Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав солом’янців з Днем Європи в Україні

Дмитро Андрієвський привітав солом’янців з Днем Європи в Україні


IMG 5762

21 травня народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з Головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро привітали мешканців району з Днем Європи в Україні у столичному парку імені Миколи Островського.

У святкуванні взяли участь вихованці Солом’янського районного об’єднання підліткових клубів «Либідь», студентська молодь, пенсіонери, ветерани війни й праці та мешканці району з дітьми. 

IMG 5763

«Сьогодні у кожному куточку України відзначається День Європи. У цей день ми – українці показуємо своє бажання жити у єдиній родині європейських країн. Мені дуже приємно відзначити, що у Солом’янському районі є 25 підприємств які вже за новими угодами з Європейським Союзом ведуть успішну діяльність. 18 шкіл нашого району мають прямі договори і направляють своїх учнів на обмін у європейські країни. Нещодавно за підтримки посольств Франції і Португалії на Чоколівському бульварі ми відкрили чудовий монументальний настінний розпис – мурал відомого португальського художника Антоніо Корейя. Його роботи є у Парижі, Бразилії, Португалії і в інших містах Європи. Це як раз свідчення того, що європейські традиції живуть і в Україні. У школі № 115 ми нещодавно провели захід, де школярі створили карту, яка є своєрідним посланням миру. На запрошення наших угорських партнерів наші діти відвідують Угорщину», - наголосив у привітанні Дмитро Андрієвський.

«Хочу нагадати, що минулого тижня наша співачка Джамала виборола перемогу у Євробаченні-2016, і Україну почув весь світ. Це доводить, що Україна – це країна, де народжуються талановиті, освічені, сильні люди. Зі святом вас. Міцного вам здоров’я і продовжуємо втілення європейських традицій у наше життя», - наголосив Дмитро Андрієвський.

 IMG 5764

На святковому концерті творча студентська молодь та вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості дарували солом’янцям співочі, танцювальні, акробатичні та спортивні номери. Мешканці району насолоджувалися французькими, італійськими та українськими піснями, видатними творами великих європейських композиторів та грою на саксофоні.

У парку організували спортивні ігри з перетягування канату, баскетболу, тенісу. Дмитро Андрієвський  і сам взяв участь у спортивних змаганнях на підвісному мості. 

IMG 5765

Солом’янців не залишили байдужими запальні танцювальні номери – «Фінська полька», «Ча-ча-ча», «Шербурзькі  парасольки», «хіп-хоп», «джас-фанк» тощо. Крім того, вразили й спортивні виступи з карате, художньої гімнастики, східних єдиноборств та бойовий гопак. 

IMG 5766

Підліткові клуби Солом’янського району проводили для дітей майстер класи з виготовлення топіарію, скрапбукінгу, оригамі, витинанок, а потім провели виставку дитячих робіт. Для маленьких солом’янців були проведені конкурси ерудитів з цікавим запитаннями  про Європу.

Довідка: у 1985 році на Міланському саміті лідери Європейського Союзу вирішили щорічно відзначати «День Європи». Відповідно до Указу Президента  України з 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС. У 2016 році День Європи в Україні припав на 21 травня.

У 1887 році в Закарпатті (яке тоді перебувало у складі Австро-Угорщини) на правому березі Тиси було встановлено двометровий геодезичний знак, що позначає географічний центр Європи. Координати цього географічного центру Європи: 47 ° 563" північної широти і 24 ° 1130" східної довготи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online