Головна / Новини / Парламент має зробити перший крок для вирішення проблем наших громадян, які постраждали внаслідок бойових дій, - Дмитро Андрієвський

Парламент має зробити перший крок для вирішення проблем наших громадян, які постраждали внаслідок бойових дій, - Дмитро Андрієвський


 

455W9998

11 травня під головуванням Дмитра Андрієвського відбулося засідання Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства.

Народними депутатами було підтримано прийняття за основу Законопроекту «Про відшкодування збитків за зруйноване (знищене) або пошкоджене приватне житло особам, приватне житло або приватні домогосподарства яких  були пошкоджені (зруйновані) під час проведення антитерористичної операції»

455W9912

«Цей проект Закону передбачає здійснення компенсаційних виплат населенню для часткового відшкодування вартості будівництва та придбання житла замість знищеного, капітального та поточного ремонту пошкодженого житла, часткового відшкодування вартості зруйнованих або пошкоджених господарських приміщень. Також, передбачається й відшкодування й вартості майна, що знаходилось у зруйнованих об’єктах. Парламент має зробити перший крок для вирішення проблем наших громадян, які постраждали внаслідок бойових дій», - наголосив Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

455W9935

Також, члени профільного Комітету підтримали ухвалення у першому читанні Законопроекту, який надає право громадянам здійснювати будівництво на своїх ділянках гаражів на підставі будівельного паспорту без виготовлення проектної документації, що дозволить зменшити видатки громадян при будівництві гаражів.

Крім того, на засіданні народні депутати проаналізували «Інформацію Кабінету Міністрів України про заходи, що вживаються Урядом для погашення заборгованості в повному обсязі різниці в тарифах на комунальні послуги, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної їх вартості тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органом місцевого самоврядування».

455W9956

Враховуючи критичний фінансовий стан підприємств житлово-комунального господарства профільний Комітет доручив представникам виконавчої влади підготувати до наступного засідання конкретні заходи, які дозволять забезпечити стабільну роботу підприємств.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online