Головна / Новини / Дмитро Андрієвський відзначив спеціальною премією фіналістів Першого всеукраїнського конкурсу науково-інженерних проектів «Безпілотна авіація» в НАУ

Дмитро Андрієвський відзначив спеціальною премією фіналістів Першого всеукраїнського конкурсу науково-інженерних проектів «Безпілотна авіація» в НАУ


 SK 0075

Народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський увійшов до складу журі Першого всеукраїнського конкурсу науково-інженерних проектів «Безпілотна авіація», який проходив в Національному авіаційному університеті України. Один з 10-ти фіналістів конкурсу отримав спеціальну премію «За інноваційність» від Дмитра Андрієвського у розмірі  5000 гривень і грамоту від народного депутата. Найбільш інноваційним було визначено проект «Програмне забезпечення реєстрації та обробки видової інформації з безпілотного літального апарату», розробниками якого виступили фахівці Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова.

 SK 0128

«В нашому рідному Солом`янському районі існує декілька потужних наукових шкіл, потужних підприємств, головним завданням яких є робота над зміцненням обороноздатності нашої держави. Запевняю вас, що ми і у подальшому будемо підтримувати подібні заходи, адже обороноздатність нашої держави це наша спільна справа. Мені дуже приємно нагородити наших молодих винахідників за інноваційну розробку», - наголосив  народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 SK 9983

Також до складу журі були запрошені Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, голова Правління Фонду науково-технічного розвитку України Микола Петренко, Президент Асоціації Національної авіації та безпілотних систем Максим Глущенко, Генеральний директор Заводу 410 Цивільної авіації та багато інших експертів галузі.

Загалом, на конкурсі було представлено близько півсотні проектів за напрямами «Планери та двигуни», а також «Авіоніка та радіоелектронне обладнання». За результатами оцінки експертної комісії до фіналу були відібрані 10 кращих інженерних розробок та моделей безпілотних систем, які конкурсанти презентували присутнім.

 SK 9856

Перше місце посів проект «Створення модифікацій багатоцільового безпілотного комплексу М-7В5 «Небесний патруль» для виконання авіаційних робіт» НАУ м. Київ. Друга премія дісталася проекту «Малогабаритний БПЛА в захисній оболонці з оптикотехнічним зором» м. Харків. На третьому місці – проект «Багатоцільовий БПЛА» НАУ, м. Київ.

Розробникам були присуджені грошові премії, їм буде надано сприяння у налагодженні контакту з інвесторами та допомога у запуску виробництва проектів. 

 SK 9887

Перший заступник РНБО Олег Гладковський відзначив грамотою та пам`ятним знаком переможців конкурсу проекту «Створення модифікацій багатоцільового безпілотного комплексу М-7В5 «Небесний патруль» НАУ м. Київ.

Також, перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський подякував усім учасникам за участь у конкурсі та наголосив, українська оборонна система і надалі буде підтримувати молодих авіаконструкторів, які готові удосконалювати оборону нашої держави.

«За рік коли створювалася Асоціація національної авіації та безпілотних систем вдалося зробити багато. Вже створені перші вітчизняні безпілотні системи, які розробили наші науковці разом з заводами. Вже виробляють ці засоби і які сьогодні знаходяться на озброєні та допомагають нам підвищувати обороноздатність. В цьому є ваш вклад і ваші ідеї. Я впевнений, що ця робота буде продовжена. Ми будемо залучати багато молодих науковців для того, щоб підвищувати рівень боєздатності та промислового виробництва», - зазначив перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський. 

 SK 0056

У свою чергу виконуючий обов`язки ректора Національного авіаційного університету Володимир Харченко висловив вдячність народному депутату Дмитру Андрієвському та Першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському за розуміння важливості подібних заходів й допомогу університету.

«Робота з безпілотниками пов`язана з розвитком нанотехнологій і нанотехніки. В залежності від такого обладнання буде визначатися конкурентоздатність нашої техніки. Надзвичайно приємно, що на нашому заході присутні Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський та народний депутат Дмитро Андрієвський. Я сподіваюся, що вони будуть приходити частіше для того, щоб ми могли разом працювати за для підвищення обороноздатності нашої держави», - наголосив в.о. ректора НАУ Володимир Харченко.  

 SK 0089

Довідка: 3 березня 2016 року за підтримки Дмитра Андрієвського у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбулося підписання меморандуму про науково-технічне співробітництво між Міністерством оборони України, «Укроборонпром» і НТКУ «КПІ» та представлення нових проектів озброєння створених на базі інноваційно-виробничого об’єднання  «Київська політехніка», в тому числі безпілотних авіаційних комплексів.

Також, 24 квітня 2015 року Дмитро Андрієвський направляв депутатський запит до Кабінету міністрів України щодо збереження Державного підприємства «Завод 410 Цивільної авіації» у державній власності як такого, що забезпечує національну безпеку України, та віднесений до підприємств авіаційної та ракетно-космічної промисловості, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. На сьогодні «Завод 410 ЦА» представляє собою потужне авіаремонтне підприємство – одне з провідних на пострадянському просторі, яке виконало  капітальний ремонт понад шести тисяч літаків і сорока тисяч авіаційних двигунів. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online