Головна / Новини / Нам необхідно врегулювати критичну ситуацію у сфері ЖКГ та ухвалити важливі Законопроекти, - Дмитро Андрієвський

Нам необхідно врегулювати критичну ситуацію у сфері ЖКГ та ухвалити важливі Законопроекти, - Дмитро Андрієвський


455W9545

Під час засідання Погоджувальної ради керівників фракцій і голів Комітетів Верховної Ради України 10 травня Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський акцентував увагу колег на необхідності включення до порядку денного сесійного тижня, розгляду ухвалення важливих Законопроектів стосовно житлово-комунального господарства, які вже неодноразово вносилися профільним Комітетом.

455W9579

«Комітетом опрацьована низка Законопроектів. Ми неодноразово їх вносили, вони потребують скорішого прийняття. Законопроект № 3696 – допоможе значно покращити й полегшити людям оформлення житла, яке вони будують. Законопроект № 2706 неодноразово вже розглядався, це мораторій на нарахування пені за несплату житлово-комунальних послуг і значно покращить фінансовий стан підприємств житлово-комунального господарства. Проект Закону № 1735 – це зміни до Законопроекту по яких є теж низка звернень від органів місцевого самоврядування, Закон теж потребує прийняття й вже опрацьований Комітетом», - наголосив  Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

455W9509

Також, народний депутат спростував інформацію, поширену деякими ЗМІ, стосовно відпочинку народних депутатів на травневі свята та наголосив, що всі відповідальні парламентарі працювали у профільних Комітетах та на округах зі своїми виборцями.

«У засобах масової інформації зараз існує такий міф, що ніби-то Верховна Рада 3 тижні відпочивала. Я хотів би сказати, що у Верховній Раді є затверджений графік роботи – 2 пленарних тижні, тиждень роботи в Комітетах, тиждень – робота з виборцями. У квітні ми два тижні відпрацювали, така ж сама робота планується і на травень місяць. Стосовно роботи з виборцями, наприклад, ми з колегами по фракції відвідували бійців у зоні проведення Антитерористичної операції, до речі, бачив там депутатів від «Самопомочі». Також, ми вітали наших виборців зі святами, разом з ветеранами зустріли 9 травня. Тому, якщо деякі несвідомі депутати порушували цей затверджений порядок роботи, це не означає, що Верховна Рада, як вищий представницький орган не працювала», - наголосив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

455W9397

Спікер парламенту Андрій Парубій підтримав позицію Дмитра Андрієвського та наголосив, що більша частина народних депутатів у травневі свята надзвичайно активно працювали у профільних Комітетах та на округах з виборцями.

«Дмитро Йосипович, хочу цілковито підтримати Вашу позицію. Дуже мало хто знає, пленарні засідання – це тільки вершина айсберга роботи. Фактично робота у Комітетах і робота в округах це дуже значна і велика робота. Більшість народних депутатів України, я це знаю, надзвичайно активно працювали і в округах, і були надзвичайно активними у роботі в Комітетах. Я це підтверджую», - зазначив Голова Верховної Ради.

455W9411

Нагадаємо, Дмитро Андрієвський на Погоджувальних Радах вже неодноразово наголошував на необхідності стабілізації роботи підприємств житлово-комунального господарства та ухваленні прийнятому у першому читанні Законопроекту № 2706 «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення».

Також, Дмитро Андрієвський неодноразово звертав увагу колег на необхідності включення до порядку денного парламенту Законопроектів спрямованих на підтримку будівельної галузі, зокрема, опрацьованого профільним Комітетом проектом Закону № 3610 «Про внесення змін до Закону України «Про врегулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».

Крім того народний депутат неодноразово звертав увагу на доцільності ухвалення Законопроекту 1735 «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо забезпечення умов розвитку містобудівної діяльності та міського господарства».

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online