Головна / Новини / Закони щодо мораторію на нарахування пені за несплату житлово-комунальних послуг та спрощеної системи оформлення житла необхідно ухвалити на цьому тижні, - Дмитро Андрієвський

Закони щодо мораторію на нарахування пені за несплату житлово-комунальних послуг та спрощеної системи оформлення житла необхідно ухвалити на цьому тижні, - Дмитро Андрієвський


1

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України 16 травня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський звернувся до спікера парламенту Андрія Парубія з проханням перенести з порядку денного середи до порядку денного повних робочих днів народних депутатів у сесійній залі парламенту розгляд важливих Законопроектів щодо мораторію на нарахування пені за несплату житлово-комунальних послуг та спрощеної системи оформлення житла.

2

 

«У порядку денному від нашого Комітету стоїть сім Законопроектів стосовно питань житлово-комунального господарства. Проекти Законів стосуються лікаря, вчителя і також впливають на сільське господарство. Але стоять ці Закони на середу. У мене велике прохання, Андрію Володимировичу, хоча б проекти Законів № 2706 і № 3696 проголосувати результативно на цьому тижні», - наголосив Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

«Законопроект № 2706 скасовує санкції і пені там, де вони нараховуються, коли держава несвоєчасно перераховує гроші підприємств житлово-комунального господарства. Тобто, бездіяльність держави призвела до санкцій і цей законопроект встановлює мораторій на ці санкції. І проект Закону № 3696. Людина вже не покладається на державу у питанні забезпечення житлом – сама побудувала. І для того, аби трохи її підтримати в реалізації цього права, необхідно спростити систему реєстрації цих будівель» - пояснив Дмитро Андрієвський.

455W1389

 

Парламентар додав, що для реалізації пропозицій щодо формування порядку денного Верховної Ради потрібно додержуватися діючого законодавства, а не проводити будь-які зміни й резолюції у парламенті.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підтримав пропозицію народного депутата та наголосив на необхідності перенесення розгляду важливих Законопроектів стосовно житлово-комунального господарства з середи на вівторок або четвер.

 

4

«Я хотів би підтримати Дмитра Андрієвського. Ці два Законопроекти дуже важливі. І справді, напевно є логіка, що вони будуть розглядатися не у середу. Я часто чую звинувачення, що завелика кількість Законопроектів, їх неможливо прийняти. Давайте ми спробуємо завтра і у четвер пройти таким чином той шлях, щоб ці Законопроекти ми обговорили максимально швидко. Давайте, завтра працювати ефективно», - зазначив спікер парламенту.

5

 

Також, Дмитро Андрієвський закликав колег припинити спекуляції стосовно створення Тимчасових слідчих комісій у Верховній Раді, адже до сьогодні рішення минулих Робочих груп не виконуються.

«Сьогодні популярна тема офшорів. Я нагадаю, у минулому році такою ж популярною  була тема житлово-комунальних тарифів. Всі теж вимагали створення ТСК. Створили Робочу групу, працювали два місяці. Напрацювали Закони, але, на превеликий жаль, ці Закони просто не приймаються», - пояснив парламентар.

 

Довідка: Дмитро Андрієвський вже неодноразово наголошував на необхідності розгляду й ухваленні Законопроекту № 2706 про мораторій на нарахування пені за несплату житлово-комунальних послуг, який значно покращить фінансовий стан підприємств житлово-комунального господарства. Також, Дмитро Андрієвський акцентував увагу парламентарів на прийнятті проекту Закону № 3696, що допоможе значно покращити й полегшити людям оформлення житла, яке вони будують.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online