету 6,5 мільярдів гривень на ремонт і будівництво доріг в Україні. Також, 7,7 мільярдів гривень на ремонтування повинні виділити місцеві органи влади і міжнародні фінансові організації.

На капітальний ремонт прибудинкових територій та автошляхів Солом’янського району з міського бюджету буде виділено 75 мільйонів гривень.

«Також в цьому році ми продовжимо відновлення доріг. З міського бюджету на ремонтування буде виділено 75 мільйонів гривен. Ми давно чекали на реконструкцію під’їзної автомобільної дороги від проспекту Валерія Лобановського до міжнародного аеропорту «Київ», яка сьогодні знаходиться у жахливому стані. В цьому році на будівництво дороги виділено 1 мільйон гривень. Незабаром розпочнеться капітальний ремонт шляхопроводу на розі проспекту Комарова і бульвару Лепсе, на ці роботи вже передбачено фінансування у розмірі 10 мільйонів гривень», - зазначив Дмитро Андрієвський. 40

«Крім того, передбачено кошти на роботи з реконструкції проспекту Перемоги, капітальний ремонт по вулицям Вадима Гетьмана від шляхопроводу Караваєві Дачі до Шулявського шляхопроводу, вулиці Механізаторів від вулиці Солом’яської до Кудряшова. Капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій по вулицям Єреванська, 10,12, 14А, 22 – 32; Курська 13Є; Смілянська, 1 – до проспекту Повітрофлотського, 62; вулиці Академіка Каблукова,15; бульвару Івана Лепсе, 53 – 57, 34 – 34В;  вулицям Виборзької 80/17; Кудряшова, 7 Б. Поточний ремонт буде проведений по вулицям Кайсарова (від проспекту Лобановського до вулиці Сумської), Преображенської (від проспекту Повітрофлотського до вулиці Кривоноса)», - додав Дмитро Андрієвський.

Голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Шкуро розповів про поточні і заплановані на 2016 рік ремонти житлового фонду Солом’янки. 50

«По-перше, минулого року на ремонтування поліклініки по проспекту Космонавта Комарова було виділено 1,5 мільйони гривень. Цього року ще 6 мільйонів. Також минулого року на ремонтування закладів освіти було виділено 5 мільйонів гривень. В цьому році - 19 мільйонів. У районі влітку буде відремонтовано 60 навчальних закладів. Роботи розпочалися у квітні. Зараз ремонти тривають на 19 об’єктах. Завершуються капітальні ремонти внутрішньобудинкових мереж по вулицям Героїв Севастополя, 8 та 44/10; Кудряшова, 7, Генерала Тупікова, 11; Виборзької, 18/20, бульвару Чоколівському 40. Продовжуються роботи по вулицям Виборзькій, 22 та Пост-Волинській, 2/103», - доповів голова району Максим Шкуро. 60

«Також, у під’їздах будинку по вулиці Донецькій, 59 замінили вікна на металопластикові. Комунальники доробляють відкоси та захисні решітки до вікон. Ще у 8 житлових будинках триває заміна вікон, а саме: по вулицям Антонова, 4; Металістів, 12Б; Неходи, 5; Смілянської, 1; Героїв Севастополя, 11 та 18/2; Янгеля, 2А та бульвару Лепсе, 79Б. Капітальний ремонт покрівлі виконується у будинку по вулиці Патріотів, 98. У травні-червні ремонти розпочнуться ще у 43 житлових будинках району», - додав до звіту Максим Шкуро.

Під час прийому до Голови Солом’янської райдержадміністрації Максима Шкуро звернулися мешканці з питаннями: ремонт у під’їздах, фарбування фасаду та ремонтування асфальтового покриття на прибудинковій території по бульвару Івана Лепсе, 83В; замінити внутрішньобудинкові мережі по бульвару Івана Лепсе 85; відновлення асфальтового покриття по вулиці Михайла Донця, 11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online